Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Samolepka I LOVE PARIS

Kód: NZ 315
Neohodnoceno
495 Kč –20 %
samolepka I love paris a
495 Kč –20 % 396 Kč / ks
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Chce to trošku oživit interiér vašeho domova? Zkuste tuto samolepku - je decentní, a přesto má šmrnc. Jak jinak, když jde o Paříž :)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Samolepky Ambiance si zkrátka nejde nezamilovat. Jejich aplikaci zvládnou i děti, dají se lehce odejmout a přendat na jiné místo, a hlavně dodají úplně novou tvář každé nudné zdi, prázdné ploše dveří či skříní. Fantazii se meze nekladou a tak konečné dílo závisí jen a jen na fantazii Vás i vašich dětí.
Samolepka I LOVE PARIS
  • lepení je snadné - netvoří se bubliny, a pro dostatečné přitisknutí k podkladu je součástí balení i hladítko, se kterým to jde úúúplně samo. Pokud nejste s výsledným efektem spokojení, samolepku snadno odlepíte a přemístíte, aniž by hrozilo poškození omítky. 
  • rozměry: výška věže 40 cm, délka celkem 120 cm, včetně nápisu I LOVE PARIS
  • materiál: kvalitní, pevný vinyl
  • pevný materiál, decentní jednobarevné provedení (černá barva)
  • zkontrolujte si prodejní cenu v e-shopu výrobce: 19,- € (513,- Kč)
  • samolepky jsou omyvatelné - stačí čistit pouze vodou. Nepoužívejte rozpouštědla ani agresivní čistící prostředky.
  • osobní zkušenosti s přemisťováním: při umístění na hladkou plochu můžete motivy 3-4 x opakovaně přemístit i po delší době od aplikace (např. po půl roce, roce..). Při umístění na omítku se cca po měsíci až dvou přichytí na spodní stranu motivu mini-částečky malby. Samolepku tedy sice bez poškození ze zdi odejmete, už ji ale znovu kvalitně nepřilepíte. Opakované přemístění po aplikaci na omítku je možné v časovém horizontu několika dnů, pokud jste motiv na zeď jen rukou lehce přimáčkli. Pokud použijete hladítko, je přemístění možné s otazníkem - podle kvality omítky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: