Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Volupta+ nejen pro ženy set 2 x 5 g

Kód: TD 27
17 hodnocení
Značka: TianDe
274 Kč –10 %
Volupta+ nejen pro ženy set 2 x 5 g
274 Kč –10 % 247 Kč / ks
Skladem (1 ks)

Jako káva probouzí po nočním spánku, tak intimní gel Volupta+ probouzí libido. Gel má přírodní složení a působí na přirozené mechanizmy sexuálního vzrušení. Skvěle pomáhá i při běžné únavě a fyzickém vyčerpání - stačí dát množství malého hrášku pod jazyk a do půl hodiny jste opět v psychické i fyzické kondici. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Volupta+ nejen pro ženy
 • základem působení gelu je aminokyselina L-arginin
 • ve Volupta+ od TianDe je tento prvek poprvé zastoupen v tak vysoké koncentraci
 • L-arginin spouští v těle proces produkce oxidu dusnatého (NO), který rozšiřuje cévy a zajišťuje tak mohutný příliv krve do pohlavních orgánů. Pravidelné působení L-argininu přispívá ke zlepšení krevního oběhu v pánevních orgánech, zvyšuje tonus intimních svalů, má příznivý vliv na organismus. Mimochodem, na aktivaci produkce oxidu dusnatého je založeno působení takových přípravků, jako je Víagra a její analogy.
 • mentol ve složení přípravku zvyšuje absorpci argininu a také stimuluje nervová zakončení a přispívá k intenzivnější vaginální sekreci
 • charakteristickým rysem gelu Volupta+ je přítomnost kyseliny mléčné, která pečuje o intimní mikroflóru sliznice a udržuje normální hladinu pH. Formule přípravku je také doplněna o panthenol a alantoin, které hydratují, zjemňují sliznici a zabraňují vzniku podráždění.
 • voluptu mohou použít ženy i muži jako "životabudič" v případě silné únavy. Stačí vložit malou kapku gelu pod jazyk a nechat rozpustit. Jestliže se o kávě říká, že krade energii příštích hodin, pak s Voluptou toto rozhodně neplatí! Trápí-li vás únava a vyčerpanost, sáhněte po Voluptě. Díky unikátní receptuře bylin z panenského Altaje zažijete okamžitý nárůst energie! Tradiční čínská medicína mistrně kombinuje léčivé vlastnosti bylin se záměrem nastolit a udržet rovnováhu organismu.
Použití:
 • naneste hrášek gelu (asi 1 gram) na klitoris přibližně 5 - 10 minut před pohlavním stykem
 • jako káva probouzí po nočním spánku, tak intimní gel Volupta+ probouzí libido
 • volupta+ pomáhá dosáhnout sexuálního potěšení dokonce i těm ženám, pro které bylo dříve toto potěšení nedosažitelné
 • díky Volupta+ se smyslnost probouzí dříve než obvykle a erotogenní zóny snadno reagují na něžné doteky
 • s Volupta+ se budete moci zařadit mezi ty šťastné, kteří poznali neuvěřitelnou mnohohrannost sexuální rozkoše
 • přírodní složení: působí na přirozené mechanismy pohlavního vzrušení
 • zesílený účinek: L-arginin se používá i v některých jiných přípravcích intimní kosmetiky, jedinečnost Volupta+ od TianDe spočívá v tom, že zde je tato aminokyselina vůbec poprvé nabízena v tak vysokém dávkování (5 mg v každé dávce, která činí cca 1 g) a v kombinaci s takovými složkami, jako je kyselina mléčná, panthenol, allantoin a mentol. Působí zároveň i jako lubrikant.
 • podporuje normální mikroflóru intimních partií
 • vytvořena pro ženy, líbit se ale bude i mužům…
"V mlze se opět vlhká růže rozvinula, štěstí na špičce jazyka ulpělo…" Ruboko Sho

 
VOLUPTA + a její úžasné vedlejší účinky
Původně byl tento gel vytvořen pro intimní chvíle pro ženy ( ženská Viagra), ale čas ukázal, že má neuvěřitelný léčebný účinek na lidské tělo, bez ohledu na pohlaví a věk.
Proč je Volupta + tak unikátní? 
Základ její receptury je unikátní objev medicíny, který získal v roce 1998 Nobelovu cenu: objev oxidu dusnatého jako signální molekuly v kardiovaskulárním systému. Dnes je úspěšně používán v kardiologii, gynekologii, onkologii, stomatologii, chirurgii .... Přirozeným způsobem tvorby oxidu dusnatého v těle je Arginin. L: aminokyselina, kterou si tělo dokáže vyrobit samo, ale s přibývajícím věkem naše tělo tuto schopnost ztrácí, často již kolem 33 roku života.
Potřebujeme ji tedy do našeho těla doplňovat.
Je možné ji přijímat ve formě běžné stravy ( tykvová semínka, maso, ..) nebo ve formě výživových doplňků.
Potíž ale přestavuje vstřebávání přes žaludeční stěnu, kdy se využije pouhých 10%.
Proto vědci hledali způsob jak do našeho těla dopravit L-arginin v co nejlépe vstřebatelné formě. Několikaletý výzkum objevil způsob, technologii, která zaručuje mnohem vyšší možnost využitelnosti.
Nedostatek argininu a tím i oxidu dusíku vede k poruchám v těle a výskytu různých onemocnění. 
Volupta + doplňuje tělu nedostatek argininu, stimuluje přirozenou produkci oxidu dusnatého a tak obnovuje zdraví. 
Víte, že L-arginin zvyšuje imunitu a proto byl zahrnut i do programu prevence a léčby AIDS?
Volupta řeší problémy těla na buněčné úrovni. 
 
Aplikace Volupty + pomáhá při řešení těchto problémů: 
 • Muskuloskeletální systém - artritida, artróza, osteochondróza, ischias, osteoporóza, zlomeniny, křeče
 • Respirační systém - astma, bronchitida
 • Lymfatický systém -  krevní tlak, migrény, onemocnění srdce, křečové žíly, trombus, ateroskleróza, ateroskleróza, anémie, oběhové potíže, záněta lymfatických uzlin
 • Trávicí systém - žaludeční a dvanácterníkové vředy, gastritida, problémy s játry, problémy slinivky, střevní problémy
 •  problémy ledvin, nadledvinek, močového měchýře
 • Nervový systém - duševní a neurologická onemocnění, zhoršení funkce mozku, ztráta paměti, Parkonsonova choroba, mozková obrna
 • Reprodukční systém
 • Endokrinní žlázy - hormonální poruchy, disharmonie, poruchy štítné žlázy, poruchy slinivky břišní, problémy s pohlavní zralostí
 • Kůže - psoriáza, pigmentace, atopická dermatitida 
 • Metabolismus - poruchy metabolismu, nadváha, podváha
 • Imunita
 • Nádory a novotvary
a) Ženské obtíže - myomy, cysty, disfunkce vaječníků, problémy ovulace, menstruační cyklus, bolestivost
b) Mužské problémy - prostata 
c) Sexuální problémy a orgasmus
 
Aplikace
Gel aplikujeme na sliznici. Jejím prostřednictvím gel proniká nejrychleji a nejúčinněji do těla. Po vniknutí do oběhového systému je totiž oxid dusnatý nestabilní a v těle zůstává cca 2 hodiny, během kterých probíhají hojivé procesy. 
Máme 5 sliznic: ústní dutina, nosní dutina, oči, konečník a pohlavní orgány
Pro ženy: je možno využít každé sliznice, nejúčinější je aplikace na vnitřní stranu klitorisu, kde JE SLIZNICE TENČÍ A PROTO SE GEL RYCHLEJI VSTŘEBÁ.
Pro muže: je možno nanést do jakékoli sliznice, nejúčinější je v hlavě penisu a konečníku
Pro děti: do nosní dutiny, ústní dutiny - patro, dásně, pod jazyk
Co vy na to - zní to neuvěřitelně?
Nyní když víme, na co vše působí blahodárně, měli bychom Voluptu + používat pravidelně ne kvůli intimním prožitkům, ale právě pro její úžasné "vedlejší účinky".

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Prodejci MLM výrobků to neradi slyší. Co? Inu že většina "jejich" výrobků se dá sehnat v kvalitnější a levnější verzi, často od našich, českých výrobců. Zdravý selský rozum navíc velí zapojit jednoduchou matematiku - tolik bylinek, kolik by jich mělo být ve všech možných výrobcích, nevyroste ani za deset let, natož za rok - jenže to samé platí např. i pro jahodové výrobky (jahody, džemy, pyré, džusy...): jen v Evropě se jich prodá cca 7mi násobně větší objem, než jich je celosvětově sklizeno. Už ani nevnímáme, kde všude je jen chemická napodobenina (limonády, jogurty...) a kde je pravá jahoda. Jak víte, naším cílem je zařadit do nabídky jen prověřené výrobky - nejen vlastní zkušeností, která opravdu může být velmi velmi velmi pozitivní, ale i odbornými informacemi. S prověřováním kvality složení je nedocenitelný pomocník anglický nezávislý server www.ewg.org - zkontrolujte si zde sami složení výrobků, které užíváte, možná budete hodně překvapení, co všechno se do přírodní kosmetiky dostane :)
Do naší nabídky se z TianDe sortimentu dostaly především výrobky pro zdraví a něco maličko i z kosmetiky.
 
TianDe čerpá sílu z bylin Altaje, Tibetu a Číny
 
Produkty TianDe vychází ze starých přírodních receptur, které lidstvo léčí už tisíce let. Po vzoru altajské, tibetské a čínské medicíny harmonizují tělo i psychický stav člověka. Některé výrobky pracují s větším počtem účinných látek, než je běžné v našem zdravotnictví. V čem spočívá síla těchto 3 zemí?
 
Související obrázek
Altajská republika plná panenské přírody
 
Altajskou republiku najdete v srdci Asie. Leží na území Ruska a z okolních stran ji obklopuje Mongolsko, Čína a Kazachstán.
V nedotčené přírodě uprostřed vysokých hor roste 300 druhů léčivých bylin
Altajská republika je známá jako "ruský Tibet". Za přezdívkou stojí velkolepé pohoří Altaj, kde se nachází i nejvyšší hora celé Sibiře - Bělucha (4560 m). Jako čtyřtisícovka tu ale není osamocená. Podobné velehory najdete napříč celým pohořím. Bílé vrcholky lemují okolní divokou přírodu. Řeky tu vyvěrají z ledovců a mají proto nebesky čistou vodu. V hlubokých údolích se rozprostírají nekonečné pláně a louky, které nabízí ideální podmínky pro růst 300 druhů léčivých rostlin. Právě jejich sílu využívá kosmetika TianDe.
 
Související obrázek
Tajemný Tibet ukrytý ve velehorách
Tibetu se díky jeho poloze ve 4500 m. n. m. přezdívá “střecha světa”. Uprostřed velkolepých hor najdete nejen hlavní město Lhasu, ale i ostatních 800 obydlených měst a vesnic. Z hlavního města Číny, z Pekingu, se sem dostanete vlakem za dva dny.
Tibetská medicína harmonizuje tělo i duši pomocí bylin, minerálů a koření
Tibetská medicína vnímá zdravotní komplikace a nemoci jako výsledek nerovnováhy v organismu. Nezabývá se jen výslednými projevy, ale především samotnou příčinou potíží.
Rovnováhu v těle nastoluje pomocí stravy, změny chování a přírodních medikamentů, pro jejichž výrobu používá tisíce tibetských bylin, ze kterých se míchají čaje, vyrábí masti, pilulky či tinktury.
Výsledek obrázku pro china medicine
Majestátní Čína s tisíce let starými léčivými recepturami
Stát s nejvyšším počtem obyvatel na světě má nejen bohatou historii, ale i přírodu. Typickým portrétem Číny jsou bambusové lesy, rýžové terasy, čajové plantáže nebo Žluté hory v mracích.
Čínská medicína léčí příčiny i projevy nemocí už více než 3 000 let 
Čína se po světě proslavila také svou medicínou. Stejně jako ta tibetská neřeší pouze projevy nemocí, ale pídí se hlavně po jejich podstatě. Jedná se o komplexní přístup k lidskému tělu i psychice, kdy jsou léčebné metody založeny na léčivých bylinách, zdravé stravě, cvičení a masážích.
 
Výsledek obrázku pro tiande
 • výrobky TianDe obsahují vysoké procento přírodních aktivních složek a s využitím nejnovějších technologií zaručují vysokou účinnost a zároveň velmi jemně působí a harmonizují lidský organismus. Při správném používání produktů je výsledek srovnatelný s terapeutickou léčbou.
 • vysoká kvalita výrobků TianDe je potvrzena mezinárodní certifikací ISO 9001 2000
 • TianDe znamená v překladu « nebeská dokonalost ». Filosofie i výroba vychází z tradiční čínské medicíny.
 • TianDe jsou produkty vyráběné podle originálních tisíce let starých receptur Tibetu, Číny a Altaje.
 • výrobky obsahují ingredience z léčivých bylin (ženšen, lotos, zázvor…), složky živočišného původu (hadí tuk, ovčí placenta, šnečí mucin, kolagen…), éterické oleje (z jasmínu, ylang ylangu, rozmarýnu…) i minerály (zlato, stříbro, perly…).
 • bylinky jsou sbírány jen v určitých obdobích podle lunárního kalendáře pro co největší účinek
 • výrobky obsahující vodu obsahují vodu, která je získávána z minerálních pramenů a hlubokého moře
 • pomocí látek, které prostupují do hloubky, dokáží výrobky TianDe stimulovat k činnosti naše vlastní buňky, i když jsou už tzv. "spící" - umí je doslova "probudit" a aktivovat, aby zase začaly "pracovat"
 • účinky výrobků cítíte obvykle ihned při prvním použití, krom jiného poskytují velké množství mentální i fyzické energie