Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Votivka ZAHRADNÍ MÁTA

Kód: PAR 28
Neohodnoceno
34 Kč / ks
Na dotaz
Můžeme doručit do:
19.1.2024
Svíčky votivky vydrží hořet 8-15 hodin. Vložit je můžete jak do svícnu, tak například i do šampusek či jiných, nejlépe křišťálových skleniček, ve kterých vytvoří po roztavení nádherný efekt.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Votivka ZAHRADNÍ MÁTA
 • kategorie vůně: svěží, přírodně neutralizující pachy. Unikněte do svěžích zahrad díky sladké mátě, doplněné o její jiskřivější sestru mátu peprnou, bazalku a citronovou trávu
 • barva: svěží zelená
 • délka hoření: svíčky votivky vydrží hořet 8-11 hodin, pokud je v místnosti chladněji, tak až 15 hodin
 • doporučení: namixujte si svých 6 vůní (kusů) v rámci jedné objednávky, a svíčky vám přijdou zabalené v dárkové krabičce, která se zároveň postará o co nejšetrnější dopravu k vám domů
 • vhodné nejen do svícnů, ale například i do šampusových či jiných, nejlépe křišťálových skleniček, kde svíčka po roztavení vytvoří nádherný efekt
 • svíčky jsou zcela zdravotně nezávadné, nedoutnají ani neočerňují svícny (bavlněné knoty, bezolovnaté plíšky)
 • svíčky jsou vyrobené z přírodních surovin, krásně voní nejen po celou dobu hoření - jemná intenzita vůně prostoupí především menší místnosti i bez zapálení
 • vosk vyhoří úplně, nosný kelímek zůstane čistý, žádné zbytky na krajích
 • na výběr 30 různých vůní - ovocné vůně, bylinné, květinové, svěží a kořeněné
 • záruka zboží - dáváte-li dárek od PartyLite, můžete si být jisti, že dáváte skutečně to nejlepší. Jsme si tím tak jisti, že pokud z nějakého důvodu chcete vrátit dárek, nabízíme 100% záruku spokojenosti. Existuje snad něco lepšího? (*PartyLite nabízí 100% záruku spokojenosti a vymění jakékoli zboží, které by bylo poškozeno nebo vadné. Je pouze nutné, abyste tuto garanci využili maximálně do 40 dnů od data objednávky.)
Máte rádi svíčky? Máte rádi příjemné vůně? A už jste "ochutnali" výrobky zn. PartyLite? Pokud ano, víme, že už jsou trvalou součástí vašeho života. A pokud ještě ne - prostě si pro začátek objednejte třeba jen čajovky či votivky a přesvědčte se na vlastní nos, jak výjimečné tyto svíčky, vonné vosky a tyčinky jsou :)
 
Související obrázek


 
Produkty společnosti PartyLite dodržují přísné bezpečnostní normy, které splňují nebo překračují veškeré vnitrostátní a průmyslové směrnice. Provádí bariérové série testů včetně vlastních metod a vyspělé techniky tepelného zobrazení, aby zajistili, že produkty PartyLite nejsou jen skvělé na pohled, ale i po celou dobu své životnosti.
 
Bezpečnostní opatření svíček
 • Nenechávejte hořící svíčky bez dozoru! Udržujte hořící svíčky mimo dosah dětí a domácích zvířat.
 • Vždy zapalujte svíčky ve vhodných ohnivzdorných svícnech a na ohnivzdorném povrchu, minimálně ve vzdálenosti 30cm od hořlavých materiálů, jako jsou např. Záclony.
 • Hořící svíčka se nesmí přemisťovat. Tekutý vosk je horký a může vás popálit nebo při rozlití poškodit nábytek či podlahu. Pokud musíte svíčku přemístit, počkejte, až vosk zchladne a ztuhne. Poté svíčku přemístěte a    znovu zapalte.
 • Pro uhašení svíčky použijte zhášedlo. Pomáhá zabránit rozstříknutí vosku a vychýlení knotu ze středu svíčky.  Svíčky nehaste vodou, mohlo by dojít k rozstříknutí vosku nebo poškození svícnu.
 • Aby nedošlo k vyblednutí a zborcení svíček, nevystavujte svíčky přímému slunečnímu záření ani je nepokládejte na povrchy, které se mohou zahřívat - radiátory, televize a počítače.
 • Pro zamezení kapání a kouření svíček, nedávejte svíčky do průvanu a do blízkosti klimatizace. Pokud  již svíčka na takovém místě stojí, zhasněte ji, počkejte, až vosk ztuhne a odstraňte přebytečné množství vosku.
 • Před zapálením svíčky zastřihněte knot na přibližně 0,5 cm (netýká se čajových svíček, svíček votivek a svíček se třemi knoty). Tím se zabrání nerovnoměrnému hoření a kapání horkého vosku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Votivky
Cenové porovnání jsme pro vás udělali 23. 10. 2019. Nezohledňuje kvalitu (přičemž Votivky PartyLite jsou co se týká složení na jedničku s hvězdičkou, což se o ostatních značkách říct nedá), porovnává pouze gramáž a délku hoření.:
PartyLite 35 g, délka hoření 8-15 hodin: 34,- Kč
Bridgewater 56 g, délka hoření 15 hodin: 69,- Kč
Yankee Candle 49 g, délka hoření neuvedena: 69,- Kč
Greenleaf 56 g, délka hoření 15 hodin: 75,- Kč
J-Candles 66 g, délka hoření 15-19 hodin: 92,- Kč

Votivky - průběh hoření (délka videa 30 vteřin)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: