Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Tříknotová svíčka ZAHRADNÍ MÁTA 375 g

Kód: PAR 25
Neohodnoceno
599 Kč / ks
Na dotaz (1 ks)

Unikněte do svěžích zahrad díky sladké mátě, doplněné o její jiskřivější sestru mátu peprnou, bazalku a citronovou trávu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Máte rádi příjemné vůně? A už jste "ochutnali" výrobky zn. PartyLite? Pokud ano, víme, že už jsou trvalou součástí vašeho života. A pokud ještě ne - prostě si pro začátek objednejte třeba jen čajovky či votivky a přesvědčte se na vlastní nos, jak výjimečné tyto svíčky, vonné vosky a tyčinky jsou :)
Tříknotovky pro vás objednáváme "na míru"
Líbí se vám tato vůně a není skladem? Vložte svíčku do objednávky, my ji pro vás objednáme a do 7-14 dnů vám ji doručíme. Objednávky děláme 2x za měsíc, takže se nemusíte bát, že byste na svou vůni čekali moc dlouho!
 
Svíčka se třemi knoty ZAHRADNÍ MÁTA, doba hoření 25 - 45 hodin
 • unikněte do svěžích zahrad díky sladké mátě, doplněné o její jiskřivější sestru mátu peprnou, bazalku a citronovou trávu
 • rozměry: průměr 11 cm, výška 10 cm, hmotnost 375 g
 • po vyhoření snadno sloupnete dekorativní přebal a zůstane vám elegantní vzduchotěsná doza na cokoliv
 • jedním ze způsobů, jak přinést klid a harmonii do našeho života, jsou okouzlující vůně, které v nás vyvolávají příjemné vzpomínky a pocity. Musí však jít o vůně přírodní, protože jedině ty aktivují v mozku ty správné receptory. Společnost PartyLite přináší na náš trh svíčky ze 100% parafínu a přírodních vůní, které se používají i v aromaterapii. Jsou tedy vhodné pro malé děti, astmatiky i alergiky, protože neobsahují žádné škodlivé ani dráždivé látky.
 • aroma svíček je bohaté a rafinované díky použití množství vzájemně harmonizujících ingrediencí. Některé svíčky mohou obsahovat až 100 různých vůní a o jejich bezchybné a dokonalé hoření se starají bezolovnaté knoty ze 100% bavlny. To oceníte také ve chvíli, kdy svíčku sfouknete v průběhu hoření. Uvolní jen krátký bílý kouř - rozhodně se nemusíte obávat škodlivého dýmu ani zápachu.
 • PartyLite dodává všechny svoje svíčky v obalech ze skla či kvalitního plastu a to včetně svíček čajových, jinak běžně nabízených v hliníkové mističce. Díky letitým zkušenostem a prověřeným postupům tyto svíčky hoří déle a zdravěji, než ty běžné a to až do poslední kapky!
 • svíčky jsou vyrobené z přírodních surovin, díky tomu krásně voní po celou dobu hoření
 • vosk vyhoří úplně, až do poslední kapky, zůstane jen čistá skleněná doza, žádné zbytky na krajích
 • záruka zboží - dáváte-li dárek od PartyLite, můžete si být jisti, že dáváte skutečně to nejlepší. Jsme si tím tak jisti, že pokud z nějakého důvodu chcete vrátit dárek, nabízíme 100% záruku spokojenosti. Existuje snad něco lepšího? (*PartyLite nabízí 100% záruku spokojenosti a vymění jakékoli zboží, které by bylo poškozeno nebo vadné. Je pouze nutné, abyste tuto garanci využili maximálně do 40 dnů od data objednávky.)

Produkty společnosti PartyLite dodržují přísné bezpečnostní normy, které splňují nebo překračují veškeré vnitrostátní a průmyslové směrnice. Provádí bariérové série testů včetně vlastních metod a vyspělé techniky tepelného zobrazení, aby zajistili, že produkty PartyLite nejsou jen skvělé na pohled, ale i po celou dobu své životnosti.
 
Bezpečnostní opatření svíček
 • Nenechávejte hořící svíčky bez dozoru! Udržujte hořící svíčky mimo dosah dětí a domácích zvířat.
 • Vždy zapalujte svíčky ve vhodných ohnivzdorných svícnech a na ohnivzdorném povrchu, minimálně ve vzdálenosti 30cm od hořlavých materiálů, jako jsou např. Záclony.
 • Hořící svíčka se nesmí přemisťovat. Tekutý vosk je horký a může vás popálit nebo při rozlití poškodit nábytek či podlahu. Pokud musíte svíčku přemístit, počkejte, až vosk zchladne a ztuhne. Poté svíčku přemístěte a    znovu zapalte.
 • Pro uhašení svíčky použijte zhášedlo. Pomáhá zabránit rozstříknutí vosku a vychýlení knotu ze středu svíčky.  Svíčky nehaste vodou, mohlo by dojít k rozstříknutí vosku nebo poškození svícnu.
 • Aby nedošlo k vyblednutí a zborcení svíček, nevystavujte svíčky přímému slunečnímu záření ani je nepokládejte na povrchy, které se mohou zahřívat - radiátory, televize a počítače.
 • Pro zamezení kapání a kouření svíček, nedávejte svíčky do průvanu a do blízkosti klimatizace. Pokud  již svíčka na takovém místě stojí, zhasněte ji, počkejte, až vosk ztuhne a odstraňte přebytečné množství vosku.
 • Před zapálením svíčky zastřihněte knot na přibližně 0,5 cm (netýká se čajových svíček, svíček votivek a svíček se třemi knoty). Tím se zabrání nerovnoměrnému hoření a kapání horkého vosku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tříknotové svíčky
Cenové porovnání jsme pro vás udělali 23. 10. 2019. Nezohledňuje kvalitu (přičemž svíčky PartyLite jsou co se týká složení na jedničku s hvězdičkou, což se o ostatních značkách většinou říct nedá), porovnává pouze gramáž a délku hoření.:
? PartyLite, doba hoření 25 až 45 hodin: 599,- Kč
? Prababička Fanynka, doba hoření 39 až 49 hodin, ruční výroba, kvalita 1*: 469,- Kč
? MATY'S, doba hoření 60 až 150 hodin, luxusní kříšťálová doza, možnost doplňování, kvalita 1*: 1490,- Kč
? Palacio, doba hoření 40 hodin: 299,- Kč
? Bolsius ACCENTS, doba hoření 37 hodin: 336,- Kč
? J-Candles, doba hoření 25 hodin: 351,- Kč
? Yankee Candle, doba hoření 28 až 38 hodin: 599,- až 649,- Kč
? Mainstains, doba hoření 20 hodin: 369,- Kč

Tří knotová svíčka (délka videa: 30 vteřin)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: