Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Samolepka CIRKUS

Kód: WP 01
Neohodnoceno
495 Kč –22 %
cirkus a
495 Kč –22 % 385 Kč / ks
Na dotaz
Můžeme doručit do:
13.11.2023
Podpořte fantazii svých dětí - opakovaně přelepitelné samolepky Walplus umožňují aplikaci na zeď, dveře, nábytek a jsou tak krásným a veselým zpestřením dětského světa.
Přidejte se ♥

Detailní informace

Detailní popis produktu

Samolepka CIRKUS
  • pokud hledáte snadné a rychlé řešení, jak zkrášlit dětský pokojíček, pak jste na správném místě. Veselá nástěnná samolepka s motivem zvířátek a cirkusu promění jejich pokojíček k nepoznání, dodá mu na hravosti, živosti a dobré náladě.
  • aplikace je velmi snadná, samolepky jdou lehce odstranit bez poškození a přelepit na jiné místo. Skvěle drží na stěnách, stropě, oknech, zástěnách či jiném hladkém povrchu. Jsou odolné vůči vodě a nečistotám.
  • rozměr po nalepení cca 50 x 165 cm
  • díky rozdělení na více samostatných archů se snadno lepí a zároveň umožňuje variabilní rozmístění v prostoru
  • hmotnost 100 g
  • materiál vinyl
  • samolepky jsou omyvatelné - stačí čistit pouze vodou. Nepoužívejte rozpouštědla ani agresivní čistící prostředky.
  • osobní zkušenosti s přemisťováním: při umístění na hladkou plochu typu sklo, zrcadlo, dvířka skříně můžete motivy 3-4 x opakovaně přemístit i po delší době od aplikace (např. po půl roce, roce..). Při aplikaci na omítku se cca po měsíci až dvou přichytí na spodní stranu motivu mini-částečky malby. Samolepku tedy sice bez poškození ze zdi odejmete, už ji ale znovu kvalitně nepřilepíte. Opakované přemístění po aplikaci na omítku je možné v časovém horizontu několika dnů, pokud jste motiv na zeď jen rukou lehce přimáčkli. Pokud použijete hladítko, je přemístění možné s otazníkem - podle kvality omítky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: