Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Ubrousky 33 x 33 cm, nelepivé

Kód: PP 03
Neohodnoceno
24 Kč / ks
Na dotaz
Můžeme doručit do:
17.1.2024

Bezpečně zabalíme vaši svačinu, ale pro sebe si nenecháme ani kousek - zkrátka se na ni nepřilepíme :)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ubrousky HARMONY jednovrstvé 100 ks, 33 x 33 cm

  • bezpečně zabalíme vaši svačinu, ale pro sebe si nenecháme ani kousek - zkrátka se na ni nepřilepíme :)
  • krémově bílé, jemné
  • 100% celuloza
  • jemně ražené

Harmony - tradice stará téměř 200 let

…říká se, že na místě Harmaneckých papíren se v minulosti nacházelo jezírko, ve kterém se usadily labutě. „Bílá labuť“ je od roku 1829 spojována s historií papíren i jako součást nejstarší registrované ochranné známky na Slovensku. Je symbolem čistoty, vznešenosti, elegance a doprovází značku Harmony až dodnes. Produkty Harmony jsou citlivé a bezpečné k pokožce i přírodě s důrazem na jemný detail a osloví vás svou čistotou a elegancí.

Harmasan

Na svět přišel v roce 1972 v Harmanci. Z Harmaneckých papíren se rozkutálel po celém Československu a zažíval s námi to dobré i špatné, výlety k babičce, do Tater i do Jugoslávie. Zpočátku byl řádný drsňák a sem tam nás překvapil protržením, ale už změkl a netrhá se. Na nic si nehraje a učí se z vlastních chyb. Chce být lepší a je lepší, protože stejně jako výrobková řada Harmony získal řadu ocenění.

Společenská zodpovědnost

Certifikáty ISO 9001:2008

  • základní a nejrozšířenější mezinárodní standard kvality, který prokazuje schopnost společnosti kvalitně vyrábět nebo poskytovat své výrobky a služby.

FSC® certifikát

  • podporuje environmentálně vhodné, sociálně přínosné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů. Logo FSC® umožňuje spotřebitelům identifikovat výrobky vyrobené ze dřeva, které pochází z dobře a zodpovědně obhospodařovaných lesů.

Certifikát Nordic Ecolabel

  • ověření nastavených procesů environmentálního chování a environmentální bezpečnosti výrobků a jejich produkce v SHP Harmanec je potvrzena získáním značky NORDIC ECOLABEL.

Certifikát IFS HPC

  • bezpečnost výrobků pro koncové spotřebitele, trvalé udržování kvality a splnění požadavků retailových společností, pro které SHP Harmanec zajišťuje výrobu produktů papírové hygieny, je potvrzena certifikací IFS HPC.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: