Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Samolepka LETNÍ ATMOSFÉRA 35 x 100 cm

Kód: NZ 319
Neohodnoceno
520 Kč / ks
Na dotaz
Holé zdi a nudné skříně si říkají o pořádnou vzpruhu, s nápaditými samolepkami to zvládnete raz dva. Nejen že dodají vašemu interiéru šmrnc a špetku osobitosti, ale letní motivy vás jako bonus pozitivně naladí. V případě odstranění se nemusíte bát poškození povrchu, protože samolepky Ambiance lze zase jednoduše sloupnout a opakovaně přemisťovat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Samolepka LETNÍ ATMOSFÉRA
Samolepky Ambiance si zkrátka nejde nezamilovat. Jejich aplikaci zvládnou i děti, dají se lehce odejmout a přendat na jiné místo, a hlavně dodají úplně novou tvář každé nudné zdi, prázdné ploše dveří či skříní. Fantazii se meze nekladou a tak konečné dílo závisí jen a jen na vaší fantazii, jak a kam samolepky umístíte.
Lepení je snadné - netvoří se bubliny, a pokud by se vám je podrařilo přesto "vyrobit", stačí přejet samolepku třeba pravítkem nebo tupou hranou nože. Pokud nejste s výsledným efektem spokojení, samolepku snadno odlepíte a přemístíte, aniž by hrozilo poškození omítky. 
  • rozměr archu: 50 x 70 cm, rozměr motivu 35 x 100 cm
  • materiál: vinyl
  • samolepky jsou omyvatelné - stačí čistit pouze vodou. Nepoužívejte rozpouštědla ani agresivní čistící prostředky.
  • zkontrolujte si doporučenou cenu v e-shopu dodavatele: 20,- € (cca 520,- Kč)
  • osobní zkušenosti s přemisťováním: při umístění na hladkou plochu můžete motivy 3-4 x opakovaně přemístit i po delší době od aplikace (např. po půl roce, roce..). Při umístění na omítku se cca po měsíci až dvou přichytí na spodní stranu motivu mini-částečky malby. Samolepku tedy sice bez poškození ze zdi odejmete, už ji ale znovu kvalitně nepřilepíte. Opakované přemístění po aplikaci na omítku je možné v časovém horizontu několika dnů, pokud jste motiv na zeď jen rukou lehce přimáčkli. Pokud použijete hladítko, je přemístění možné s otazníkem - podle kvality omítky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: