Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Dětská zubní pasta KEKULU 40 g

Kód: DS 01
100% příroda
3 hodnocení
77 Kč / ks 1 925 Kč / 1 kg
Skladem (3 ks)
S největší pečlivostí vybrané bylinné ingredience v dětské zubní pastě Kekulu jsou dobrým základem pro dětské zuby a výborným vkladem do dalšího života v oblasti ústní hygieny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zubní pasta KEKULU 40 g
 • opatrně vybrané ajurvédské ingredience v dětské zubní pastě Kekulu jsou dobrým základem pro dětské zuby a výborným vkladem do dalšího života v oblasti ústní hygieny
 • zubní pasta Kekulu zamezuje vzniku zubního kamene, chrání ústní dutinu a zubní sklovinu, při pravidelném používání zpevňuje dásně a to vše čistě přírodní cestou
 • redukuje infekce a výskyt mikroorganismů v ústech, působí preventivně proti zubnímu kazu, zajišťuje svěží dech
 • má výborné desinfekční účinky - podporuje hojení případných drobných ranek v oblasti dutiny ústní
 • nejvíc je vhodná pro malé děti až do doby, než jim začnou růst druhé zoubky
 • použití: na zubní kartáček naneste malé množství zubní pasty, přibližně velikosti malého hrášku, a zuby a dásně čistěte jemnými krouživými pohyby. Nejméně dvakrát denně, nejlépe po každém jídle. Po vyčištění zubů vypláchněte ústní dutinu vodou.
 • tip: dohlížejte na správnou čistící techniku u svých dětí mladších šesti let
Složení:
 • bez vůní, parabenů, SLS, SLES a alkoholu
 • Aluminium Hydroxide, Calcium Carbonate, Sorbitol, Aqua, Hydrated Silica, Glycerin, Sodium Lauryl Sulfate, Carrageenan, Sodium Saccharin, Cuminum Cyminum Seed Oil, Mimusops Elengi Bark Extract, Glycyrrhiza Glabra Rhizome/Root Extract, China Clay
 • možné alergeny: Sodium Saccharin
Výrobce: společnost Siddhalepa, Srí Lanka
 • Srílanská společnost Siddhalepa se zabývá ajurvédskými přírodními produkty již od roku 1934. Do produktů Siddhalepa se používají pouze vybrané bylinné výtažky. Veškeré bylinné ingredience jsou podrobeny kvalitativní kontrole již při doručení a jeho dodavatelé byli instruováni a vyškoleni v souladu s normou ISO 9001 pro kritéria výběru surovin.
 • Ajurvéda je sanskrtské slovo a znamená "věda (umění) života". Je to nejstarší ozdravný program na světě, který vznikl před 5000 lety. Ajurvéda respektuje lidskou originalitu a vidí v každém jednotlivci výjimečnou bytost. Podle principů ajurvédy je zdraví každého člověka tvořeno vzájemnou harmonickou souhrou těla, mysli a okolního prostředí. Jestliže je jakákoliv z těchto oblastí v nerovnováze, člověk se necítí zdravý. Cílem ajurvédy je prevence onemocnění, léčení chorob a jejich příznaků, posilování imunitního systému, zlepšování celkového pocitu zdraví a vitality a oddalování procesu stárnutí.
 • Při výrobě ajurvédských produktů se nepoužívají žádné umělé chemické přísady ani živočišný tuk. Přípravky Siddhalepa se vyrábí v řádně vyhovujících hygienických podmínkách z kvalitativně certifikovaných surovin získaných z důvěryhodných zdrojů, proto jsou tou nejvhodnější cestou jak zapojit své tělo i mysl do ducha Ajurvédy.

Co o ajurvédě říká MUDr. Michaela FERANCOVÁ:
AJURVÉDA - HARMONIE TĚLA A DUŠE
Související obrázek
 • ajurvéda znamená v sanskrtu "umění žití". Aayus je život, véda je vědomost či poznání
 • ajurvéda byla lidstvu darována před několika tisíci lety. Je považovaná za nejstarší ucelený medicínský systém, ale tuto definici přesahuje v mnoha ohledech. Ajurvédou se člověk učí chápat život a tím ho získává v jeho hlubší podstatě. Vysvětluje nám nejen fyzické a psychologické aspekty bytí, ale zahrnuje i rovinu filozofickou, morální a etickou. Ve svém celostním holistickém přístupu se zaměřuje na individuální lidskou bytost, ale současně respektuje principy univerzálního zdraví.
 • Charaka Samhita, jeden z nejstarších originálních rukopisů ajurvédy, označuje duši, mysl a tělo za tři pilíře života. Ajurvéda tak vnímá život jako spojení těchto tři aspektů na pozadí nekonečného vesmírného vědomí. Účelem života je poznat nebo realizovat svojí vyšší podstatu a vyjádřit ji v našem každodenním životě. Individuální lidský život tak představuje zmenšený obraz celého vesmíru. Ajurvéda je lékařská věda, jenž nám dává možnost pochopit naše tělo, mysl a vědomí, což je podstatou lidského zdraví a štěstí. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: