Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Tříknotová svíčka MORUŠE 375 g

Kód: PAR 38
Neohodnoceno
Značka: Party Lite
599 Kč / ks
Zvolte variantu.
Položka byla vyprodána…

Výrazně svěží vůně moruše se ladně snoubí s jemnou vůní černého rybízu, ostružin a sladkými tony granátového jablka

Detailní informace

Detailní popis produktu

Máte rádi příjemné vůně? A už jste "ochutnali" výrobky zn. PartyLite? Pokud ano, víme, že už jsou trvalou součástí vašeho života. A pokud ještě ne - prostě si pro začátek objednejte třeba jen čajovky či votivky a přesvědčte se na vlastní nos, jak výjimečné tyto svíčky, vonné vosky a tyčinky jsou :)
Tříknotovky pro vás objednáváme "na míru"
Líbí se vám tato vůně a není skladem? Vložte svíčku do objednávky, my ji pro vás objednáme a do 7-14 dnů vám ji doručíme. Objednávky děláme 2x za měsíc, takže se nemusíte bát, že byste na svou vůni čekali moc dlouho!
 
Svíčka se třemi knoty MORUŠE, doba hoření 25 - 45 hodin
 • charakteristika: výrazně svěží vůně moruše se ladně snoubí s jemnou vůní černého rybízu, ostružin a sladkými tony granátového jablka
 • vůně: svěží, nezapomenutelná, střední až výrazná intenzita
 • rozměry: průměr 11 cm, výška 10 cm, hmotnost 375 g
 • po vyhoření snadno sloupnete dekorativní přebal a zůstane vám elegantní vzduchotěsná doza na cokoliv
 • jedním ze způsobů, jak přinést klid a harmonii do našeho života, jsou okouzlující vůně, které v nás vyvolávají příjemné vzpomínky a pocity. Musí však jít o vůně přírodní, protože jedině ty aktivují v mozku ty správné receptory. Společnost PartyLite přináší na náš trh svíčky ze 100% parafínu a přírodních vůní, které se používají i v aromaterapii. Jsou tedy vhodné pro malé děti, astmatiky i alergiky, protože neobsahují žádné škodlivé ani dráždivé látky.
 • aroma svíček je bohaté a rafinované díky použití množství vzájemně harmonizujících ingrediencí. Některé svíčky mohou obsahovat až 100 různých vůní a o jejich bezchybné a dokonalé hoření se starají bezolovnaté knoty ze 100% bavlny. To oceníte také ve chvíli, kdy svíčku sfouknete v průběhu hoření. Uvolní jen krátký bílý kouř - rozhodně se nemusíte obávat škodlivého dýmu ani zápachu.
 • PartyLite dodává všechny svoje svíčky v obalech ze skla či kvalitního plastu a to včetně svíček čajových, jinak běžně nabízených v hliníkové mističce. Díky letitým zkušenostem a prověřeným postupům tyto svíčky hoří déle a zdravěji, než ty běžné a to až do poslední kapky!
 • svíčky jsou vyrobené z přírodních surovin, díky tomu krásně voní po celou dobu hoření
 • vosk vyhoří úplně, až do poslední kapky, zůstane jen čistá skleněná doza, žádné zbytky na krajích
 • záruka zboží - dáváte-li dárek od PartyLite, můžete si být jisti, že dáváte skutečně to nejlepší. Jsme si tím tak jisti, že pokud z nějakého důvodu chcete vrátit dárek, nabízíme 100% záruku spokojenosti. Existuje snad něco lepšího? (*PartyLite nabízí 100% záruku spokojenosti a vymění jakékoli zboží, které by bylo poškozeno nebo vadné. Je pouze nutné, abyste tuto garanci využili maximálně do 40 dnů od data objednávky.)

Produkty společnosti PartyLite dodržují přísné bezpečnostní normy, které splňují nebo překračují veškeré vnitrostátní a průmyslové směrnice. Provádí bariérové série testů včetně vlastních metod a vyspělé techniky tepelného zobrazení, aby zajistili, že produkty PartyLite nejsou jen skvělé na pohled, ale i po celou dobu své životnosti.
 
Bezpečnostní opatření svíček
 • Nenechávejte hořící svíčky bez dozoru! Udržujte hořící svíčky mimo dosah dětí a domácích zvířat.
 • Vždy zapalujte svíčky ve vhodných ohnivzdorných svícnech a na ohnivzdorném povrchu, minimálně ve vzdálenosti 30cm od hořlavých materiálů, jako jsou např. Záclony.
 • Hořící svíčka se nesmí přemisťovat. Tekutý vosk je horký a může vás popálit nebo při rozlití poškodit nábytek či podlahu. Pokud musíte svíčku přemístit, počkejte, až vosk zchladne a ztuhne. Poté svíčku přemístěte a    znovu zapalte.
 • Pro uhašení svíčky použijte zhášedlo. Pomáhá zabránit rozstříknutí vosku a vychýlení knotu ze středu svíčky.  Svíčky nehaste vodou, mohlo by dojít k rozstříknutí vosku nebo poškození svícnu.
 • Aby nedošlo k vyblednutí a zborcení svíček, nevystavujte svíčky přímému slunečnímu záření ani je nepokládejte na povrchy, které se mohou zahřívat - radiátory, televize a počítače.
 • Pro zamezení kapání a kouření svíček, nedávejte svíčky do průvanu a do blízkosti klimatizace. Pokud  již svíčka na takovém místě stojí, zhasněte ji, počkejte, až vosk ztuhne a odstraňte přebytečné množství vosku.
 • Před zapálením svíčky zastřihněte knot na přibližně 0,5 cm (netýká se čajových svíček, svíček votivek a svíček se třemi knoty). Tím se zabrání nerovnoměrnému hoření a kapání horkého vosku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tříknotové svíčky
Cenové porovnání jsme pro vás udělali 23. 10. 2019. Nezohledňuje kvalitu (přičemž svíčky PartyLite jsou co se týká složení na jedničku s hvězdičkou, což se o ostatních značkách většinou říct nedá), porovnává pouze gramáž a délku hoření.:
? PartyLite, doba hoření 25 až 45 hodin: 599,- Kč
? Prababička Fanynka, doba hoření 39 až 49 hodin, ruční výroba, kvalita 1*: 469,- Kč
? MATY'S, doba hoření 60 až 150 hodin, luxusní kříšťálová doza, možnost doplňování, kvalita 1*: 1490,- Kč
? Palacio, doba hoření 40 hodin: 299,- Kč
? Bolsius ACCENTS, doba hoření 37 hodin: 336,- Kč
? J-Candles, doba hoření 25 hodin: 351,- Kč
? Yankee Candle, doba hoření 28 až 38 hodin: 599,- až 649,- Kč
? Mainstains, doba hoření 20 hodin: 369,- Kč
Položka byla vyprodána…

Tří knotová svíčka (délka videa: 30 vteřin)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
O společnosti PartyLite
(převzato ze stránek společnosti)
Související obrázek
 • Naší vizí je být vedoucím hráčem na poli vytváření příjemné domácí atmosféry a domácích podnikatelských příležitostí. Základem pro tuto vizi je víra, že všichni si můžeme splnit své sny, pokud pro to máme odpovídající prostředky a podporu. Věříme tomu, protože to každý den vidíme. PartyLite Poradkyně získávají víc než příjmy. Znovu nacházejí smysl života a víru v sebe samé, že dokáží cokoliv na světě.
 • Každý velký příběh má velký začátek - dnes už moc nepřemýšlíme nad tím, že ženy podnikají, stalo se to součástí naší společnosti.  Ale na začátku dvacátého století to bylo prakticky neslýchané! Ale Mabel Bakerová měla vizi, že změní svůj život, tak jako mnoho tisíc žen, které přišly po ní.
 • Jediný voskovník jako začátek cesty k milionům dolarů - na začátku dvacátého století začala učitelka Mabel Bakerová vyrábět svíčky z planého voskovníku, který rostl na jejím rodném mysu Cape Cod. Nejprve je darovala svým přátelům a rodině, ale netrvalo dlouho a ovládl ji podnikatelský duch. Díky své vytrvalosti, těžké práci a podpoře manžela, v roce 1909, proměnila Mabel svou lásku ke svíčkám ve vzkvétající podnikání.
 • Mabel vášnivě a zapáleně dál pěstovala a zušlechťovala své podnikání celý svůj život. Když v roce 1965 zemřela v úctyhodném věku 94 let, její společnost, která vznikla z květu voskovníku, měla cenu 6 milionů dolarů.  I dnes zůstává naším vzorem úspěchu.
 • Mabelina vytrvalost neustává - společnost PartyLite začala se třemi lidmi pracujícími v maličké kanceláři. Díky Mabelině inspiraci věřili v sebe a ve svoji budoucnost. Také byli přesvědčeni, že našli nový úžasný prodejní model založený na tom, že společnost sdílí své zisky s prodejci. Cítili, že tento systém bude tou správnou pobídkou, která jim umožní prodávat přímo zákazníkům, nikoliv velkým společnostem. Jak už víte, tento nápad se ujal. Osobní přístup byl motivujícím faktorem při nekompromisním zaměření se na kvalitu – ať už u našich vůní pro domácnosti a doplňků nebo u vztahů s lidmi – přesně tak, jak by si to Mabel přála. Naše metoda přímého prodeje umožňuje našim Poradkyním, aby si vybudovaly vlastní cestu k úspěchu a zlepšily kvalitu svého života tak, že vybudují své vlastní podnikání.
 • Moderní mezinárodní vedení s Mabelinými hodnotami - na jaře v roce 2016 skupina Carlyle (NASDAQ CG) a Centre Lane Partners LLC, soukromé investiční společnosti se sídlem v New Yorku se spolupodíleli na vytvoření Luminex Home Décor & Fragrance. Od té doby společnost PartyLite - společně s Candle-lite, návrhářem, výrobcem a velkoobchodníkem svíček a vonných bytových dopňků v USA - jsou pod společností Luminex HD&F. Calvin Johnoston je generálním ředitelem těchto spojených společností.

Související obrázek PartyLite Canada Contest | Long Weekend Contest unique candles | Unique candle holders, Unique candles, Candle holders