Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Samolepka PAVOUČEK PRO ŠTĚSTÍ

Kód: NZ 322
Neohodnoceno
385 Kč / ks
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Co takhle něco vtipného na vypínač nebo záchodovou desku? Malé oživení holých stěn, polic, dveří, zrcadla nebo sprchové zástěny je přesně to, co váš domov potřebuje. Tak si přestaňte lámat hlavu s drahými a náročnými rekonstrukcemi a pořiďte si samolepku Ambiance ♥ Možná je o něco dražší než levné samolepky z Číny, vrátí vám to však svou kvalitou a veselým úsměvem pokaždé, když se na ni podíváte.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Samolepka PAVOUČEK PRO ŠTĚSTÍ
Samolepky Ambiance si zkrátka nejde nezamilovat. Jejich aplikaci zvládnou i děti, dají se lehce odejmout a přendat na jiné místo, a hlavně dodají úplně novou tvář každé nudné zdi, prázdné ploše dveří či skříní. Fantazii se meze nekladou a tak konečné dílo závisí jen a jen na vaší fantazii, jak a kam samolepky umístíte.
Lepení je snadné - netvoří se bubliny, a pokud by se vám je podrařilo přesto "vyrobit", stačí přejet samolepku třeba pravítkem nebo tupou hranou nože. Pokud nejste s výsledným efektem spokojení, samolepku snadno odlepíte a přemístíte, aniž by hrozilo poškození omítky. 
  • rozměr: 15 x 10 cm
  • materiál: vinyl
  • samolepky jsou omyvatelné - stačí čistit pouze vodou. Nepoužívejte rozpouštědla ani agresivní čistící prostředky.
  • zkontrolujte si doporučenou cenu v e-shopu dodavatele: 14,90 € (cca 390,- Kč)
  • osobní zkušenosti s přemisťováním: při umístění na hladkou plochu můžete motivy 3-4 x opakovaně přemístit i po delší době od aplikace (např. po půl roce, roce..). Při umístění na omítku se cca po měsíci až dvou přichytí na spodní stranu motivu mini-částečky malby. Samolepku tedy sice bez poškození ze zdi odejmete, už ji ale znovu kvalitně nepřilepíte. Opakované přemístění po aplikaci na omítku je možné v časovém horizontu několika dnů, pokud jste motiv na zeď jen rukou lehce přimáčkli. Pokud použijete hladítko, je přemístění možné s otazníkem - podle kvality omítky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: