Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

WC souprava SPONTEX kulatá

Kód: NZ 205
Neohodnoceno
55 Kč / ks
Na dotaz
Můžeme doručit do:
17.1.2024

Klasická WC souprava pro čištění sanitárních ploch.

Detailní informace

Detailní popis produktu

WC souprava SPONTEX kulatá, bílá
  • klasická WC souprava pro čištění sanitárních ploch
  • materiál: plast
  • výška 39 cm, průměr hlavy 35 cm, délka kartáče 35 cm

Spontex je výrazně dominující značkou na českém trhu úklidových pomůcek. Do jejího sortimentu patří mopy, smetáky, košťata, výrobky pro žehlení, houbičky, utěrky, rukavice a další. Se svým více než 40% podílem na trhu si drží na prvním místě dostatečný odstup od konkurence. I přes rozmach výrobků pod vlastními značkami jednotlivých řetězců se daří podíl na trhu stále zvyšovat na úkor konkurenční Viledy.
Oblibu Spontexu potvrdil i marketingový výzkum přímo mezi spotřebiteli, kdy byl nejpreferovanější u všech dotazovaných kritérií jako kvalita, inovativnost a modernost značky. Navíc zákazníci ocenili přijatelnou cenu této prémiové značky.
O nás (převzato z webových stránek společnosti)
Spontex je celosvětově známá značka s dlouhou historií přesahující 70 let. Počátek výroby prvních viskózních houbiček je datovaný do roku 1932 ve Francii. Od té doby Spontex rozšiřoval svůj sortiment a postupně začal s prodejem plochých drátěnek, kombinovaných houbiček (houba z celulózy + plochá drátěnka) a dalších výrobků. V roce 1997 Spontex (houby) a Mapa (rukavice) spojily své síly na trhu s mechanickými čistícími prostředky a stala se z nich celosvětová skupina se 4000 zaměstnanci, zastoupená ve více než 80 zemích.  V roce 2000 Spontex koupil společnost Söke. Dědictví podnikání Söke a síla společnosti Spontex umožnila nabízet velmi širokou škálu výrobků a získat vysoké postavení na trhu v celé střední Evropě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: