Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Wenko Podložka pro uchování čerstvosti ovoce a zeleniny

Kód: W 36
17 hodnocení
144 Kč / ks
Na dotaz
Prodyšná podložka z polyuretanu zajistí až několikanásobně trvanlivost vašich potravin, uskladněných v ledničce. Potraviny neplesniví a zůstanou čerstvé i několik týdnů. Podložku můžete využít i na proložení ovoce / zeleniny mimo ledničku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

WENKO Podložka čerstvosti do ledničky

Kvalitní uskladnění čerstvého ovoce a zeleniny je v současné domácnosti celkem oříšek. Dřív k tomu byly sklepy a špajzky, kde přirozené chladno a cirkulace vzduchu zajistily, že brambory, mrkev, jablíčka - zkrátka vše na zahrádce vypěstované ovoce a zelenina vydržely i několik měsíců bez ztráty hvězdičky za kvalitu. Jenže... co dělat v dnešních bytech, když sklepy už nemají ani nově stavěné nemovitosti a špajzky jaksi také nejsou k dispozici. A tak přichází na řadu různé misky a nádoby na skladování v ledničce, které ale zabírají spoustu místa a i do té největši např. od Tuperware dáte tak tři-pět jablíček a je plno... 
Podložka WENKO pro zachování čerstvosti potravin možná nevypadá jako designová lahůdka, o to víc vás však překvapí svou praktičností - díky správné cirkulaci vzduchu totiž udrží potraviny v lednici opravdu dlooooooouho čerstvé. Ovoce i zelenina si díky tomuto zelenému mini-zázraku uchovají svou přirozenou konzistenci 2-3x déle než ve specielních dozach a 4-5x déle než při běžném skladování. Další neocenitelnou výhodou je prostor v ledničce, který už nezabírají různé vakuové či dirkulaci vzduchu umožnňující dozy a misky, a ovoce i zelenina se díky této podložce vrátí tam, kde mají být - do zásobníků.
Vezmete-li v úvahu, že jedna doza pro uchování čerstvosti potravin stojí obvykle 150,- až 800,- Kč, je i cena této podložky "zázračná" stejné jako její účinky.
  • rozměr 47 x 30 cm
  • podložku lze snadno nastříhat na potřebné rozměry
  • prodyšná podložka do ledničky z polyuretanu (tento materiál je velmi pružný a má vysokou odolnost proti roztrhání)
  • ovoce a zelenina zůstanou podivuhodně dlouho čerstvé a ochráněné před tlakovými body
  • několik postřehů autorky projektu z pětileté zkušenosti s touto podložkou: ovoce ani zelenina neplesniví, i tak měkká zelenina jako rajčata či paprika se spíše postupně "sesychají", ale rozhodně vám nezplesniví. Banán zčerná a "zcvrkene se, seschne" - ale opět můžeme potvrdit, že nezplesniví. Dokonce i okurka a salát vydržely na podložce o několik dnů čerstvější než na obdobné české podložce zn. Tescoma, trvanlivost v dozách Tuperware a Tchibo (testováno souběžně) byla výrazně kratší, nehledě na to, že tyto dozy zabírají v ledničce hodně místa a vejde se do nich vždy jen pár kousků ovoce či zeleniny.
  • TOP produkt v naší nabídce
  • ověřte si kliknutím cenu v e-shopu výrobce: 4,99 € (cca 135,- Kč)
Nevyplňujte toto pole:
P Avatar autora 15.11.2019 11:34
Výborná věc, už jsem jí rozdala do všech spřátelených ledniček.