Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Zarážka dveří DOOR STOP šedá 2,4 kg

Kód: NZ 191
Neohodnoceno
238 Kč / ks
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Trávit hodiny a hodiny venku může být krásný relax, pokud to ovšem děláte dobrovolně. V opačném případě, tedy když si zabouchnete dveře, je to mírně řečeno k vzteku. Pokud už se vám to někdy stalo, jistě oceníte stylové zarážky do dveří od Esschert Design.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zarážka dveří DOOR STOP
  • společnost Esschert Design se specializuje především na výrobu produktů týkajících se zahrady a všeho spojeného s ní. Můžete si vybírat z nepřeberného množství potřeb pro zahradní ptactvo či volně žijící zvířata jako je například tolik potřebný hmyz, žabky či ježci. Neméně důležitá je samozřejmě i péče o zahradu.
  • všechny produkty mají úžasný design inspirovaný přírodou, jsou plně funknční a vysoce kvalitní. Právě proto se již prodávají ve více než 65-ti zemích světa.
  • Esschert Design využívá návrhů evropských designérů ke zkrášlení vašich zahrad a okolí domu. Dokáže chytře zkombinovat kvalitní materiály a originální řešení, aniž by tím utrpěla funkčnost produktu. Do svých dekorací v rustikálním stylu vdechuje romantiku a prvky přírody.
  • rozměr: průměr 13 cm, výška 17 cm + poutko
  • materiál: kvalitní plátno, písek
  • hmotnost: 2,4 kg


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: