Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Wenko řezačka a zásobník na alobal a potravinářské folie

Kód: W 40
3 hodnocení
Značka: Wenko
432 Kč / ks
Skladem (> 3 ks)
Zapomeňte na roztrhanou hliníkovou folii a nenalezitelný kraj potravinářské folie! Jednoduše vložte folii do zásobníku, přidržte ji lehce napnutou a jemně ale rychle stiskněte zásobnik: zoubky z nerezové oceli na to šup folii perfektně oddělí a zároveň přichystají na další použití bez hledání kraje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Wenko řezačka a zásobník na alobal a potravinářské folie

Zapomeňte na roztrhanou hliníkovou folii a nenalezitelný kraj potravinářské folie! Jednoduše vložte folii do zásobníku, přidržte ji lehce napnutou a jemně ale rychle stiskněte zásobnik: zoubky z nerezové oceli na to šup folii perfektně oddělí a zároveň přichystají na další použití bez hledání kraje.
Tento praktický dávkovač folií lze využít všude - v kuchyni, na chalupě i na cestách. Může být schovaný v kuchyňské zásuvce, ale je tak krásně zpracovaný, že ostudu rozhodně nebude dělat ani když ho necháte venku na očích - naopak, svěží zelená barva vám bude dodávat stejnou energii, jako jarní tráva či ranní sluníčko !
 • praktický zásobník na alobal / potravinářskou folii
 • poznámka z osobní zkušenosti: perfektní především na alobal, skvěle si ale poradí i s potravinářskou folií. Pravda, u folie bylo potřeba 3-5 stisknutí, než člověk přijde jak na to, aby bylo vše ne jen dobře, ale výborně, a s alobalem baví cvakání natolik, že je potřeba ji před dětmi schovat :-)
 • variabilní nastavení až do délky 33 cm
 • součástí je jemné nerezové ozubení a integrovaný pružinový mechanismus pro snadné oddělování folie
 • ve svěžím zeleném provedení s průhledným oknem, díky kterému máte neustále přehled o aktuální zásobě folie
 • rozměr: 38 x 5,2 x 6,7
 • krátké instruktážní video najdete ZDE

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuchyňská linka - doplňky a organizace
materiál: plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Je vaše domácnost plná provizorních řešení, nevzhledných košů a panuje v ní tak trochu chaos? Pusťte k tomu značku Wenko, která vám doma udělá pořádek a nabídne spoustu stylových doplňků pro organizaci kuchyně, koupelny i šatny.
 
WENKO - ty nejlepší nápady pro vaši koupelnu, kuchyni a bydlení
 • pod obchodní značkou WENKO se již téměř 60 let prodávají praktické doplňky pro koupelny, kuchyně a pohodlné bydlení. Asi nikdy vás nepřestane udivovat jejich úsilí o inovaci a snahu udělat obyčejný všední život více příjemný a pohodlný. WENKO je zkrátka váš odborník pro užitečné pomocníky v domácnosti, moderní koupelnové doplňky a chytré organizační systémy.
 • od na první pohled obyčejných nástěnných háčků až po mobilní skříně nabízí společnost WENKO nejen dobré nápady, ale především skvělé vychytávky, které nabízí spoustu prostoru navíc do vaší domácnosti a svádí k individuálním kreativním nápadům jak ještě víc zútulnit váš domov.
 • jako mezinárodní společnost získává firma inspiraci od lidí z celého světa a nabízí inovativní sortiment s designovou různorodostí za více než přiměřený poměr ceny, kvality a funkčnosti.
 • přesvědčte se sami - podívejte se a objevujte krásné a pohodlné stránky života s výrobky WENKO.

Naše postřehy z doby testování:

 • v rámci testování samodržících poliček a háčků bez vrtání se nám nejvíc osvědčila řada Static-Loc, která by na první (laický) pohled měla vydržet nejmíň - i po třech letech drží polička v kuchyni, věšák v koupelně a háčky všude možně po bytě na jedničku, navíc je opravdu možné je bez problémů přemisťovat. Tedy - především v prních chvílích po nalepení (to je hračka a jde to samo), v prvních týdnech až měsících (taky na pohodu, jen začínejte odlepovat odspodního kraje kulaté plochy), no a po několika měsících až letech už je odvislé od toho, na kolik byla podkladová plocha teplá (např. háček na bojleru by sice šel odlepit snadno, ale už by nešel asi znovu použít, nosič na toaletní papír při zkušebním přemístění po roce a půl nijak nevzdoroval a dál plní svou funkci na jiném místě). Jednotlivé kolekce můžeme doporučit z pohledu zachování funkčnosti (tj. jak drží i po delší době) v tomto pořadí: 1. Static-Loc, 2. Turbo-Loc. Kolekce ExpressLoc, PowerLoc a v VacuumLoc jsme do nabídky nezařadily (první dvě kvůli pracnosti a zaměnitelnosti s jinými, českými výrobky, třetí protože po cca 9-12 měsících poličky "odpadnou" a pro zachování funkčnosti je potřeba buď dokoupit náhradní nosič, nebo přilepit lepidlem. A proč to dělat, když tu jsou první dvě kolekce :))
 • podložka pro uchování čerstvosti je přeci jen "o chlup" (spíš o tři) výkonnější než v r. 2018 na trh uvedená podložka zn. Tescoma
 • háčky na zubní kartáčky by měly být v každé domácnosti - kartáčkům je v nich úúúplně nejlíp ze všech testovaných
 • drobnosti jako zarážka dveří, koše na špinavé prádlo / hračky, lapače nečistot jsou plně funkční a designově vhodné do každé domácnosti a potěší tím, jak jsou vymazlené do detailu
Přejeme vám s výrobky WENKO hodně potěšení!