Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Zásobník na ubrousky STALGAST chrom

Kód: VD 10
Neohodnoceno
Značka: Villa D'Este
275 Kč / ks
Poslední kousky (1 ks)
Můžeme doručit do:
30.9.2020

Držák z chromované oceli pro 50 - 100 ubrousků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zásobník na ubrousky STALGAST chrom

  • ozdobte svou kuchyni či jídelnu jemnými stříbrnými tóny, které jí dodají nepřehlédnutelný punc elegance
  • rozměry: 20 x 20 x 8 cm
  • hnotnost: 460 g
  • materiál: nerez ocel, úprava chromování
  • výrobce: italská firma Villa d'Este

Doplňkové parametry

Kategorie: Cukřenky, slánky, dozy na párátka a ubrousky
materiál: nerez
Hledám: Organizer na ubrousky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Z porcelánových talířů na vás dýchne jižanský elán, ze skleniček zase optimismus a pohoda. Servírování od italské značky Villa d'Este je plné atmosféry, kterou znáte z dovolené u moře.

Výsledek obrázku pro villa d'este company logo

Villa D'Este Home je dynamická, inovativní, rychle se rozvíjející značka, dosud první z oblasti Galileo Spa. Díky cíleným strategiím a předvídání nových trendů se tato značka stala stabilním lídrem na trhu v oblasti stolního nádobí.
Z historie:
Všechno to začíná značkou na listu papíru: to je kreativní nápad, který je základem procesu, který uvádí na trh každý produkt Villa d'Este Home Tivoli. Styl, funkčnost a výzkum spojené s přesným výběrem materiálů a neustálým studiem designu a současných trendů vedly Villa d'Este Home k tomu, že se stala lídrem na trhu v oblasti stolního nádobí. Používají se tradičnější materiály, jako je ručně vyráběná keramika, kamenina, porcelán a velmi jemný kostní porcelán, stejně jako modernější materiály, jako je polykarbonát a sklo, které v průběhu času revolucionizují myšlenku na jídelní doplňky. Ty se tak stávají dostupnými pro každého. Styl je rafinovaný a současně ne příliš odvážný. Každý jednotlivý produkt musí vyprávět svůj příběh, akceptovat současné trendy a zároveň odrážet historii italského designu i vývoj vkusu zákazníka.

Naše mise
ZÍSKEJTE KAŽDÝ JEDEN DEN, KAŽDOU PŘÍLEŽITOST, KAŽDÝ MOMENT SDÍLENÍ.

Naším cílem je přinášet všem zákazníkům radost, takže každý produkt navržený společností Villa d'Este Tivoli Home je také cestou ke štěstí. Ke štěstí, které vychází z barvy, pohodlí, potěšení z krásných věcí určených pro zvláštní příležitosti, ale také pro každodenní život. Aby byl každý den speciální.

Společenská odpovědnost
Etická, sociální a environmentální přiměřenost jsou klíčovými hodnotami filozofie značky.

Ve Villa d'Este má společenská odpovědnost tři důležité prvky: lidi, zdraví a přírodu. Společenská odpovědnost je pro Villa d'Este Home prioritním závazkem, protože společenská odpovědnost znamená zaručení bezpečnosti a ochrany zaměstnanců i ochrany životního prostředí. Oblast Galileo Spa také přijala zelenou filosofii: v roce 2012 Galileo oficiálně otevřela dvě fotovoltaické elektrárny pro zajištění soběstačnosti centrály i skladovacích prostor. Systém poskytuje ročně 1 200,00 kWh - to je 765 tun nevyprodukovaných emisí CO2. Co si pod tím představit? Odpovídá to ekvivalentu zachráněných 76 500 stromů, 6,6 milionu kilometrů v autě nebo roční spotřebě energie 128 bytů o ploše 100 m2.
 
Související obrázek Související obrázek