Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Samodržící trojháček AFFIX

Kód: ID 05
Neohodnoceno
Značka: Inter Design
218 Kč / ks
Poslední kousky (3 ks)
Můžeme doručit do:
30.9.2020
Jednoduché připevnění bez vrtačky - a přesto drží jako přibitý, dostatečná nosnost (až 2 kg), originální design - to jsou hlavní výhody samolepicích háčků InterDesign.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Samolepicí trojháček InterDesign AFFIX
  • použití? Okamžité! Nepotřebujete vrtačku ani šrouby - magické háčky drží pevně díky samolepící úpravě.
  • vhodné na všechny hladké a mírně porézní povrchy jako je sklo, kov, dlaždice, zrcadlo, melamin...
  • ideální na malé ručníky, utěrky, bižuterii, čelenky do vlasů, mycí houby a jiné drobnosti, které potřebujete zavěsit
  • rozměr 8 x 9 cm, hloubka háčku 3 cm
  • připevnění: jednoduše sejměte krycí fólii a háček přilepte na suchý, předem očištěný podklad
  • zatížení: do 2 kg (pokud potřebujete vyšší nosnost, sáhněte po háčcích STATIC LOC z naší nabídky, které mají nosnost až 40 kg)
  • materiál: SEBS, PET

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Je vašim snem domov, kde má vše své místo? Kuchyně, ve které víte, kde co najdete? Koupelna, ve které je vše přehledně a elegantně po ruce? Značka iDesign přichází s moderními pomůckami pro úklid a organizaci, které se vám budou hodit. Sami sebe představují takto:
 

Image result for idesign logo

www.idesignlivesimply.com

iDesign začal svou historii jako domácí designérská společnost před více než 40 lety s hlavním cílem - nabídnout inovativní úložné výrobky pro domácnost za rozumnou cenu. Navrhujeme produkty, které poskytují řešení pro organizaci každodenního životního prostoru v koupelně, kuchyni, spíži, šatně, ložnici, prádelně - zkrátka v každé místnosti vvýrobků pro domásnost ašeho domova.

iDesign sídlí v Solonu ve státě Ohio, hned za Clevelandem. Rozrostli jsme se na světového lídra v oblasti výrobků pro domácnost, s distribučními centry v severovýchodním Ohiu, Evropě, Číně a Japonsku. Své výrobky prodáváme již do více než 100 zemí na třech kontinentech.
Patenty
V iDesignu trávíme čas získáváním poznatků od našich zákazníků, abychom průběžně zkoumali způsoby, jak zvýšit naši pružnost a rychlost při uvádění výrobků akceptujících vaše současné potřeby a nálady.
Vývoj a získávání desítek nových a jedinečných technologií nám umožnilo vytvářet inovativní produktová a designová řešení pro naše zákazníky. Úplný seznam patentů na design našich produktu je uveden zde (pozn. autorky projektu AMALTEIA - počítání toho, kolik jich je, jsem vzdala u čísla 500)

Clea a Joanna, zakladatelé a majitelé divize The Home Edit, byli vždy obrovskými fanoušky produktů iDESIGN, takže jsme si řekli - proč nespolupracovat? Náš tým designérů spolupracuje s Cleem a Joannou na vytvoření další produktové řady, která je stejně funkční jako krásná! Nové pojetí starých oblíbených položek, jako jsou dělené otočné poličky, křišťálově čisté modulární kanystry, koše a samozřejmě etikety, tím se uskutečňuje náš společný sen! Cílem divize The Home Edit je znovuobjevení tradiční organizace a její sloučení s moderním designem a stylem interiérů, každá kolekce je zakořeněna ve funkčních systémech, ovšem s důrazem na vizuální transformaci prostoru a stylizovanou estetiku.
Jsme nadšeni, že můžeme spolupracovat na mnoha nových kolekcích a doufáme, že se vám budou líbit stejně jako nám!
iDESIGN + The Home Edit = exkluzivní řešení úložných prostor vašeho domova