Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Varovné signály očkování, A.Strunecká

Kód: VOK 68
Neohodnoceno
275 Kč / ks
Na dotaz
Můžeme doručit do:
15.11.2023

Pravdivé informace o vakcínách by měly být přístupné všem občanům. Profesorka Strunecká srozumitelným a jasným způsobem nabízí vysvětlení mechanismů imunity a důsledků vakcinace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Varovné signály očkování, Anna Strunecká
 • počet stran 296
 • vazba brožovaná
 • 1. vydání
Moto knihy: Především nepoškodit. Hippokrates
 
Profesorka Strunecká, autorka bestselleru Doba jedová, nabízí v nové knize o očkování srozumitelným a jasným způsobem vysvětlení mechanismů imunity a důsledků vakcinace.
Podrobné a pravdivé informace o vakcínách by měly být přístupné v demokratickém státu všem občanům. Stejně tak by měla být právem každého rodiče svoboda informovaného souhlasu u očkování jejich dětí.
Vakcinace je invazivní lékařský zákrok, který může, byť v ojedinělých případech, způsobit poškození i smrt docela zdravé osoby. Stále více lidí touží po objektivních a vědecky podložených informacích a nehodlá se spoléhat pouze na to, co nám doporučují reklamy, sdělovací prostředky nebo nařizují státní orgány. Podobná kniha na českém knižním trhu dosud chybí. Čtenáři zde najdou i rady rodičům k očkování od praktické lékařky a legislativní část zpracovanou právníkem podle posledních úprav zákona o veřejném zdraví.
 
Ukázka z knihy:
I. Všeobecná část: co bychom měli vědět o očkování
 • Proč si politici stále neuvědomují, že je vědomě a plánovitě poškozováno zdraví celých generací?
 • Proč se politici odvažují hlasovat o zavedení vakcín, jejichž složení nerozumějí?
 • Proč nečinně přihlížíme tomu, že určité skupiny lidí rozhodují o tom, co bude pro děti dobré, a rodiče se k tomu nesmějí vyjádřit?
 • Proč dovolujeme těm, kteří mnohdy vědí o dané věci méně než my, aby za nás rozhodovali?
Závěr 1. kapitoly:
Dnešní situace, kdy se masovým a povinným očkováním podařilo vymýtit divoké kmeny virů a bekterií způsobujících dětské nemoci, představuje zcela umělý zásah do kolektivní imunity i do vývoje každého jedince. Organismus dítětě je od narození zatěžován mnoha přídatnými látkami ve vakcínách, jako jsou například imunologicky aktivní hliník, kancerogenní formaldehyd, excitotoxicky působící glutamát, viry a cizorodá DNA, případně další ze seznamu 77 přídatných látek a zbytků z výroby vakcín. Pokud nedokáží odborníci předem posoudit, zda je taková zátěž pro nezralý imunitní systém a vyvíjející se mozek škodlivá nebo prospěšná, pak bychom měli alespoň sledovat a hodnotit projevy a důsledky tohoto postupu v praxi. Bude generace očkovaných dětí zdravější a odolnější nebo bude mít naopak více nemocí v dospělosti, s horšími následky než běžné dětské nemoci? Výrobci vakcín udávají statisíce nebo miliony dětí, které byly očkovány a přežívají, nebo se o nich nehlásí více nežádoucích účinků. Zpravidla však většinu nežádoucích účinků odmítají jako nesouvisející s vakcínou nebo sledují nežádoucí účinky pouze jeden týden po očkování. V zemích, kde je povinné očkování, především nemáme dostatečně velké soubory neočkovaných dětí, jejich zdravotní stav bychom mohli porovnat s prudce se zhoršujícím zdravotním stavem očkovaných dětí.
 
Z recenzí na Heureka.cz (převzato včetně diakritiky atd.)
 • Konečně někdo podává celistvé informace o očkování. Ne jen to dobré... U dětského lékaře vám řeknou jen: to nic není, obvykle jako reakce je jen teplota... ale už se nemluví o rizicích očkování a už vůbec ne zda tato rizika nepřevýší pozitiva očkování. 
  Úplně nesmyslně jsem se nechala zlákat na dobrovolné očkování pro mojí malou holčičku. Po přečtení příslušné kapitoly této knihy jsem si až zpětně uvědomila, jak jsme zmanipulováni reklamou farmaceutických firem. 
  Určitě doporučuji si tuto knihu přečíst a udělat si vlastní názor. 
  Očkování jako takové nezavrhuji, jen si myslím, že některá očkování jsou zbytečná a některá jsou zařazena příliš brzy.V knize jsou stručně shrnuta důležitá fakta o očkování. Celkem srozumitelne serazene a roztridene. V prvni vseobecne casti je mozna trosku slozite vysvetlovana terminologie, procesy, biologie, ale asi je to potreba. Dobre napsane jsou i prilohy. Autorka se snazi byt objektivni. Urcite bych doporucila i autorky dalsi knizky - Doby jedove. V knizce jsou odkazy na weby, jine knihy atd. - psana profesionalne. Doporucuji.
 • Úžasná a prospěšná kniha, která by podle mého názoru neměla chybět v knihovně rodičů, ale hlavně také pediatrů. Nemohu tvrdit, že se vším co se v knize píše souhlasím, ale určitě jsem si z ní vzala to, co je pro mě užitečné. Tato kniha odpověděla na spoutu mých otázek co se týká očkování a povinného očkování vůbec.
  Určitě knihu doporučuji a když budu mluvit s pediatrem už vím na které věci se mám zaměřit a na kterých informacích mám trvat. 
 • Rodiče by měli vědět, co nechávají (někdy nedobrovolně) vpravovat svým nejdražším do žil. Také by se měli připravit na to, že to jejich dítě nemusí přežít, popřípadě si může nést následky celý život.... naštěstí ve velice málo případech, ale přece
 • tuto publikaci by si mel precist kazdy rodic, i kazdy dospely, ktery planuje nechat se ockovat. Je az desive, co vse musi miminka a male deti vydrzet po namahavem prichodu na svet. Az zjistite, co s vakcinou davate vpravit do tela sveho miminka, polije vas hruza, a ja se opravdu divim, ze to ty deti vubec preziji. Nastesti zijeme v Nemecku, kde je ockovani dobrovolnou zalezitosti, my jsme se rozhodli po precteni knihy pani profesorky Strunecke, Dr. Buchwald's a Dr. Hirteho nase dite nepropujcit farmaceutickemu prumyslu za pokusnou laboratorni mys, neockujeme. Kdybyste smichali soli rtuti, soli hliniku, formaldehyd, konzervanty, biologickou DNA ruznych zvirat nebo lidske rakovinove bunky, k tomu jeste 6 smrtelnych nemoci, a injekci to vpravili do sveho ditete, zavrou vas! Proc tedy to dovolujete pediatrovi...
 • Vynikající, velice čtivý výklad problematiky očkování.
 • Vážím si toho, že lze přes tuto knížku získat náhled, který je podložený mnoha erudovanými odbornými odkazy.
 • Laická veřejnost má možnost se dovědět skutečnosti, které farmaceutický průmysl tají
 • knihu potřebuji k absolventské práci, doporučuji všem rodičům, at stávajícím, nebo budoucím

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: