Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Samolepka MLÉČNÁ DRÁHA 240 ks svítících hvězdiček

Kód: NZ 318
limitovaná nabídka
1 hodnocení
534 Kč –8 %
hvězdičky b
534 Kč –8 % 491 Kč / ks
Na dotaz
Můžeme doručit do:
10.11.2023
Vyzdobte dětský pokojíček maličkými hvězdičkami, které při usínání probudí fantazii a sny vašich dětí. Nebo je dejte na strop koupelny a užívejte si večerní koupele při svíčkách pod soukromým nebem. Ať tak či tak, na samolepky AMBIANCE se můžete spolehnout.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Samolepka svítící ve tmě MLÉČNÁ DRÁHA
Samolepky Ambiance si zkrátka nejde nezamilovat. Jejich aplikaci zvládnou i děti, dají se lehce odejmout a přendat na jiné místo, a hlavně dodají úplně novou tvář každé nudné zdi, prázdné ploše dveří či skříní. Fantazii se meze nekladou a tak konečné dílo závisí jen a jen na vaší fantazii, jak a kam samolepky umístíte.
Lepení je snadné - netvoří se bubliny, a pokud by se vám je podrařilo přesto "vyrobit", stačí přejet samolepku třeba pravítkem nebo tupou hranou nože. Pokud nejste s výsledným efektem spokojení, samolepku snadno odlepíte a přemístíte, aniž by hrozilo poškození omítky. 
  • rozměr archu: 20 x 30 cm
  • rozměr hvězdiček 0,5 až 1 cm (jsou opravdu rozkošně maličké a nebudou vytvářet rušivé, škodlivé světlo při usínání - naopak navodí příjemnou atmosféru noční oblohy a dodají útulnost místnosti, ve které je použijete)
  • počet hvězdiček a planetek na archu 240 kusů
  • materiál: vinyl
  • samolepky jsou omyvatelné - stačí čistit pouze vodou. Nepoužívejte rozpouštědla ani agresivní čistící prostředky.
  • zkontrolujte si doporučenou cenu v e-shopu dodavatele: 19,- € (cca 490,- Kč)
  • osobní zkušenosti s přemisťováním: při umístění na hladkou plochu můžete motivy 3-4 x opakovaně přemístit i po delší době od aplikace (např. po půl roce, roce..). Při umístění na omítku se cca po měsíci až dvou přichytí na spodní stranu motivu mini-částečky malby. Samolepku tedy sice bez poškození ze zdi odejmete, už ji ale znovu kvalitně nepřilepíte. Opakované přemístění po aplikaci na omítku je možné v časovém horizontu několika dnů, pokud jste motiv na zeď jen rukou lehce přimáčkli. Pokud použijete hladítko, je přemístění možné s otazníkem - podle kvality omítky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: