Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Soudeček 40-60 hodin hoření RANNÍ PŘÍLIV

Kód: PAR 34
Neohodnoceno
449 Kč / ks
Na dotaz
Můžeme doručit do:
22.1.2024

Skleněné soudečky od PartyLite provoní byt a potěší vaše oči. Jak by také ne, když jsou schované v patentovaném tvaru soudečku ♠ Navodí romantickou atmosféru a pocitově nás zahřejí, když je venku sychravo. V kombinaci s teplou koupelí jsou ideální relaxací po náročném dni. Navíc v nás dokážou vyvolat nejrůznější emoce a vzpomínky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Soudeček RANNÍ PŘÍLIV
 • kategorie vůně: svěží, nezapomenutelná - osvěžující mořský vánek prohánějící se rosou pokrytými lístky jasmínu a divoké gardénie
 • barva: světle modrá
 • rozměr: průměr 8 cm, výška 9,5 cm
 • délka hoření: 40 až 60 hodin
 • balení: v pevném kartonovém obalu dárkového typu
 • svíčky jsou zcela zdravotně nezávadné, nedoutnají ani neočerňují svícny (bavlněné knoty, bezolovnaté plíšky)
 • svíčky jsou vyrobené z přírodních surovin, krásně voní nejen po celou dobu hoření - jemná intenzita vůně prostoupí především menší místnosti i bez zapálení
 • vosk vyhoří úplně, nosný kelímek zůstane čistý, žádné zbytky na krajích, takže vám po vyhoření zůstané krásná sklenička na drobnosti, květiny, domácí jogurty...
 • na výběr v mnoha sezonních vůních - s koupí neotálejte, řada z nich je pouze v limitované nabídce
 • záruka zboží - dáváte-li dárek od PartyLite, můžete si být jisti, že dáváte skutečně to nejlepší. Jsme si tím tak jisti, že pokud z nějakého důvodu chcete vrátit dárek, nabízíme 100% záruku spokojenosti. Existuje snad něco lepšího? (*PartyLite nabízí 100% záruku spokojenosti a vymění jakékoli zboží, které by bylo poškozeno nebo vadné. Je pouze nutné, abyste tuto garanci využili maximálně do 40 dnů od data objednávky.)
Máte rádi svíčky? Máte rádi příjemné vůně? A už jste "ochutnali" výrobky zn. PartyLite? Pokud ano, víme, že už jsou trvalou součástí vašeho života. A pokud ještě ne - prostě si pro začátek objednejte třeba jen čajovky či votivky a přesvědčte se na vlastní nos, jak výjimečné tyto svíčky, vonné vosky a tyčinky jsou :)
 
Související obrázek


 
Produkty společnosti PartyLite dodržují přísné bezpečnostní normy, které splňují nebo překračují veškeré vnitrostátní a průmyslové směrnice. Provádí bariérové série testů včetně vlastních metod a vyspělé techniky tepelného zobrazení, aby zajistili, že produkty PartyLite nejsou jen skvělé na pohled, ale i po celou dobu své životnosti.
 
Bezpečnostní opatření svíček
 • Nenechávejte hořící svíčky bez dozoru! Udržujte hořící svíčky mimo dosah dětí a domácích zvířat.
 • Vždy zapalujte svíčky ve vhodných ohnivzdorných svícnech a na ohnivzdorném povrchu, minimálně ve vzdálenosti 30cm od hořlavých materiálů, jako jsou např. Záclony.
 • Hořící svíčka se nesmí přemisťovat. Tekutý vosk je horký a může vás popálit nebo při rozlití poškodit nábytek či podlahu. Pokud musíte svíčku přemístit, počkejte, až vosk zchladne a ztuhne. Poté svíčku přemístěte a    znovu zapalte.
 • Pro uhašení svíčky použijte zhášedlo. Pomáhá zabránit rozstříknutí vosku a vychýlení knotu ze středu svíčky.  Svíčky nehaste vodou, mohlo by dojít k rozstříknutí vosku nebo poškození svícnu.
 • Aby nedošlo k vyblednutí a zborcení svíček, nevystavujte svíčky přímému slunečnímu záření ani je nepokládejte na povrchy, které se mohou zahřívat - radiátory, televize a počítače.
 • Pro zamezení kapání a kouření svíček, nedávejte svíčky do průvanu a do blízkosti klimatizace. Pokud  již svíčka na takovém místě stojí, zhasněte ji, počkejte, až vosk ztuhne a odstraňte přebytečné množství vosku.
 • Před zapálením svíčky zastřihněte knot na přibližně 0,5 cm (netýká se čajových svíček, svíček votivek a svíček se třemi knoty). Tím se zabrání nerovnoměrnému hoření a kapání horkého vosku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Svíčky ve skle
Cenové porovnání jsme pro vás udělali 23. 10. 2019. Nezohledňuje kvalitu (přičemž Votivky PartyLite jsou co se týká složení na jedničku s hvězdičkou, což se o ostatních značkách většinou říct nedá), porovnává pouze gramáž a délku hoření.:
? PartyLite doba hoření 40-60 hodin: 449,- Kč
? Air Wick doba hoření 45 hodin: 88,- až 123,- Kč
? Glade doba hoření 52 hodin: 149,- až 167,- Kč
? Chestnut doba hoření 70 hodin: 388,- Kč
? Yankee Candle doba hoření 90 hodin: 619,- Kč
? Bridgewater doba hoření 65 hodin: 490,- Kč
? WoodWick doba hoření 55-65 hodin: 569,- Kč
? Baylis & Harding doba hoření 40 hodin: 429,- Kč

Soudečky - délka videa 1 minuta

Soudečky - délka videa 30 vteřin

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: