Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Samolepka VESELÁ ABECEDA

Kód: NZ 320
limitovaná nabídka
1 hodnocení
356 Kč / ks
Na dotaz
Můžeme doručit do:
17.1.2024
Dodejte pokojíčku vašich dětí radost i poznání pomocí kvalitních nástěnných samolepek od značky Walplus, které si díky nápaditému designu a snadné aplikaci zamilujete vy i vaše děti ♥

Detailní informace

Detailní popis produktu

Samolepky WALPLUS - samolepky pro radost i poučení
Samolepka z dílny značky Walplus je krásným a veselým zpestřením každého dětského pokoje. Dodá mu na hravosti, živosti i dobré náladě. Lepení je víc než snadné: samolepky jsou adhezivní, takže se nejen snadno aplikují, ale i opakovaně přemisťují, aniž by po sobě nechaly stopy lepidla či porušily barvu na stěně. Přemístění je možné až 3x (podle typu podkladu, na kterém byly umístěny).
 
Samolepka VESELÁ ABECEDA
  • rozměr archu 60 x 30 cm
  • rozměr jednotlivých písmen cca 2-3 cm x 6 cm
  • hmotnost 50 g
  • materiál vinyl
  • samolepky jsou omyvatelné - stačí čistit pouze vodou. Nepoužívejte rozpouštědla ani agresivní čistící prostředky.
  • osobní zkušenosti s přemisťováním: při umístění na hladkou plochu typu sklo, zrcadlo, dvířka skříně můžete motivy 3-4 x opakovaně přemístit i po delší době od aplikace (např. po půl roce, roce..). Při aplikaci na omítku se cca po měsíci až dvou přichytí na spodní stranu motivu mini-částečky malby. Samolepku tedy sice bez poškození ze zdi odejmete, už ji ale znovu kvalitně nepřilepíte. Opakované přemístění po aplikaci na omítku je možné v časovém horizontu několika dnů, pokud jste motiv na zeď jen rukou lehce přimáčkli. Pokud použijete hladítko, je přemístění možné s otazníkem - podle kvality omítky.
  • zkontrolujte si doporučenou cenu dodavatelem: Ł 11.95 (cca 360,- Kč)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: