Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

100 pokladů naší planety: Města

Kód: VOK 200
Neohodnoceno
499 Kč / ks
Skladem (3 ks)

Poznejte města, která možná znáte, pod úhlem neobvyklých informací. Každé z navštívených měst je jiné, ale ve své rozdílnosti mají přesto jedno společné: všechna jsou totiž nějak poznamenána historickými událostmi a ovlivněna lidmi, kteří v nich žijí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

100 pokladů naší planety: Města
  • autor: neuveden
  • počet stran: 256
  • vazba: pevná
  • 1. vydání (r. 2019)
  • rozměr: 233 x 313 x 29 mm
  • hmotnost: 1,7 kg
Výpravná obrazová kniha, kterou držíte v rukou, vás vezme na cestu kolem světa - po středověkých jádrech evropských měst, podél bazarů Orientu až k mrakodrapům moderních západních metropolí. Představuje stovku nejkrásnějších měst ze všech koutů planety, mezi nimiž nechybí Paříž se svými elegantními bulváry, pohádkový Marrákeš, věčné město Řím, ale ani multikulturní Londýn, životem kypící Káhira, středisko umění Florencie či hlavní město tanga Buenos Aires. Každé z těchto měst je jiné, ale ve své rozdílnosti mají přesto jedno společné. Všechna jsou totiž nějak poznamenána historickými událostmi a ovlivněna lidmi, kteří v nich žijí. Bez nádherných staveb někdejších panovníků, bez katedrál a kostelních věží, bez uliček řemeslníků či rušného života na bulvárech by totiž tato města neměla onu atmosféru, o níž horuje každý, kdo je jen trochu vnímavý vůči krásám světa.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: