Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Tak se přání stávají skutečností, L. Day

Kód: VOK 24
Neohodnoceno
249 Kč / ks
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Mezinárodně uznávaná spirituální učitelka Laura Day vás prostřednictvím této knihy naučí, jak být úspěšný v každé oblasti svého života. Její rady vám krok za krokem pomohou rozvinout schopnosti, které mají úžasnou moc a dovedou změnit váš život. "Nejcennějším zdrojem člověka je jeho vlastní intuice." (Clemens Kuby)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tak se přání stávají skutečností, Laura Day
 
Mezinárodně uznávaná spirituální učitelka Laura Day vás prostřednictvím této knihy naučí, jak být úspěšný v každé oblasti svého života. Její rady vám krok za krokem pomohou rozvinout schopnosti, které mají úžasnou moc a dovedou změnit váš život. Autorka, která tyto nástroje uvádí v život, sama zažila, že dokážou přinést úspěch, zdraví a bohatství a skutečně vytvořit v životě člověka zázračnou proměnu.
Vaše sny se stanou skutečností. Laura Day ví, že je to opravdu možné a prozradí vám, jak na to.
 • počet stran 280
 • pevná vazba
 • 1. vydání
 • velmi čtivá kniha pro všechny oblasti našeho života: pracovního i osobního
„Laura Day je pozoruhodná žena s pozoruhodnými schopnostmi. Nejpozoruhodnější na ní je to, jak mě naučila věřit sobě a své vlastní intuici.“ Demi Moore
„Věřím v intuici a věřím v Lauru Day.“ Brad Pitt
„Nejcennějším zdrojem člověka je jeho vlastní intuice.“ Clemens Kuby (je možné chodit s rozdrceným obratlem páteře (L2)? Lékařská diagnoza byla jednoznačná: tvralá invalidita, doživotní vozík. Přesto Clemens Kuby odešel po osmi měsících z nemocnice po svých. Více o jeho spontánním uzdravení (tj. bez lékařského přispění) najdete ZDE. Životní vědecky zdokumentovaný příběh C. Kubyho je jednoznačným důkazem toho, že pro naše tělo nic není nemožné.)
 
Malá ukázka z knihy:
Telepatii tělesného tepla můžete použít mnoha různými způsoby:
 • připravit se na vztah, než do něho vstoupíte
 • přitahovat vhodné partnery
 • objevovat atraktivní části sebe sama
 • sdílet potěšení jako způsob prožívání života
 • dozvědět se, co ve vás druzí chtějí vidět, aby vám odpověděli
 • dostat se do strategicky výhodnější pozice pro vyjednávání
 • oslovit trh... a to všechno ze své pohovky.
Ačkoliv tato kapitola využívá rámec dyhanické fyzické a romantické přitažlivosti, vše, co v ní najdete, můžete využít i ve svém pracovním životě. Trh si musí zamilovat váš produkt. Tělesné teplo působí na vaše kolegy, sousedy, zákazníky i členy rodiny (a seznam nekončí, protože většina vztahů ve vašem životě vyžaduje tělesnou, dynamickou energii, má-li se jim dařit). V této kapitole často používám slovo "láska", a láska je tím, čím chcete, aby toto slovo odpovídalo vám a věcem, které vytváříte. Tuto kapitolu tedy můžete použít k tomu, abyste nalezli, rozvíjeli nebo možná správně ukončili milostný vztah, ale i k vytvoření poptávky - a lásky - týkající se vaší služby, vašeho produktu nebo čehokoliv jiného, čeho si ceníte.
Co vyvolává přitažlivost?
Pokaždé, když lidé přijdou na večírek, přitahuje to k sobě potenciální lásky, jako by odjakživa chtěly být spolu. Tep se zrychluje, zvyšuje se pozorost a naváže se vztah. Následující měsíce jsou naprosto bláznivé. Zasáhne vás poznání, že jste byli nesporně stvoření jeden pro druhého. Oba to víte a cítili jste to od prvního okamžiku, kdy jste se poznali.
O rok později nemůžete jeden druhého vystát. Nudíte se, jste zklamaní a při troše štěstí nejste manželé. Co se stalo?
Tak takhle podobně začíná své přednášky Laura Day, která svým učením ovlivnila i některé osobnosti, jež svůj názor propůjčili přebalu knihy:
 • Laura Day je pozoruhodná žena s pozoruhodnými schopnostmi. Nejpozoruhodnější na ní je to, jak mě naučila věřit sobě a své vlastní intuici.  Demi Moore
 • Věřím v intuici a věřím v Lauru Day. Brad Pitt
 • Nejcennějším zdrojem člověka je jeho vlastní intuice. Clemens Kuby

Mezinárodně uznávaná spirituální učitelka Laura Day vás prostřednictvím této knihy naučí, jak být úspěšný v každé oblasti svého života. Její rady vám krok za krokem pomohou rozvinout schopnosti, které mají úžasnou moc a dovedou změnit váš život. Autorka, která tyto nástroje uvádí v život, sama zažila, že dokážou přinést úspěch, zdraví a bohatství a skutečně vytvořit v životě člověka zázračnou proměnu.

Vaše sny se stanou skutečností. Laura Day ví, že je to opravdu možné, a prozradí vám, jak na to. Český čtenář je ale poněkud jiný než americký, tak jsem sama zvědavá, co z toho bude… nejsem Jennifer Aniston…

Takže si pojďme tuto knihu otevřít

První pohled může slibovat buď komerčně laděné duchovní dílo o tématu zákona přitažlivosti. Nechám tedy stranou to, že jména amerických herců tu nejsou zvolena náhodou, ale mají knihu „prodat“.

Znalost vlastního prožívání a tříbení intuice je schopnost, která nám opravdu vnese do života zcela jiný rozměr a má schopnost ho výrazně ovlivnit. Na toto téma byla napsána již řada knih. Louise L. Hay nebo Ester a Jerry Hicksovy nebo Doreen Virtue, autorů je dnes již bezpočet. Tato americká autorka si ovšem tyto metody pracující na základě zákona přitažlivosti trochu vylepšila. Vybrousila k obrazu svému do metody tzv. „telepatie tělesného tepla.“ Jde o intenzivní prožívání a vysílání myšlenek a pocitů. To mě zaujalo velmi a nejen kvůli názvu. Metoda známá, ale trošku jinak pojatá. Laura Day se tu zabývá také léčením ve spánku, léčením a obnově vlastního těla pomocí vizualizace, klasické telepatii, zjitření vnímání toho, co se stane v brzké budoucnosti, dálkovému vidění, kdy získáváme schopnost vnímat určitou scénu s prostorovým nebo časovým odstupem nebo třeba jen odlišit záblesky drobných prozření a znamení, které nám prostupují běžným životem.

Návody, které tu autorka nabízí a otázky, kterými se snaží čtenáře dostat do toho správného rozpoložení nejsou náročné. Jsou dokonce chvílemi velmi čtivé a když si zachováte zdravou dávku nadhledu, může být toto jedna z knih, která se přece jen od mnohých dalších liší. Drobné odlišnosti, jiné úhly pohledu a občasné vlastní zkušenosti s teoriemi, či dokonce vlastní teorie autorky jsou vítaným zpestřením, které nastartuje i váš vlastní mozek. K vnímání, mimosmyslovému i plněsmyslovému, ale také k obyčejnému přemýšlení. U této knihy se nebudete nudit, není to odpočinkové čtení a louskání tohoto díla bude často louskat i váš vlastní mozek a srdce.

Ačkoliv autorka tvrdí, že přílišné přemýšlení škodí – blokuje budoucí energie. Je tedy lépe pracovat s intuicí a svou vlastní vnitřní silou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: