Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Mast s propolisem 20 g

Kód: PL 34
5 hodnocení
103 Kč / ks
Externí sklad, dodání do 2-10 dnů
Můžeme doručit do:
28.5.2024

Propolisová mast by měla být součástí každé domácí lékárničky. Používejte ji na vysušenou, podrážděnou i poškozenou kůži. Jemně vmasírujte na postižené místo a podle potřeby opakujte třikrát denně. Výsledek na sebe nenechá dlouho čekat. Propolis barví, je vhodné používat tmavé oblečení, nebo nechat mast nejprve dobře vstřebat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

"Mast s propolisem se používá na suchou, popraskanou kůži pro své regenerační účinky. Aktivní látky jsou známy pro hojivé účinky. Mast je vhodná k péči o pokožku u osob s kůží náchylnou na plísně, ekzémy nebo v oblasti hemeroidů.“ Milan Pleva, zakladatel rodinné firmy

Mast s propolisem 20 g - praktický pomocník do každé domácí lékárničky

• výrazný regenerační účinek
• vhodná na suchou a problematickou pleť
• poradí si s rozpraskanými a suchými místy

složení: Petrolatum, Lanolin, Propolis extract , Propylene glycol

Vaše kůže je neustále vystavena vnějším vlivům, jejím úkolem je tedy chránit celé vaše tělo. Proto byste se naopak vy měli dobře postarat o ni. Pokud o pokožku pravidelně nepečujete, může po čase docházet k jejímu vysoušení, podráždění či popraskání.
Ochrannou bariéru pokožky totiž narušuje poměrně velké množství vnějších vlivů: změny teploty, silný vítr, suchý vzduch či pobyt v prostředí s nízkou vlhkostí, příliš časté mytí pokožky, práce s dezinfekcemi či obyčejným prostředkem na mytí nádobí.
Důsledkem může být ztráta potřebné hydratace a průnik škodlivin a alergenů do pokožky.
Propolisová mast si poradí s různými příčinami vysušené kůže
Propolis je úžasný dar přírody, který včelky používají k základní obraně před viry, bacily nebo jinou nákazou úlu. Propolis je známý pro svůj účinek na bakterie a plísně i pro jiné hojivé účinky. To právě díky němu včelky přežily až do dnešních dní.
Suchá a popraskaná kůže může mít mnoho příčin. Nejčastěji to bývá špatné prokrvení, používání nevhodných a nekvalitních mýdel a častý kontakt kůže s čisticími prostředky. Vliv má samozřejmě nepřiměřeně dlouhé slunění, který se jen násobí, pokud nepoužijete kvalitní opalovací krém či mléko.
Příčiny vysušování kůže mohou mít ale také virový a bakteriální původ, ať už se projeví formou ekzému, vyrážky, alergické reakce či plísně. Všem těmto neduhům můžete účinně předcházet.
 
Společnost Pleva myslí na přírodu, proto omezuje množství plastového odpadu využitého pro své produkty a postupně se vrací zpět ke skleněným obalům, přátelským k životnímu prostředí.
Kosmetika ani suroviny nejsou testovány na zvířatech.

Doplňkové parametry

Kategorie: Balzámy na rty
Použití: péče o tělo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: