Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

ROSE GOLD pěnovačka z nerezové oceli 33 cm

Kód: BR 06
Neohodnoceno
Značka: Brandani
298 Kč / ks
Poslední kousky (> 3 ks)

Jak povýšit kuchaření na umělecký zážitek? Jednoduše! Stačí smíchat trochu italské vášně, lásky k estetičnu a neotřelému designu, a je tu náčiní, které vám bude každý závidět!

Detailní informace

Detailní popis produktu

BRANDANI pěnovačka z nerezové oceli ROSE GOLD

... ááách, ta krása ne-bes-kaááá ... nic krásnějšího už snad v kuchyni pro vaření ani nemůže být. S kolekcí ROSE GOLD od BRANDANI vstoupí do vaší kuchyně luxus a kvalita hodná královského dvora. Fotka nemůže ani náhodou zachytit skutečnou kvalitu a krásu této kolekce, která předčila veškeré naše očekávání.

  • délka 33 cm
  • hmotnost 160 g
  • vyrobeno z prvotřídní nerezové oceli
  • vhodné do myčky na nádobí: ne

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuchyňské náčiní
materiál: nerez

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Výsledek obrázku pro brandani logo

  • Italové jsou známí jako požitkáři. Mají famózní kuchyni, milují krásu všech podob a když se potká jejich vytříbenost s vrozeným estetickým cítěním, výsledek pak opravdu stojí za to. Stejně jako italská značka Brandani.
  • Brandani se může pochlubit dlouhou historií. Po celou dobu své existence věnuje neustálou pozornost novým trendům, zároveň je však také poměřuje vkusem a znalostí trhů. Díky tomu vzniká bohatá škála dárkových předmětů, určených pro každodenní užívání, jejichž společným jmenovatelem je zdokonalení a inovace.
  • Brandani - to je italský design plný elegance a originality v oblasti kuchyňského vybavení, designového nábytku a bytových doplňků. Jeho designéři se úspěšně starají o to, aby každý navržený výrobek byl nejen funkční, ale i krásný.

Výsledek obrázku pro brandani gift group Výsledek obrázku pro brandani gift group

Výsledek obrázku pro brandani gift group