Reklamační formulář
Reklamace a vrácení zboží
Nejdůležitější je pro nás vaše spokojenost. V případě, že zboží nesplňuje vaše očekávání, jednoduše nám ho do 14 dnů od doručení zašlete zpět.
Důležité! Pokud zjistíte, že se zboží během přepravy poškodilo, zašlete nám neprodleně (do 2 dnů od data doručení) na e-mail nakupovanicko@amalteia.cz fotografii balíku i poškozeného zboží - urychlí to vyřízení reklamace u přepravce a ve většině případů není nutné zboží posílat zpět.
Postup při vrácení zboží
Nesplnil výrobek vaše očekávání? Nezoufejte, zboží nám můžete do 14 dnů ode dne doručení vrátit. Stačí, když ho v neporušených a nepoškozených původních obalech zašlete zpět s vyplněným reklamačním formulářem (odstoupení od kupní smlouvy v souladu s § 1829). Zaplacenou částku vám vrátíme na vámi uvedený účet, stačí jen připojit jeho číslo včetně pomlček do reklamačního protokolu.
Postup uplatnění reklamace
Nebuďte smutní, postup reklamace je jednoduchý. Stačí když nám na email nakupovanicko@amalteia.cz co nejdříve zašlete níže uvedené údaje.
Poškozené či nefunkční zboží:
  • číslo objednávky, která obsahovala reklamované zboží (pokud jste se zaregistrovali, najdete ve svém zákaznickém/klubovém účtu seznam svých objednávek a v jejich detailu po rozkliknutí seznam koupeném zboží včetně kódů a cen)
  • důvod reklamace (popis závady zboží atd.)
  • v případě poškozeného zboží nám pošlete fotografii poškozeného zboží i balíku, ve kterém výrobek dorazil (viz "důležité" v úvodu textu)
K reklamaci nám také napište, které řešení je pro vás nejpříjemnější: vrácení peněz (v takovém případě připojte číslo svého bankovního účtu včetně pomlček, na který Vám zašleme zaplacenou částku) nebo výměna zboží (pokud máme zboží skladem, odešleme vám v některých případech zboží obratem, aniž byste museli čekat na vyjádření dodavatele nebo přepravce. V každém případě vás vždy bude informovat, v jakém termínu můžete očekávat novou zásilku)

Kompletní zboží (nikoliv pouze reklamovanou část v přípodě poškození apod.) zasílejte zabalené v obalu zabraňujícím jeho poškození na adresu:

AMALTEIA HARMONY s.r.o.
Svatoplukova 80, 753 01 Hranice na Moravě

Pokud pro vrácení zvolíte Českou poštu, využijte službu Balík Do ruky, budete tak mít jistotu, že se balíček nezastaví na poště a nevrátí se zpět k vám. Jakmile zboží dorazí zpět k nám, vrátíme vám zaplacenou částku na váš účet.
Vyrozumění o reklamaci vám dáme vědět co nejdříve, nejpozději však do 3 dnů ode dne fyzického přijetí reklamovaného zboží. O výsledku reklamace vám dáme vědět telefonicky nebo emailem.
Reklamační řád
  • reklamace zboží - reklamace zboží se řídí příslušnými ustanoveními občanského zákoníku a zákonem na ochranu spotřebitele. V případě zjištění neodstranitelné vady zboží (na základě písemného posouzení autorizovaného servisního střediska, pokud si to vyžaduje povaha výrobku) bude toto zboží vyměněno za stejný kus, případně vrácena již zaplacená celá cena zboží zpět.
  • práva z vadného plnění - na zboží se vztahuje záruka podle záručních podmínek a lhůt uvedených v záručních listech jednotlivých výrobků. Záruční lhůta začíná plynout dnem převzetí předmětu plnění. V případě výskytu vady předmětu plnění, na kterou se vztahuje záruka, kupující uplatňuje zajištění opravy přímo u prodejce.
  • minimální záruční lhůta - při prodeji spotřebního zboží je zákonná záruční doba 24 měsíců, nestanoví-li zvláštní právní předpis lhůtu jinou (delší, kratší). V takovém případě je její délka vyznačena v detailu výrobku a v záručním listu.
  • podmínky záruky - kupujícímu doporučujeme prohlédnout zboží bezprostředně po jeho převzetí. Pokud je zjištěno poškození, vyhotoví se záznam o poškození a prodávající je povinen poskytnout přiměřenou slevu z dodávky nebo dodat jiný bezvadný výrobek (viz "poškozené zboží"). Pozdější reklamace mechanického poškození výrobku vzniklé při přepravě již není možné uznat.

Nevíte si rady? V takovém případě tu jsme pro vás na druhé straně e-mailu (nakupovanicko@amalteia.cz) nebo telefonu (+420 775 89 80 87, p. Landová Božena nebo +420 608 11 88 99, p. Klasová Jana)

 

AMALTEIA HARMONY KLUB - Váš nej(vý)hodnější affiliate program Sunlight systems - tvorba e-shopů
https://www.ustav-skolstvi.cz/