Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Síla pozitivního jednání, N. Hill

Kód: VOK 22
Neohodnoceno
329 Kč / ks
Na dotaz

Pozitivní přístup a jednání je zárukou lepších výsledků. Kniha klade důraz na principy jednání vedoucí k pozitivním výsledkům a změnám ve vašem životě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Síla pozitivního jednání, Napoleon Hill
  • počet stran 208
  • pevná vazba
  • rozměr 140 x 206 x 25 mm
  • 1. vydání (2017)
  • knížka se čte poměrně lehce, vše na sebe navazuje a příjemně nutí k zamyšlení s dostatkem prostoru pro vlastní sebereflexi
OD AUTORA SVĚTOVÉHO BESTSELLERU MYŠLENÍM K BOHATSTVÍ.
Kniha Síla pozitivního jednání čerpá z četných publikací Napoleona Hilla, významného autora motivačních knih, které zájemcům předkládají principy chování a jednání vedoucí k úspěchu. Velký důraz se klade na samostatné myšlení, sebedůvěru, vytrvalost a připravenost jednat bez otálení. Současný komentář k těmto zásadám dodává Judith Williamson, ředitelka Celosvětového výukového centra Napoleona Hilla.
POZITIVNÍ PŘÍSTUP A JEDNÁNÍ JE ZÁRUKOU LEPŠÍCH VÝSLEDKŮ!
Lidé, kteří rádi jednají pozitivně, dosahují lepší výsledky, zakoušejí méně stresu, méně litují svých rozhodnutí, mají větší sebekázeň a dokážou být mnohem vytrvalejší. Tyto kvality přispívají k tomu, že se náš jedinečný svět stává lepším místem k životu. Svět kolem nás zlepšujeme prostě tím, že jednáme pozitivně.Jestliže se rozhodnete pro pozitivní čin, začnete okamžitě získávat prospěch. Dáváte signál své podvědomé mysli, že jste zaměřeni na činy a žádné výmluvy na vás neplatí.
Kniha Síla pozitivního jednání vám k tomu poskytne vhodné nástroje.
Pomůže vám:
- přijmout pozitivní postoj
- dosáhnout lepšího fyzického zdraví
- najít harmonii ve vztazích
- osvobodit se od strachu
- vidět naději do budoucnosti
- získat schopnost víry
- vzbudit touhu podělit se s ostatními
- udržet si otevřenou mysl
- dosáhnout sebekázně
- porozumět lidem
Pokud se budete řídit kroky navrženými v této knize, začnete psát scénář svého života sami a budete tvořit své vlastní pokroky a úspěchy. Přečtěte si tuto knihu a začněte pozitivně jednat již dnes!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: