Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Samolepka KVĚT ŽIVOTA zlatá

Kód: VIT 29 VIT 30 VIT 31 VIT 32 VIT 33 Zvolte variantu
Neohodnoceno
38 Kč / ks 48 Kč / ks 68 Kč / ks 88 Kč / ks 124 Kč / ks od 38 Kč / ks
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
18.1.2024 18.1.2024 18.1.2024 18.1.2024 18.1.2024 Zvolte variantu
Kamkoliv samolepku nalepíte, podpoříte tak v daném prostoru harmonizaci prostředí. Samolepku se symbolem Květu života můžete použít na jakoukoliv hladkou plochu: skleničky, hrnky, nádobí, ledničku, auto, telefon, počítač... S tímto oblíbeným symbolem můžete energetizovat všechny oblíbené věci, ale i vodu a potraviny.
Květ života je po celém světě velmi dobře známým diagramem stvoření a symbolem posvátné geometrie. Používá se pro meditace, harmonizaci a očistu prostoru, vody i jídla i jako ochranný symbol na předmětech denního užívání. Je jedním z nejstarších grafických symbolů zobrazovaných ve všech kulturách po celém světě, v náboženstvích či v architektuře. Znázorňuje základní formy prostoru, času, jednotu života a ducha jako součást vesmíru. Můžeme ho najít jako vzor ve vitrážových oknech, jako prvek na oltářích, hrobkách, ale také jako ochranný symbol na předmětech denní potřeby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Květ života je jeden z nejvýznamnějších symbolů posvátné geometrie. Vychází z prvotního symbolu vesica piscis, který znázorňuje okamžik prvotního impulzu Stvoření. Květ Života znázorňuje základní matrici Stvoření prostoru, času a všech forem, a také provázanost a jednotu veškerého existujícího života. Květ Života je symbol, diagram Stvoření, tvarový zářič, meditační pomůcka a ještě mnohem víc!
 
Samolepka KVĚT ŽIVOTA - ZLATÁ
 • vysoce kvalitní zlatý tisk na průhledné fólii, voděodolný
 • přímé sluneční záření samolepce nevadí - hodí se tedy i na externí použití, například na auto
 • Květ života můžete aplikovat kdekoli, jako ozdobu všeho a všude, dle potřeb svého srdce
 • květem se nenazývá proto, že tak vypadá, ale proto, že symbolizuje nekonečný kruh života: strom nejdříve vykvete, z květu se zrodí plod, plod v sobě obsahuje semeno, a když semeno spadne na zem, vyroste další strom
 • univerzální symbol zachycující stvoření veškeré existence vychází posvátné geometrie
 • obsahuje všechny základní stavební kameny vesmíru, které nazýváme platónské pevné látky
 • dívat se na symbol Květu Života nás vyzývá ke sjednocení naší mysli, srdce a duše. Má obrovské množství skrytých potenciálů. Člověk potřebuje otevřenou mysl a nekonečnou pokoru s cílem odhalit jeho tajemství:
  • Květ života je geometrický útvar, který se řadí do posvátné geometrie, podobně jako pentagram. Květ života má bohatou historii, malovali jej všechny staré civilizace: Egypťané, Aztéci, Mayové, zkrátka všechny vyspělé civilizace, které se spolu ale nemohli setkat (nebo si myslíme, že nemohli).
  • Květ života je dokonalé propojení křivky a přímky - pokud si ho chcete namalovat sami, postupujte takto: udělejte kružnici a kdekoli na jejím obvodu zvolíte střed stejně velké kružnice (všechny kružnice v Květu života mají stejný průměr), narýsujete další kružnici - tím vznikne útvar zvaný rybí krunýř. V bodě, kde se nám križnice protly, narýsujete další a postupujete stejně, dokud jich není šest a v první kružnici je vidět kvítek. Teď máte semeno života. Dále můžeme takto pokračovat donekonečna. Všimněte si, že ačkoli kreslíte jen kružnice, vzniká nám šestistěn! Dále se do květu života kreslí strom života, ale musí být adekvátně velký (alespoň 3 vrstvy na každé straně). Z květu života vyplývá vše. Rýsují se do něj i přímky, které vytváří skoro až hypnotizující 3D obrazce, jako Metatronova krychle, Hexahedronova krychle, Tetrahedronova hvězda a mnohé další.
  • Květ života - symbolické znázornění života samého. Představuje centrum (jádro) vývoje, dokonalé harmonie a plynulého pokračování. Symbol Květu života pomáhá rozšířit naše vědomí, aktivovat síly světla a léčit nás. Květ života je esoterický symbol, který popisuje posvátnou geometrii, jež stvořila vesmír a určuje přirozené procesy jako je mitóza nebo pohyby sluncí a planet. Je to forma, která charakterizuje život jako proces založený na čase, rytmech, hodinách, dnech, měsících, pohybech nebeských těles, během níž získávají myšlenky svou podobu a semínka rostou. Květ života představuje okamžik, ve kterém byl stvořen vesmír. Významnost tohoto symbolu také dokládá skutečnost, že energetická síť, která je obnovována kolem naší Země má také tvar Květu života, kde každý bod květiny je jedním z energetických sloupů, kterým je energie propojena se Zemí
 • působení energie Květu života je možné využít v praktickém životě: je vhodný například na očistu a harmonizaci vody, stále častěji se aplikuje i na zdroje elektrosmogu (televize, mobil, počítač...) se snahou eliminovat jeho škodlivé účinky. V dřívějších dobách byl vkládán pod potraviny, aby prodloužil jejich životnost, nic nám nebrání to znovu vyzkoušet. Symbol Květu Života je rovněž výborný pro ty, kdo se věnují duchovní práci, neboť spojuje s posvátnou esencí života. Květ Života může sloužit jako vynikající meditační pomůcka i pomůcka pro rozvíjení vlastních tvořivých sil.
 • co může tento symbol člověku přinést? Záleží na tom, kdo, jak a proč jej používá. Záleží na člověku samotném. Ví se, že i nejnepatrnější fragment Celku v sobě nese veškeré informace o tomto celku a všech jeho částech. Otázkou je, zda tyto informace dokáže "číst" a použít. Každý člověk má všechny informace o původním plánu uložené v sobě, je tedy čistě hypoteticky schopen proniknout do podstaty věci a odhalit pro sebe samého jeho jedinečné charakteristiky. Záleží však na jeho duchovní vyspělosti, na jeho zralosti. V podstatě by stačilo jen si vzpomenout... Jestli je nebo není člověk schopen pronikat do podstaty věcí, určuje pouze jediný faktor - v jakém stavu se právě nachází jeho vědomí a na jaké úrovní zralosti bytost je. Materiálně zaměřený člověk disponuje zúženým vědomím omezeným pouze na to, co lze vnímat našimi pěti smysly, popřípadě naměřit nejmodernějšími přístroji. Takovému člověku se může Květ života jevit jen jako velice hezký obrázek, který možná něco umí. Jeho zúžené vědomí nedovolí vnímat víc, jeho pochybnosti nedovolí jít dál za viditelné a projevené. Duchovně vyspělý člověk má vědomí rozšířené. Chápe iluzornost a pomíjivost materiálního světa, je schopen vnímat svět neviditelných energií, uvědomuje si a cítí duchovní princip v sobě - svou Duši. Takovému člověku bude symbol Květu života jedině k užitku - prostřednictvím něj pozná další zákonitosti sebe sama - své Duše, těla i mysli, okolního světa, Vesmíru. Objeví spojitosti mezi zdánlivě různorodými či odporujícími si principy, pozná platné boží zákony, jež se projevují ve hmotné úrovni, poodhalí se mu část dokonalosti božího plánu - a u těchto poznání to nikdy neskončí, neboť Boha - Vesmír - Universum nelze nikdy zcela poznat - je to nekonečná fascinující cesta plná dobrodružství! Pakliže jste také na této cestě, symbol Květu života je určen i vám.
 • Jak pracovat se symbolem Květu života?
  Představte si, že se nad vámi místo nebe rozprostírá nekonečná světelná síť v podobě Květu života. Tato síť je často nazývána jako ákášické pole (akáša). V této síti jsou informace o všem, co bylo, je a bude. Samozřejmě, že jsou zde uloženy i informace o stavu rovnováhy a zdraví - duševního, psychického i fyzického. Zkrátka všechny informace, o všem. Vy buď jste (vaše vědomí je rozšířené) anebo nejste (vaše vědomí je zúžené) schopni stahovat z tohoto pole informace do svého vědomí a těla, zpracovávat je a používat pro nejvyšší dobro všech. A to je vše. Lze zjistit velmi mnoho! To však musí každý udělat sám. 
Květ života - boží záměr
Květ života představuje diagram stvoření prostoru, času, veškeré hmoty a života. Jedná se o grafický zápis souhry neviditelných energií (propojení vláken života se všemi body koncentrace) - jakýsi 2D náčrt prapůvodního božského záměru, podle nějž je vše stvořeno a existuje ve svých nejrůznějších proměňujících se podobách. Květ života je jako muster, na základě nějž existuje prostor, čas, formy a život, obsahuje veškeré definice a algoritmy, platné pro všechny životní formy. Je to dokonalý božský plán, v němž má vše své místo a účel. Květ života je všude kolem nás i v nás samotných, v makrokosmu i mikrokosmu - je podstatou všeho. Je to dokonalá souhra neviditelných energií, tvořící společně Jednotu, v níž má i ta nejnepatrnější částečka svůj vlastní význam.
Květ života a cesta Poznání
Co může tento symbol člověku přinést? Záleží na tom, kdo, jak a proč jej používá. Záleží na člověku samotném. Ví se, že i nejnepatrnější fragment Celku v sobě nese veškeré informace o tomto celku a všech jeho částech. Otázkou je, zda tyto informace dokáže "číst" a použít. Každý člověk má všechny informace o původním plánu uložené v sobě, je tedy čistě hypoteticky schopen proniknout do podstaty věci a odhalit pro sebe samého jeho jedinečné charakteristiky. Záleží však na jeho duchovní vyspělosti, na jeho zralosti. V podstatě by stačilo jen si vzpomenout… Jestli je nebo není člověk schopen pronikat do podstaty věcí, určuje pouze jediný faktor - v jakém stavu se právě nachází jeho vědomí a na jaké úrovní zralosti bytost je. Materiálně zaměřený člověk disponuje zúženým vědomím omezeným pouze na to, co lze vnímat našimi pěti smysly, popřípadě naměřit nejmodernějšími přístroji. Takovému člověku se může Květ života jevit jen jako velice hezký obrázek, který možná něco umí. Jeho zúžené vědomí nedovolí vnímat víc, jeho pochybnosti nedovolí jít dál za viditelné a projevené. Duchovně vyspělý člověk má vědomí rozšířené. Chápe iluzornost a pomíjivost materiálního světa, je schopen vnímat svět neviditelných energií, uvědomuje si a cítí duchovní princip v sobě - svou Duši. Takovému člověku bude symbol Květu života jedině k užitku - prostřednictvím něj pozná další zákonitosti sebe sama - své Duše, těla i mysli, okolního světa, Vesmíru. Objeví spojitosti mezi zdánlivě různorodými či odporujícími si principy, pozná platné boží zákony, jež se projevují ve hmotné úrovni, poodhalí se mu část dokonalosti božího plánu - a u těchto poznání to nikdy neskončí, neboť Boha - Vesmír - Universum nelze nikdy zcela poznat - je to nekonečná fascinující cesta plná dobrodružství! Pakliže jste také na této cestě, symbol Květu života je určen i vám.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: