Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Věšák JUNGLE 50 x 25 cm

Kód: LEG 01
1 hodnocení
580 Kč –10 %
věšák jungle a
580 Kč –10 % 522 Kč / ks
Na dotaz
Můžeme doručit do:
18.1.2024

Zvířátka ráda ohlídají svetříky, tašky, čepice a jiné cennosti vašich dětí, které se s tímto moderním věšákem rády a přirozeně naučí udržovat pořádek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěné výrobky jsou pro správný vývoj dětí nenahraditelné. Obzvláště v dnešní přetechnizované době je bezprostřední kontakt s přírodními materiály nezbytností - ani ta nejdokonalejší umělá hmota nemůže dětem nabídnout to, co "obyčejné" dřevo. Dopřejte svým dětem i sobě kontakt s přírodou všude, kde je to jen trochu možné! 
Věšák JUNGLE
  • zvířátka ráda ohlídají svetříky, tašky, čepice a jiné cennosti vašich dětí, které se s tímto moderním věšákem rády a přirozeně naučí udržovat pořádek
  • váha: 1 kg
  • rozměr: 50 x 25 x 6,5 cm
  • do lakovaného prkna jsou zapracované dva bezpečnostní kroužky pro bezpečné uchycení
  • všechny dřevěné hračky značky Legler-small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů.
  • výrobky Legler dělají dětem radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti
  • cílem značky Legler-small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: