Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Samolepka ŽIJ SVÉ SNY 88 x 63 cm

Kód: NZ 316
Neohodnoceno
385 Kč / ks
Na dotaz
Můžeme doručit do:
18.1.2024
Není každý den posvícení a také každý den nesvítí sluníčko. Tedy - ono svítí, jen ho není přes mraky vidět ♥ A aby se nám naše sny neztratily za mráčky všedních dnů, je fajn mít je stále očích, třeba právě s touho samolepkou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Samolepka NESNI SVŮJ ŽIVOT, ŽIJ SVÉ SNY
 
Samolepky Ambiance si zkrátka nejde nezamilovat. Jejich aplikaci zvládnou i děti, dají se lehce odejmout a přendat na jiné místo, a hlavně dodají úplně novou tvář každé nudné zdi, prázdné ploše dveří či skříní. Fantazii se meze nekladou a tak konečné dílo závisí jen a jen na vaší fantazii, jak a kam samolepky umístíte.
Lepení je snadné - netvoří se bubliny, a pokud by se vám je podrařilo přesto "vyrobit", stačí přejet samolepku třeba pravítkem nebo tupou hranou nože. Pokud nejste s výsledným efektem spokojení, samolepku snadno odlepíte a přemístíte, aniž by hrozilo poškození omítky. 
  • rozměry: 88 x 63 cm, rozměr si však můžete upravit formou rozmístění jednotlivých slov. Orientační rozměr slova Nesni je 49 x 28 cm.
  • materiál: kvalitní PVC folie
  • samolepky jsou omyvatelné - stačí čistit pouze vodou. Nepoužívejte rozpouštědla ani agresivní čistící prostředky.
  • osobní zkušenosti s přemisťováním: při umístění na hladkou plochu můžete motivy 3-4 x opakovaně přemístit i po delší době od aplikace (např. po půl roce, roce..). Při umístění na omítku se cca po měsíci až dvou přichytí na spodní stranu motivu mini-částečky malby. Samolepku tedy sice bez poškození ze zdi odejmete, už ji ale znovu kvalitně nepřilepíte. Opakované přemístění po aplikaci na omítku je možné v časovém horizontu několika dnů, pokud jste motiv na zeď jen rukou lehce přimáčkli. Pokud použijete hladítko, je přemístění možné s otazníkem - podle kvality omítky.

Pokud hledáte poslední dobou stále více oblíbené a žádané české samolepicí nápisy na zeď, pak jste tu správně. Oblíbená jsou nejen motta o rodině, které na zdi v obývacím pokoji ale i jinde vypadají skvěle a dodají interiéru tu poslední "tečku". Každá rodina by měla mít také svá pravidla a tak proč si ty základy života a spokojené rodiny nenalepit na zeď? Samolepky od Ambience a Wallvinil jsou zárukou originálního designu a kvality, tak neváhejte a nakupte samolepky právě u nás.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: