Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Síla pozitivního jednání, N. Hill

Kód: VOK 22
Neohodnoceno
Značka: Euromedia
329 Kč –7 %
síla pozit jednání a
329 Kč –7 % 306 Kč / ks
Skladem (1 ks)

Pozitivní přístup a jednání je zárukou lepších výsledků. Kniha klade důraz na principy jednání vedoucí k pozitivním výsledkům a změnám ve vašem životě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Síla pozitivního jednání, Napoleon Hill
  • počet stran 208
  • pevná vazba
  • rozměr 140 x 206 x 25 mm
  • 1. vydání (2017)
  • knížka se čte poměrně lehce, vše na sebe navazuje a příjemně nutí k zamyšlení s dostatkem prostoru pro vlastní sebereflexi
OD AUTORA SVĚTOVÉHO BESTSELLERU MYŠLENÍM K BOHATSTVÍ.
Kniha Síla pozitivního jednání čerpá z četných publikací Napoleona Hilla, významného autora motivačních knih, které zájemcům předkládají principy chování a jednání vedoucí k úspěchu. Velký důraz se klade na samostatné myšlení, sebedůvěru, vytrvalost a připravenost jednat bez otálení. Současný komentář k těmto zásadám dodává Judith Williamson, ředitelka Celosvětového výukového centra Napoleona Hilla.
POZITIVNÍ PŘÍSTUP A JEDNÁNÍ JE ZÁRUKOU LEPŠÍCH VÝSLEDKŮ!
Lidé, kteří rádi jednají pozitivně, dosahují lepší výsledky, zakoušejí méně stresu, méně litují svých rozhodnutí, mají větší sebekázeň a dokážou být mnohem vytrvalejší. Tyto kvality přispívají k tomu, že se náš jedinečný svět stává lepším místem k životu. Svět kolem nás zlepšujeme prostě tím, že jednáme pozitivně.Jestliže se rozhodnete pro pozitivní čin, začnete okamžitě získávat prospěch. Dáváte signál své podvědomé mysli, že jste zaměřeni na činy a žádné výmluvy na vás neplatí.
Kniha Síla pozitivního jednání vám k tomu poskytne vhodné nástroje.
Pomůže vám:
- přijmout pozitivní postoj
- dosáhnout lepšího fyzického zdraví
- najít harmonii ve vztazích
- osvobodit se od strachu
- vidět naději do budoucnosti
- získat schopnost víry
- vzbudit touhu podělit se s ostatními
- udržet si otevřenou mysl
- dosáhnout sebekázně
- porozumět lidem
Pokud se budete řídit kroky navrženými v této knize, začnete psát scénář svého života sami a budete tvořit své vlastní pokroky a úspěchy. Přečtěte si tuto knihu a začněte pozitivně jednat již dnes!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Seznamte se: EUROMEDIA GROUP
  • Euromedia Group, a. s., (dále jen EMG) patří mezi nejsilnější a největší firmy podnikající v rámci knižního trhu v České republice
  • vlastní nakladatelské značky Kalibr (od r. 2018, navazuje na značku Knižní klub používanou v letech 1992–2018), Odeon (od r. 1999), Ikar (od r. 2000), Universum (od r. 2000), YOLI (od r. 2014), Esence (od r. 2016), Pragma (od r. 2016), Pikola (od r. 2017), Listen (od r. 2018), Laser (od r. 2018) a Brána (také 2018). Jednotlivé nakladatelské značky EMG svým zaměřením usnadňují čtenářům v orientaci.
  • v České republice zahájila EMG svou obchodní činnost na jaře roku 1991. O rok později začala pod názvem Knižní klub úspěšně provozovat čtenářský klub, který během své dvacetileté existence zaujal již více než 1 milion čtenářů. V současné době má Knižní klub přibližně 200 000 členů.
  • EMG je rovněž vlastníkem největšího knižního velkoobchodu v ČR, který zásobuje knihkupce, knihkupecké sítě, internetové obchody i hypermarkety produkcí většiny tuzemských nakladatelů.
Výsledek obrázku pro knižní klub