Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Stop cukrovce, A. Strunecká

Kód: VOK 23
Neohodnoceno
Značka: Euromedia
279 Kč –4 %
stop cukrovce a
279 Kč –4 % 267 Kč / ks
Do 7 dnů
Můžeme doručit do:
11.8.2021

Milion obyvatel České republiky je v ohrožení diabetem 2. typu. Knížka Stop cukrovce vede čtenáře jak k účinným opatřením, tak k pochopení, že zodpovědnost za své zdraví má každý sám.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stop cukrovce, A. Strunecká
 • počet stran 272
 • vazba brožovaná
 • 1. vydání
 • milion obyvatel České republiky je v ohrožení diabetem 2. typu. Mnozí si to ještě neuvědomují, avšak 15 % dospělých a téměř polovina seniorů nad 70 let už při sobě nosí průkaz diabetika. Knížka Stop cukrovce vede čtenáře nejen k účinným opatřením, ale i k pochopení, že zodpovědnost za své zdraví má každý jednotlivec. 

Zahraniční studie a tisíce pacientů s cukrovkou 2. typu prokazují, že diabetes je možné kompenzovat. Ještě lepší však je diabetu předcházet. Ale i když vás diabetes trápí dlouhé roky, i když polykáte prášky a pícháte si inzulin, můžete změnou životního stylu dosáhnout významného zmírnění svých potíží. Staňte se aktivním spolupracovníkem svého lékaře. V knížce STOP cukrovce zjistíte, že je to jednoduché a levné.

Úryvek z úvodu:Rozhodla jsem se proto, že se v této knížce pokusím sdělit pacientům s diabetem a jejich blízkým jednoduše a srozumitelně dobré zprávy, které po ně vyplývají ze složitého vývoje poznávání tohoto onemocnění v posledních dekádách, a to za situace, která je globálně velice nepříznivá. Katastrofální rozměry této zdravotnické hrozby se projevují i v tom, že mnozí odborníci používají k jejímu označení výraz epidemie nebo pandemie, i když diabetes ani obezita nejsou nakažlivé nemoci. Šíří se však rychle a zasahují v mnoha zemích 4-15 % populace.prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc.Z recenzí:
 • Našel jsem zde spoustu informací ohledně mé nemoci, která je velice spjata se správnou výživou. Například konečně někdo, kdo mi racionálně odpověděl, zda se mohou konzumovat vejce a v jakém množství, dále např. všude se dočtete, že ořechy nikdy a zde je velice dobře popsáno kolik a proč ano, atd...
 • Jsem vyššího věku, kdy jsou předpoklady pro vznik cukrovky. Zajímalo mě, co to cukrovka je. Mylně jsem se domnívala, že se jedná o sníženou sekreci inzulínu a tudíž potrava není dobře zpracována pro příjem buňkami. V knize jsem se dočetla, že je to o něco složitější.
  Beru v úvahu doporučení, jako je omezení cukru, příjem hořčíku a jelikož mám zahrádku, tak budu větší pozornost věnovat příjmu minerálů z této zeleniny. Letos jsem si již usušila kořen petržele, rovněž nať z petržele a celeru.
 • Po Době jedové 1, 2, 3 a Babských radách další knížka, kterou by měl každý přečíst, aby pochopil to nejzásadnější - že každý zodpovídá sám za sebe a nikdo za nás naše potíže nevyřeší.
 • Další obdivuhodné dílo od paní profesorky, který trvale upozorňuje na zoufalý zdravotní stav naší populace, vyvolaný stresem, stravovacími návyky, způsobem myšlení a chování, manipulací s lidmi, ap.
 • Nejčastější hodnocení čtivosti: kniha se četla půl na půl - některé pasáže snadno, jiné obtížně.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Seznamte se: EUROMEDIA GROUP
 • Euromedia Group, a. s., (dále jen EMG) patří mezi nejsilnější a největší firmy podnikající v rámci knižního trhu v České republice
 • vlastní nakladatelské značky Kalibr (od r. 2018, navazuje na značku Knižní klub používanou v letech 1992–2018), Odeon (od r. 1999), Ikar (od r. 2000), Universum (od r. 2000), YOLI (od r. 2014), Esence (od r. 2016), Pragma (od r. 2016), Pikola (od r. 2017), Listen (od r. 2018), Laser (od r. 2018) a Brána (také 2018). Jednotlivé nakladatelské značky EMG svým zaměřením usnadňují čtenářům v orientaci.
 • v České republice zahájila EMG svou obchodní činnost na jaře roku 1991. O rok později začala pod názvem Knižní klub úspěšně provozovat čtenářský klub, který během své dvacetileté existence zaujal již více než 1 milion čtenářů. V současné době má Knižní klub přibližně 200 000 členů.
 • EMG je rovněž vlastníkem největšího knižního velkoobchodu v ČR, který zásobuje knihkupce, knihkupecké sítě, internetové obchody i hypermarkety produkcí většiny tuzemských nakladatelů.
Výsledek obrázku pro knižní klub