Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

YONI vajíčko pro posílení pánevního dna - tygří oko

Kód: YO 01
Neohodnoceno
899 Kč / ks
Skladem (1 ks)

Probuďte v sobě bohyni! Co je Yoni vajíčko? Zdraví, milování a dlouhověkost. Vajíčko z pravého polodrahokamu léčí nejen tělo, ale i ducha. Dokáže vstřebávat negativní energie a podle druhu kamene působí na konkrétní části těla i duševní problémy. Skvělá prevence inkontinence. Velikost 30 x 40 mm vhodná pro začáteční cvičení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

„Nestyďte se promluvit o svém problému jako je inkontinence nebo problematické dosahování orgasmu.
Včasné řešení je totiž polovina úspěchu. A ještě větší úspěch je začíst včes = PREVENTIVNĚ.“ 
 • rozměr vajíčka: výška 40 mm, průměr 30 mm
 • váha vajíčka: 65-70 g
 • certifikace: na kvalitě i původnu Yoni vajíček nám záleží, proto oceňujeme, že jsou všechna certifikovaná od české gemologické laboratoře (splňuje kvalitu GIA certifikace). Certifikace zaručuje kvalitu kamene: máte jistotu, že kameny nejsou lepeny nebo jinak znehodnoceny a také že při těžení kamenů není použita nelegální dětská práce. 
 • probuďte v sobě bohyni! Cvičení s yoni vajíčkem posílíte celý střed těla a to vám pomůže od bolesti zad, při inkontinenci, menstruačních bolestech, zvyšuje schopnost otěhotnět, vyvažuje držení těla, prokrvuje spodní část těla, zesiluje děložní svaly a způsobí zcitlivění. Je také vhodné pro přípravu na porod i léčbu a navrácení stavu těla do původního stavu po porodu.Zdravá a silná yoni zesiluje proud životní energie v těle.
 • polodrahokam určený pro vkládání do pochvy, opracovaný do tvaru vejce s dírkou na provlečení provázku pro snadnou manipulaci
 • vajíčka jsou speciální i tím, že je můžete libovolně nabíjet přímým slunečním svitem, při úplňku, zahrabáním do půdy, v geometricky přesné pyramidě atd. Princip je stejný, jako dobití telefonu nabíječkou. Nabití umocňuje celkovou efektivitu a účinky vajíčka jako takového.
 • má vlastnost vstřebat negativní energie a dle druhu kamene působí na konkrétní části těla i duševní problémy. Do kamene také můžete vložit vlastní záměr, takzvaně si ho naprogramovat. Stačí vajíčko podržet v ruce a soustředěně si vaše přání/záměry vizualizovat.
 • zdají se vám uvedené informace tak trošku jako "apríl"? Podívejte se na odborná videa na téma užívání a účinků Yoni vajíček:
Pánevní dno je důležitým, stále však ještě málo diskutovaným tématem.
Střed těla neboli pánevní dno jsou svaly hlubokého stabilizačního systému a nachází se ve spodní části pánve. Do pánevního dna patří děloha, vaječníky, močový měchýř a tlusté střevo. Celá tahle váha je závislá na pánevním dnu, které tyto orgány podporuje a drží na správném místě. Zejména pro ženy má tento orgán zásadní vliv na celkové zdraví a stav těla. V těhotenství musí tyto svaly navíc udržet i váhu miminka, placenty a plodové vody. Není divu, že je s porodem a celkovým těhotenstvím spojených spoustu komplikací. Ochablé pánevní dno je důvodem mnoha problémů, které na první pohled nemají řešení nebo se přikládají jinému zdroji než pánevnímu dnu.
Mýty a fakta o inkontineci:
 • postihuje jen seniory a ženy. Realita: tento problém má v dnešní době v ČR každý pátý dospělý člověk, ženy i muži, bez ohledu na věk. Ženy po porodu a senioři jsou k inkontinenci náchylnější kvůli fyziologickým změnám v těle.
 • nedá se léčit. Až 70 % lidí nevyhledá pomoc odborníka. V boji s inkontinencí vám přitom mohou účinně pomoci speciální cviky dříve než sáhnete na léky nebo operativní zákrok. 
Ochablost pánevního dna a jeho symptomy
 • bolesti zad, inkontinence, menstruační bolesti, špatné držení těla, špatná funkce břišních svalů (trávení - střeva), neschopnost otěhotnět, potíže či neuspokojení při sexu, špatný odtok krve z nohou, problém s hlubším a pravidelným dýcháním
Jak posílit pánevní dno?
V naší nabídce najdete pro začátek YONI vajíčka nejen kvůli cenové dostupnosti, ale i díky materiálu, ze kterého jsou vyrobeny.
YONI VAJÍČKA Z PRAVÝCH POLODRAHOKAMŮ LÉČÍ NEJEN VAŠE TĚLO, ALE I VAŠI DUŠI.
Vajíčko je velkým pomocníkem pro kultivaci sexuální energie, udržuje pohlavní orgány zdravé a zlepšuje váš milostný život. Jeho původ je třeba hledat ve starověké Číně, kde byla věnována velká pozornost spojitosti mezi milováním, zdravím a dlouhověkostí. Vztah správného tonusu svalů pánevního dna a intenzity orgasmů je dobře znám a vědecky zdokumentován.
Vajíčko nejenže tyto svaly účinně posílí, ale také ženám pomůže spojit se s jejich smyslným, erotickým já. Pravidelné cvičení s vajíčkem obrovsky zvýší milostnou rozkoš obou partnerů a posílí intimitu a blízkost mezi milenci. Cílem cvičení však není jen naučit se stisknout vajíčko uvnitř pochvy, ale naučit se rozpoznat, kde vajíčko právě je a pak s ním pohybem svalů cíleně manipulovat. Právě toto zaměření se na cílený pohyb předmětu v pochvě je hlavní rozdíl od běžných cvičení na posílení svalstva pánevního dna. Více o tom, jak s vajíčkem posilovat, si přečtěte v záložce "tipy".
S vajíčky se nedoporučuje cvičit v případě:
 • těhotenství - nezačínejte se cvičením v těhotenství. Pokud máte alespoň 6ti měsíční zkušenost před početím, záleží na vašem úsudku.
 • prolapsu - vajíčko pomáhá prolapsu předcházet, ale v případě, že jej už máte, není dobré cvičení praktikovat
 • vnitroděložního tělíska ("dany") - hrozí jeho poškození vajíčkem vzájemným kontaktem v děloze
 • infekce - dbejte na hygienu, pokud máte infekci, počkejte, dokud symtomy neodezní
5 skvělých vedlejších účinků, které vám Yoni vajíčko přinese:
 1. úžasné orgasmy - vajíčko znovu zaktivuje vaši yoni a vy objevíte rozkoš, o které jste možná zatím ještě neměly ani ponětí. Vaše yoni doslova rozkvete a rozvoní se.
 2. odstranění traumat jak podmíněných (např. výchovou), tak získaných (např. znásilněním, zneužíváním...)
 3. zvýšení potěšení ze sexuálních aktivit - odstranění negativních vzpomínek, pocitů viny či strachu nebo studu uvolní prostor pro potěšení a radost ze své sexuality
 4. přijmutí svého těla bez podmínek a limitů -  čím častěji budete s vajíčkem cvičit, tím silněji budete prožívat nejen svou sexualitu, alei i sebelásku a sebeuznání. Stále častěji také budete vnímat lásku ze svého okolí, budete se cítit krásná a milovaná.
 5. souznění se svým partnerem - s posílenou yoni se posílí i váš partnerský vztah. A to nejen tím, jak díky posílenému pánevnímu dnu začnete stonásobně silněji prožívat své sexuální potěšení.
Vyberte si své YONI VAJÍČKO podle druhu polodrahokamu
 • Tygří oko podporuje aktivní pohled na svět, otevřenost, seberealizaci, rozvahu, koncentraci a zbystření smyslů. V oblasti psychiky napomáhá tišit zjitřené nervy, "černé" myšlenky, beznaděj, malátnost a různé blokády mysli. Podporuje správnou funkci jater, nadlevin, látkové výměny, povzbuzuje vegetativní nervový systém, mírní bolesti hlavy, migrény, projevy astma a hepatitidy, příznivě ovlivňuje stav kostí a kloubů. Tento kámen vyrovnává činnost obou mozkových hemisfér. Pomáhá sbírat roztroušené informace a vytvářet z nich jeden komplexní celek. Usnadňuje řešení dilemat a vnitřních konfliktů, zejména těch, které jsou vyvolané pýchou a tvrdohlavostí. Pomáhá řešit problémy spojené s neschopností uznat vlastní cenu, přehnanou sebekritikou a zablokovanými tvůrčími silami. Pomáhá rozeznat vlastní nadání a schopnosti, současně ale upozorňuje na chyby, které je nutno překonat. Podporuje ty, kdo jsou příliš závislí na druhých a pobízí je, aby se odhodlali ke změnám. Kámen udržuje rovnováhu mezi energiemi jin a jang, potlačuje deprese a zlepšuje náladu.
  • Tygří oko a znamení zvěrokruhu: Tygří oko přísluší znamení Berana. Je to také skvělý harmonizující kámen pro BLÍŽENCE a  jeho vlastnosti jsou nápomocné i pro znamení LVA, PANNY a BÝKA.
  • Čakry: Tygří oko udržuje rovnováhu nižších čaker a podněcuje růst kundalini (vnitřní duchovní a sexuální energie, jež sídlí v dolní části páteře). Pro duchovní uzemnění položte tygří oko na čakru solar plexu.
 • Jaspis podněcuje činnost základní čakry a účastní se při znovuzrození. Čistí a stabilizuje auru a posiluje hranice osobnosti. Jaspis nejen přináší zdraví a sílu, pomáhá také odstranit jedovaté látky z oběhového systému, krve a jater a pomáhá také při zablokování v játrech a cévách. Za zmínku stojí určitě i jeho schopnost odstraňovat z prostředí elektromagnetické i jiné znečištění včetně radiace. V duševním životě přináší jaspis svému nositeli odhodlání k naplnění všech záměrů. Dodává odvahu pronikat důrazně ke kořeni problému. Současně podněcuje čestné chování k sobě samému. Nabízí pomoc během konfliktů, k nimž v životě nezbytně dochází. Na fyzické rovině prodlužuje sexuální rozkoš. Přináší pomoc během dlouhodobých nemocí nebo hospitalizace a dodává tělu energii.
  • Jaspis a znamení zvěrokruhu: Je to výborný harmonizující kámen pro VÁHY. Velkým pomocníkem je také pro BERANY. Žlutý jaspis je harmonizující kámen pro BLÍŽENCE, leopardí jaspis zase pro KOZOROHY. Zelený jaspis pomáhá RAKŮM. Další znamení, které mohou hledat v jaspisu oporu, jsou PANNA, VODNÁŘ a RYBY.
  • Čakry a aura: Jaspis uvádí do rovnováhy čakry a auru. Červený a brekciový jaspis jsou kameny základní čakry. Kámen také pomáhá při vybavování snů. Zajišťuje ochranu a uzemňuje energie těla. Pohlcuje negativní energii a udržuje vyvážený poměr mezi složkami jin a jang. Zajišťuje rovnováhu duševní, citové a tělesné roviny s éterickou říší.
 • Růženín má pozitivní účinek u chorob ledvin, srdce, jater, plic a genitálií, též u důležitých center vegetativního nervového systému. Napomáhá léčit infekce močové trubice. Odvádí z těla škodlivé látky a přebytečné tekutiny. Odstraňuje apatii, uklidňuje a posiluje srdeční činnost. Pomáhá při dlouhodobých nemocích, psychosomatických poruchách a střevních chorobách. Učí nás trpělivosti při řešení problémů. Svými měkkými vibracemi obklopuje duši. Jeho vyzařování je jako něžný dotek, pod nímž se naše srdce uvolní, získá opět důvěru a pozvolna se otevře. Rány srdce, které vznikly tvrdostí, hrubostí, odmítnutím nebo nevšímavosti našich bližních v průběhu našeho života, se pod jeho ochranou zacelí. Dává sílu odpouštět – nám samotným i ostatním a učí sebelásce. Univerzální léčivý kámen, dodávající životní energii, zejména starým lidem. Oživuje fantazii a tvůrčí myšlení. Ovlivňuje čakry solar-plexu, základní a srdeční. Odbourává strach, zlost, nelibost, pocit viny. Pomáhá přijímat nezbytnost změn, jedná se o vynikající kámen pro zdolávání krize středního věku.
 • Růženín a znamení horoskopu: vynikající kámen pro lidi ve znamení RAKA, narozené ve dnech 21.6. – 1.7. Kámen je spojený i se znamením BÝKA a VAH.
 • čakry: růženín je nejdůležitějším kamenem pro srdeční čakru.
Zdroj informací: yonilife.cz, romana-art.cz, kamasutra.cz, Hartmann-Rico a.s.
 
Za únik moči se nemusíte stydět. Jaké jsou největší mýty, se kterými se můžete potkat?
Mýtus: Inkontinencí trpí jen senioři a ženy
Pravda: Inkontinence může postihnout muže i ženy bez ohledu na věk. Pravdou je, že ženy po porodu a senioři jsou k ní náchylnější vzhledem k fyziologickým změnám v těle. Pokud u sebe pozorujete únik moči, udělejte si náš test.
Mýtus: Inkontinence se nedá léčit
Pravda: V boji s inkontinencí vám mohou pomoci speciální cviky, léky nebo operativní zákrok. Správný postup by měl vždy zvážit odborný lékař. Nedílnou součástí jsou však vždy správné inkontinenční pomůcky.
Mýtus Na únik moči mi stačí obyčejné menstruační vložky
Pravda: Inkontinenční vložky jsou navrženy a testovány tak, aby udržely mnohem více tekutiny než menstruační vložky. Zároveň také respektují životní styl nositele a nabízí mnohem širší výběr variant, než mohou pokrýt menstruační vložky. Inkontinentní osoby mají navíc nárok na jejich předepsání od lékaře.
Mýtus: Inkontinenční pomůcky si musím kupovat za své
Pravda: Váš lékař vám může předepsat pomůcky v hodnotě až 450 Kč měsíčně při lehké inkontinenci a až 1 700 Kč měsíčně při těžké inkontinenci. Výše příspěvku vždy záleží na míře úniku moči nebo druhu inkontinence, se kterou se potýkáte. Obraťte se na svého lékaře, gynekologa nebo urologa.
Mýtus: S únikem moči se mi zhorší kvalita života
Pravda: Obavu z nepříjemné situace na veřejnosti má téměř každý inkontinentní člověk. S kvalitními pomůckami a včasnou léčbou se však nemusíte bát vyrazit ven, cestovat nebo navštívit přátele.
 
Proč ženy potřebují mít svaly vagíny pod kontrolou?
 • Silné vaginální svaly svědčí o pohlavním zdraví ženy, podporují sexuální energie a zabrání úniku moči v pozdějším věku - zde stejně jako jinde platí, že prevence je lepší jak odstraňování již vzniklých problémů.
 • Zlepšují prožitky ženy při milování a orgasmu.
 • Žena získá kontrolu nad spojením s mužem a je schopná podpořit jeho sexuální energii.
Použití vajíčka je velmi rychlý způsob, jak posílit a naučit se ovládat svaly pochvy. Cvičení zároveň přispívá ke zpevnění svalů celého pánevního dna. Cílem cvičení však není jen naučit se stisknout vajíčko uvnitř pochvy, ale naučit se rozpoznat, kde vajíčko právě je a pak s ním pohybem svalů cíleně manipulovat. Právě toto zaměření se na cílený pohyb předmětu v pochvě je hlavní rozdíl od běžných cvičení na posílení svalstva pánevního dna. Rozhodně je tedy vhodné dříve než začnete uvažovat o této technice cvičení zvládnout cvičení rehabilitační techniky, známé jako Kegelovy cviky. Při nich se naučíte svaly pochvy najít a posilovat. Cvičení s vajíčkem je pak nadstavba k již zvládnuté technice ovládání poševních svalů.
Jak Kegelovy cviky fungují
 • vizualizace - slouží k uvědomění si anatomických poměrů vašeho těla
 • relaxace - pomáhá k prodýchání a zklidnění mysli i těla před cvičením
 • izolace - umožňuje nácvik odděleného stahu konečníku a pochvy (u žen)
 • posilování - je založeno na stazích svalů pánevního dna. Je nezbytné nezaměňovat za svaly zádové nebo břišní.
Co je dobré dodržovat: cviky je nutné provádět pravidelně, aby si tělo dokázalo vypěstovat nývyk na ovládání oslabených partií. Každý ze cviků je vhodné opakovat 3-5x, ale neměly by vyvolávat bolest nebo přílišnou únavu svalů. Při cvičení dbejte na pravidelné dýchání a stále si uvědomujte svaly pánevního dna, které chcete procvičovat.
Příprava na cvičení:
 • Začněte se pomalu a láskyplně vzrušovat po celém těle. Můžete k tomu použít i vajíčko, kterým si budete zlehka a smyslně masírovat prsa, bříško, vnitřní stranu stehen, třísla, perineum a nakonec i joni. Nespěchejte, hlaďte se a vzrušujte tak dlouho, dokud neucítíte teplo a vlny vzrušující energie, neuvolníte se a dokud se nerozplyne jakékoli napětí, bolest, bloky a nezačnete být vnitřně zvlhnutá.
 • V případě potřeby můžete před vložením yoni vajíčka pochvu přiměřeně zvlhčit lubrikačním gelem.
 • Opatrně umístěte vajíčko jeho silnějším koncem mezi malé stydké pysky. Pohybujte jím po nich v pomalých kruzích, dokud neucítíte, že je ve vhodném a pohodlném úhlu pro vložení do joni. Po celou dobu vkládání pomalu a zhluboka dýchejte a uvolňujte se.
 • Pomalu, opatrně a zcela přirozeně nechejte yoni vajíčko vklouznout do joni.
 • Prociťujte vajíčko uvnitř joni a zhluboka u toho dýchejte.
Správná poloha těla pro základní cvičení
 • Nohy umístěte na šířku ramen a pevně se s nimi spojte s podlahou. Jedná se o techniku uzemnění, kdy prsty nohou sevřete podložku a pak se k podlaze přimknete.
 • Stůjte uvolněně tak, aby byl možný pružný pohyb v kolenou a kotnících
 • Stehna ponechte pohodlně u sebe bez napětí v tříslech.
 • Postoj těla udržujte uvolněný, páteř, krk a hlava jsou v jedné rovině. Neohýbejte hlavu ani páteř. Rovná páteř umožní volný tok energií a hlubší prožívání pocitů.
 • Celkový postoj těla by měl být uvolněný, stabilní a pevný.
 • Ruce můžete natáhnout před tělo dlaněmi vzhůru nebo je jemně opřít o boky.
Základní cvičení s YONI vajíčkem
 • Základní cvičení je spojeno s pravidelným a hlubokým dýcháním a vtahováním a povolováním svalů joni a tedy i s jeho nasáváním a povolováním uvnitř joni.
 • Prociťujte vnitřní stydké pysky, jak se při cvičení otevírají a zavírají.
 • Při nádechu se pokoušejte nefritové vajíčko do joni stahováním jejích svalů nasávat a při výdechu svaly povolujte a vajíčko nechte pomalu klesat až k poševnímu vchodu po malé pysky. Budete vnímat, jak se budou při nádechu zavírat a při výdechu otevírat.
 • Na to, abyste bezpečně tyto pocity a stahy rozeznala, budete potřebovat nějaký čas. Pokud nedokážete fyzické pocity při cvičení plně rozeznat a prožívat je, tak si je alespoň představujte. Ve svých pocitech se časem zcela jistě vyznáte, potřebujete však čas a praktické zkušenosti.
Cvičení pro mírně pokročilé - nasávání a kývání
Toto cvičení může být prováděno vsedě a později i vestoje, kdy je udržení vajíčka ještě náročnější.
 • Proveďte přípravu na základní cvičení.
 • Několikrát si zopakujte základní cvičení.
 • Po jeho zvládnutí můžete přejít k dalšímu stupni cvičení, při kterém budeme základní pohyb rozšiřovat o jemný kývavý pohyb pánví.
 • Procvičujte nasávání a povolování yoni vajíčka.
 • Nasávejte při nádechu, uvolňujte při výdechu. Pokud si budete jistá, můžete k dýchání (nasávání) a výdechu (uvolňování) přidat pohyb pánví.
 • Při nádechu zvedejte kostrč vzhůru (zvedejte ji směrem k nebi), a při výdechu ji nechte klesat dolů (zatlačujte ji do země).
 • Jedná se o kombinovaný pohyb, který je již složitější a vyžaduje větší koncentraci na udržení yoni vajíčka uvnitř pochvy.
Cvičení pro pokročilé
 • Několikrát si zopakujte základní cvičení.
 • Po jeho zvládnutí můžete přejít ke cvičení rozšířenému o jemný kývavý pohyb pánví.
 • Když budete rozšířené cvičení zvládat, zapojte svoji představivost.
 • Nyní bude potřeba se maximálně soustředit a vizualizovat následující dění. Tato část je mnohem náročnější nejen na udržení pozornosti, zapojení vizualizace pocitů, ale i na hluboké prožívání meditace.
 • Představte si, že dýcháte do vaječníků. Soustřeďte svou mysl na vaši probouzející se sexuální energii. Nechte ji uvnitř těla soustředit do kuličky zářící jasným světlem. Světlo vás naplní teplem a sexuální energií. Kuličku nechejte projít tělem až do vaší dělohy, pak ke klitorisu a podržte ji tam. Vnímejte pocity tepla až horka na klitorisu a v jeho okolí. Tak to byla vizualizace.
 • Nyní opatrně a pomalu vytahujte vajíčko za provázek z joni a pomocí poševních svalů se je snažte udržet uvnitř joni.
 • Prociťujte pocity uvnitř joni a v oblasti klitorisu.
 • Na konci cvičení prodýchejte pánevní dno a uvolněte svaly celého těla minutovou třaslavou meditací.
Mistrovské cvičení:
 • Toto cvičení vychází ze všech předcházejících stupňů cvičení,, rozšiřuje je a završuje.
 • Silně při nádechu stiskněte svaly joni a nasajte vajíčko vzhůru. Při výdechu zatlačte směrem dolů a ven.
 • Vajíčko se uvnitř pochvy bude pohybovat směrem dovnitř a ven.
 • Další pokračování cvičení spočívá v nasátí yoni vajíčka přiloženého do ústí joni tahem jejích svalů.
 • Vajíčko můžete položit na podložku a zlehka na ně přisednout.
 • Jinou variantou bude, když vajíčko položíte na dlaň ruky, tu pak i s vajíčkem přiložíte mezi stydké pysky a pokuste se vajíčko do joni nasát.
 • Sledovat své vlastní vnitřní pocity, pokud se vám to nebude dařit. Nebojte se experimentovat, přidržujte a nastavujte své vajíčko tak, až se vám nasátí podaří.
 • Najděte si polohu i techniku, která vám bude nejvíce vyhovovat.
 • Nechávejte vajíčko vyklouznout a znovu je nasajte.
 • Měňte úhel tahu a sledujte pocity, které při stisku nefritového vajíčka budete prožívat v různých částech uvnitř joni.
 • Zvykejte si na tyto pocity a pokuste se je od sebe rozlišovat a vyznat se v nich. Když zvládnete ovládat jednotlivé svalové skupiny, které jsou uvnitř pochvy a další, které pochvu  uzavírají, pak zvládnete kontrolovaně posouvat vajíčkem uvnitř pochvy.
 • Zapamatujte si a prožívejte pocity, které přitom přicházejí.
 • Cvičení je velmi náročné, a tak není možné hned očekávat výsledky. Je to v podstatě finální mistrovská technika. Žena, která ji zvládne, dokáže muže stahováním vaginálních svalů dovést až k orgasmu.
 • Nelze očekávat rychlé zvládnutí tohoto cvičení. Je to již mistrovská úroveň. Vyžaduje hodně zkušeností s předcházejícími technikami a velké odhodlání. Pokud ji však zvládnete, pak jste se zařadila mezi vyvolené tantrické mistryně.
U těchto technik opravdu není možné spoléhat se na příručku z některého bulvárního deníku typu "Tantrickou mistryní snadno a rychle". Tady je možná jen cesta cílevědomého, pravidelného posilování svalů a hlubokého prožívání vnitřních pocitů. Postupně budete dosahovat dílčích úspěchů, ale díky jim pak celou techniku zvládnete. Je to cesta obtížná, ale může vás dovést až k opravdovému mistrovství.Videa případně DVD zdarma můžete získat ZDE.
Něco málo z historie cvičení s vajíčkem
V historii je tato tantrická technika spojována s posilováním svalů pochvy vloženým nefritovým vajíčkem, kdy se žena učila posouvat vajíčkem dovnitř a ven pochvy. Vejčitý tvar umožňuje naučit se rozlišování stahování svalů a cílenému posouvání vajíčka uvnitř pochvy.
Velikost vajíčka pro cvičení by měla odpovídat anatomii vaší vagíny. Správná velikost vajíčka je velmi důležitá. Tady ovšem platí pravý opak toho, co by se dalo předpokládat. Čím bude vajíčko menší, tím bude cvičení s ním náročnější. U menšího průměru bude muset žena více stahovat vaginální svaly, aby jimi docílila pohybu vajíčka uvnitř pochvy. Podobně i u některých cvičení, která budou s vajíčkem prováděna, je menší vajíčko obtížnější udržet uvnitř vagíny. V každém případě musí být povrch vajíčka dokonale hladký, neporézní a žádným způsobem chemicky ošetřený.
Výhodou vajíček z drahých kamenů je možnost nahřátí v teplé vodě a přizpůsobit je tak teplotě lidského těla. Dlouho pak teplotu udrží a pro ženy je příjemné s ním cvičit. V asijských zemích se používají i dřevěná vajíčka z tvrdých a těžkých dřevin, které nejsou nasákavé a snadno se udržují. Nahradit se dá i jinými druhy "sexuálních pomůcek". Vzhledem k tomu, že drahé kameny mají řadu pozitivním vlivů na naše tělo, je určitě vhodnější investovat do zakoupení vajíčka z pravého polodrahokamu než do plastové erotické pomůcky. 
 
Cenové porovnání jsme pro vás aktualizovali dne 23. 7. 20201, zdroj: stránky výrobců, dovozců a heureka.cz
 • YONI vajíčko 899,- Kč
 • Hot Beckenbodentrainer - pomůcka pro posílení pánevního dna (plastová), 559,- až 1229,- Kč
 • Educator® (plast) 490,- až 760,- Kč - plastová pomůcka pro cvičení při inkontinenci
 • AQUAFLEX - plastová cvičební pomůcka proti inkontinenci 1.190,- až 1290,- Kč, na baterie (!!!)
 • NatraTone 1.650,- Kč - plastová cvičební pomůcka proti inkontinenci
 • MediLady souprava zdravotních pomůcek pro posílení pánevního dna 1.999,- až 2276,- Kč
 • Mystim Egg - leštěný lékařský hliník, 1.224,- Kč až 2.399,- Kč

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: