Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Přenosný difuzer nejen na voňavé tyčinky

Kód: PAR 20
Neohodnoceno
249 Kč / ks
Na dotaz
Chytrý difuzer od PartyLite - nový způsob, jak provonět váš domov či auto! Stačí jen vložit vonné esence - kuličky, tyčinky, vatu s kapkou esenciálního oleje ♥

Detailní informace

Detailní popis produktu

Máte rádi příjemné vůně? A už jste "ochutnali" výrobky zn. PartyLite? Pokud ano, víme, že už jsou trvalou součástí vašeho života. A pokud ještě ne - prostě si pro začátek objednejte třeba jen čajovky či votivky a přesvědčte se na vlastní nos, jak výjimečné tyto svíčky, vonné vosky a tyčinky jsou :)
Přenosný difuzér SMART
  • s tímto šikovným pomocníkem můžete mít svou vůni kdekoliv: ve skříni, v autě, ve skříňce ve fitku i v tašce, ve které nosíte "voňavé" sportovní/pracovní oblečení :)
  • z poctivého kovu a kvalitního plastu, se sponkou pro přichycení v autě i s dostatečně dlouhým poutkem pro zavěšení
  • jak do difuzeru umístit tyčinky? - podívejte se na krátké video (cca 50. vteřina)
  • záruka zboží - dáváte-li dárek od PartyLite, můžete si být jisti, že dáváte skutečně to nejlepší. Jsme si tím tak jisti, že pokud z nějakého důvodu chcete vrátit dárek, nabízíme 100% záruku spokojenosti. Existuje snad něco lepšího? (*PartyLite nabízí 100% záruku spokojenosti a vymění jakékoli zboží, které by bylo poškozeno nebo vadné. Je pouze nutné, abyste tuto garanci využili maximálně do 60 dnů od data objednávky.)

smart to go - chytrý zásobník do auta a do kabelky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: