Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Souprava lopatka+smetáček SPONTEX modrá

Kód: FS 35
Neohodnoceno
68 Kč / ks
Na dotaz

Kvalitní plastová smetáčková souprava v elegantním dvoubarevném provedení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Souprava lopatka a smetáček SPONTEX modrá

  • kvalitní plastová smetáčková souprava ve dvoubarevném provedení
  • moderní, zaoblený tvar
  • plastový smetáček se syntetickými štětinami a lopatkou s gumovou lištou je výborný pro bezprašné a snadné zametání vlasů a chlupů z podlah
  • vhodný i pro vymetání nečistot z koberců
  • guma na lopatce zabraňuje nepříjemnému působení statické elektřiny
  • smetáček s lopatkou je omyvatelný
  • speciální rukojeť drží smetáček a lopatku pohromadě

Spontex je výrazně dominující značkou na českém trhu úklidových pomůcek. Do jejího sortimentu patří mopy, smetáky, košťata, výrobky pro žehlení, houbičky, utěrky, rukavice a další. Se svým více než 40% podílem na trhu si drží na prvním místě dostatečný odstup od konkurence. I přes rozmach výrobků pod vlastními značkami jednotlivých řetězců se daří podíl na trhu stále zvyšovat na úkor konkurenční Viledy.
Oblibu Spontexu potvrdil i marketingový výzkum přímo mezi spotřebiteli, kdy byl nejpreferovanější u všech dotazovaných kritérií jako kvalita, inovativnost a modernost značky. Navíc zákazníci ocenili přijatelnou cenu této prémiové značky.
O nás (převzato z webových stránek společnosti)
Spontex je celosvětově známa značka s dlouhou historií přesahující 70 let. Počátek výroby prvních viskózních houbiček je datovaný do roku 1932 ve Francii. Od té doby Spontex rozšiřoval svůj sortiment a postupně začal s prodejem plochých drátěnek, kombinovaných houbiček (houba z celulózy + plochá drátěnka) a dalších výrobků. V roce 1997 Spontex (houby) a Mapa (rukavice) spojily své síly na trhu s mechanickými čistícími prostředky a stala se z nich celosvětová skupina se 4000 zaměstnanci, zastoupená ve více než 80 zemích.  V roce 2000 Spontex koupil společnost Söke. Dědictví podnikání Söke a síla společnosti Spontex umožnila nabízet velmi širokou škálu výrobků a získat vysoké postavení na trhu v celé střední Evropě.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: