Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Tekuté aditivum GREEN SHIELD POWER pro 250 l PHM

Kód: GSP 01
6 hodnocení
303 Kč / ks
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Unikátní kapalný koncentrát určený jako přísada pro paliva spalovacích motorů všech konstrukcí a typů. Významným způsobem ovlivňuje proces spalování, čímž snižuje spotřebu, emise výfukových plynů, snižuje opotřebení pohyblivých i nepohyblivých částí motorů a v neposlední řadě působí jako detergent palivové soustavy od spalovací komory.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Green Shield Power (dále GSP)
 • unikátní kapalný koncentrát určený jako přísada pro paliva spalovacích motorů všech konstrukcí a typů
 • GSP významným způsobem ovlivňuje proces spalování, čímž snižuje spotřebu, emise výfukových plynů, snižuje opotřebení pohyblivých i nepohyblivých částí motorů a v neposlední řadě působí jako detergent palivové soustavy od spalovací komory
 • účinnou složkou GPS je látka FERROCENE. Unikátnost preparátu GSP spočívá v tom, že jako jediný obsahuje Ferrocene v kapalné bázi - PATENTOVÁNO.
 • aditivum GSP je určeno pro využití napříč kompletním spektrem motorového světa. Je vhodné pro nákladní vozidla, osobní automobily, lokomotivy, autobusy, stavební stroje, zemědělskou techniku, lodní motory i motory stacionární.
 • dávkování: 10 ml roztoku na každých 20 l PHM
 • doporučený způsob aplikace: při začátku užívání aditiv vyjeďte nádrž co nejvíc "na nulu". Při prvním tankování natankujte 40 l (aplikujte 20 ml aditiva GPS), při dalších tankováních už doplňujte ve výše uvedeném poměru.
Kouzlo jménem FERROCENE
Ferrocene Molecule Photograph by Laguna Design
 • co Ferrocene  Fe(C5H5)2 umí a jaké výhody při spalováních fosilních paliv přináší, se ví již dlouhou dobu
 • již v roce 1973 získali profesoři Fischer a Wilkinson z Mnichovské technické univerzity Nobelovu cenu za výzkum vlastností Ferrocenu
 • Ferrocene obsahuje uhlík, vodík a železo. Uhlík obsažený ve Ferrocenu a jeho prostřednictvím přidaný do paliva podporuje spalování pohonných hmot.
 • dokonalejším spalováním dochází k podstatně menšímu opotřebení motorů a systémů odvodu spalin
Pozitivně jsou ovlivněny všechny pohyblivé (např. písty) a nepohyblivé části (např. stěny válců) motorů, přes výfukové potrubí, kde díky lepšímu spalování nedochází k prošlehům do výfukového potrubí, čímž se snižuje teplota a tím i zátěž celého výfukového systému.
Jak již bylo řečeno, Ferrocene výrazně přispívá k dokonalejšímu spalování a tím snižuje spotřebu a emise výfukových plynů. Snížení emisí je výrazné u všech motorů, přeplňovaných i atmosférických.
 
Tekutá podoba aditiva přináší oproti sypkému nebo tabletovému provedení dvě výhody:
1. Kompletně je eliminována největší problematika Ferrocenu v pevném skupenství, a to je rozpustnost. Ferrocene v pevném skupenství (práškový, tabletový), jestliže není úplně a správně v palivové nádrži rozpuštěn, může zanechávat usazeniny. Odstranění této usazeniny z palivové nádrže je pak velice náročné. Tento problém sice řeší BEP Aditivum nové generace, přesto je pro dieselové motory kapalná forma vhodnější. Naopak u plynu to vzhledem ke způsobu dávkování vyhrají tablety BEP (pro aplikaci tekutého aditiva je nutné přikoupit cenově poměrně náročnou dávkovací jednotku, zatímco BEP tablety stačí rozlomit a zasunout do aretační pistole).  U benzínových motorů se můžete rozhodnout mezi BEP a GSP více méně podle ceny a toho, který způsob aplikace vám více vyhovuje.
2. Další výhodou GREEN SHIELD POWER tekutého aditiva je jeho cena. Patentovaná tekutá forma aditiva nejenže zvýšila účinky, ale také snížila cenu v poměru na 1 l PHM (viz tabulka porovnání)
Ověření funkčnosti
Pro ověření funkčnosti našeho produktu vám doporučujeme před prvním použitím aditiva zajet do servisu, nebo na STK a nechat si změřit emise. Ihned po spotřebování několik dávek můžete provést první srovnávací měření. Čím horší je kvalita používaného paliva, tím větší bude rozdíl v naměřených hodnotách –  a to samozřejmě ve váš prospěch. To prokazatelně znamená, že Green Shield Power prospívá nejen motoru, ale také životnímu prostředí.
Green Shield Power je také štítem pro váš motor, protože dokonalejším spalováním PHM nedochází k usazování sazí.
 
Ůčinky GREEN SHIELD POWER
Motor:
 • odstraňuje karbonové nečistoty a usazeniny
 • maže čerpadla a vstřikovací trysky
 • udržuje čistotu v celém okruhu přívodu paliva a vstřikování
Úspory:
 • snižuje spotřebu PHM až o 15 %
 • prodlužuje životnost dílů
 • snižuje spotřebu roztoků
Pohonné hmoty:
 • snižuje množství spotřebovaného paliva
 • fragmentací částeček uhlovodíků se zvyšuje plocha kontaktu s kyslíkem, dochází tedy k dokonalejšímu spalování
 • řeší problematiku vody v palivu
 • ničí bakterie a řasy
Účinky v číslech:
 • až o 15% nižší spotřeba PHM
 • až o 8% vyšší výkon motoru
 • až o 90% nižší emise
 • až o 45% nižší kouřivost

Výjimečnost a sílu GREEN SHIELD POWER mohou potvrdit např. tyto firmy:
 • BMD Invest Morava: Naše služební auta před aplikací Green Shield Power vykazovala v průměru o 2 litry vyšší spotřebu a to ve všech 12 měsících. Čekali jsme, že snížení spotřeby bude vidět pouze za příznivých podmínek jako je jaro a podzim, kdy se nevyužívá klimatizace nebo topení. Pravda je ale jiná. Green Shield Power opravdu snižuje spotřebu a dle posledních měření nám klesly také emise. Můžeme jenom doporučit.
 • DAVENPORTS, mezinárodní autodopravce: S našimi kamiony jsme naprosto spokojeni a neměli jsme žádný důvod kupovat přípravek byť jen malinko podobný Green Shield Power. Nicméně jsme se po vzniku těchto stránek dozvěděli, že GSP působí také jako přípravek, který čistí motor, což dokážeme ocenit. Chceme totiž, aby nám naše tahače vydržely nejdelší možnou dobu bez zbytečných nákladů na servis a opravy.
 • OSIN Financial: Při výjezdech za našimi klienty využíváme vozidla Škoda Superb. Jelikož jsou výdaje za servis a palivo nemalým nákladem, rozhodli jsme se po jeden rok sledovat spotřebu. Hned na začátek se musíme společnosti Green Shield Power omluvit za skeptický pohled na jejich výrobek. GSP aditivum opravdu funguje, spotřeba je nižší a úspora jen na palivu je za tento rok téměř 5000Kč. Naše údaje jsme poskytli společnosti Green Shield Power a graf spotřeb a úspory naleznete také na webových stránkách GSP.
 • TOP LOKALITY: Díky Green Shield Power máme to co potřebujeme. Auta v dobrém stavu. Nízké emise a nízkou spotřebu. Děkujeme a doporučujeme. 

Kdy zvolit BEP tabletky a kdy Green Shield Power?
 • pokud máte dieselový motor, je vhodnější GSP. U benzínu si můžete vybrat, pokud máte "plyn", je pro vás řešením BEP (tabletky).
 • mírnou nevýhodou u GSP je jeho "vůně" - pokud si necháte lahvičku v kabině auta, je především v letních měsících poměrně dost cítit. Pokud je to pro vás krásná vzpomínka na dětství (taťka dělal na repasi, takže mi okamžitě naskočí vzpomínky, když se vracel z práce domů), máte vyhráno :-). Pokud ale vůni benzínu nemáte rádi, musíte si lahvičku schovávat v kufru.
Cenové porovnání jsme pro vás aktualizovali 5. května 2018:
balení stačí na MOC klubová cena přepočet na 40 l (MOC/klubová cena)
Green Shield Power 250 ml 500 l 605,- Kč 575,- Kč 48,40 Kč / 46,- Kč
BEP Aditivum nové generace 10 ks 400 l 590,- Kč 560,- Kč 59,- Kč / 56,- Kč
Gold Eagl aditivum E85, 296 ml 189 l 278,- Kč x 58,80 Kč

Často kladené otázky (převzato z webu dodavatele):

Jaký je výběr balení aditiva GSP?
GSP se vyrábí v koncentrátech 1:250, 1:500, 1:1000 a 1:2000. Pro maloodběratelé se nejčastěji používá 1:1000 a 1:2000. Tento poměr a dávkování naleznete vždy na obalu.

Mohou se po aplikaci GSP zvýšit emise?
Ano, mohou se dočasně zvýšit emise, což je způsobeno zahájením procesu čištění a je to známka, že aditivum začalo správně fungovat. Tento proces může trvat i několik stovek až tisíců najetých kilometrů v závislosti na stáří motoru, najetých kilometrů a především jeho kondici. U velkoobjemových motorů a automobilů nad 3,5 t tento proces čištění může trvat i s nájezdem víc jak 15.000 km. Po procesu čištění se emise ustálí a začnou se snižovat.

Mohu použít Green Shield Power ve starším automobilu?
Samozřejmě. Starému autu vždy prospěje trocha pročištění. Musíte ale počítat se zpomaleným nástupem účinku tj. (2-3 nádrže) nebo dokonce dočasné zvýšení emisí. V tomto okamžiku dochází k čištění a uvolňování dlouho zanášených částí. Po tomto krátkém období se ale zaručeně objeví snížení emisí i spotřeby.

Co mám dělat, pokud dojde ke kontaktu Green Shield Power s očima, nebo dojde k jeho požití?
V případě zasažení očí okamžitě vypláchněte velkým množstvím vody a vyhledejte pomoc lékaře. V případě požití nevyvolávejte zvracení, okamžitě vyhledejte lékaře a ukažte mu obal nebo štítek.

Reaguje Green Shield Power na mráz?
Teplota na GSP nemá žádný vliv.

Mám auto s hybridním pohonem, mohu užít tento přípravek?
Samozřejmě! Pokud je auto v režimu spalovacího motoru je provoz stejný jako u běžného auta.

Je Green Shield Power kompaktibilní s technologiemi jako je AdBlue, EGR ventil a jiné?
Ano, GSP je plně kompaktibilní a nedochází k žádným interakcím.

Přehnal jsem to s Green Shield Power! Stane se něco mému motoru?
Nemusíte se bát! Vašemu motoru se nic nestane. Doporučujeme po ujetí několika kilometrů doplnit nádrž do plna. Upozorňujeme, že zvýšení dávek nezvýší účinnost. Nejvyšší maximální efektivita a funkčnost je zaručena právě při dodržení doporučeného dávkování!

Je Green Shield Power rizikem pro motor mého vozu?
Naopak, je prokázáno mnoha firmami, že GSP zvyšuje životnost součástek jako jsou vstřikovače, EGR ventil nebo filtry částic. Tyto součástky se méně zanášejí díky dokonalejšímu spalování. Dále vás můžeme ujistit, že bedlivě sledujeme novinky a vývoj pohonných hmot, čímž se zaručujeme, že GSP je v souladu s normami pro současné vozy i nejnovější typy motorů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: