Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Precision Oboustranný štětec na oční stíny

Kód: OR 50-29595
Neohodnoceno
179 Kč –15 %
štětec na oční stíny oboustranný b
179 Kč –15 % 152 Kč / ks
Na dotaz (1 ks)
Oboustranný štětec na aplikaci a míchání všech typů očních stínů s kompaktním štětečkem na jednom konci a jemným pěnovým aplikátorem na druhém konci. Obsahuje náhradní pěnový aplikátor.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Precision Oboustranný štětec na oční stíny
  • oboustranný štětec na aplikaci a míchání všech typů očních stínů
  • kompaktní štěteček na jednom konci, jemný pěnový aplikátor na druhém konci
  • obsahuje náhradní pěnový aplikátor
  • materiál: nylonové štětinky, hliník, bambus, PU pěna

Velký průvodce štětci

Ne všechny kosmetické štětce jsou si rovny. Každý z nich má speciální účel a jeho používání má jiný efekt. Nejste si jistá, jaký štětec si vybrat? Tady je rychlý návod krok za krokem, který vám ukáže, jaké štětce jsou pro tento úkol ideální.

ŠTĚTEC NA MAKE-UP
Jak už název napovídá, tento štětec je určen k aplikaci make-upu. Ideální je plochý zaoblený tvar štětinek, který umožňuje vysoce přesné, rychlé a rovnoměrné nanesení široké řady receptur make-upu, včetně tekutých a krémových.
Náš tip: Make-up začínejte aplikovat od středu obličeje a roztírejte ho směrem k linii vlasů a ke krku. To vám pomůže vyhnout se vzniku nežádoucí silnější vrstvičky make-upu na okrajích obličeje.
ŠTĚTEC NA KOREKTOR
Tento štětec je speciálně vyvinut k precizní aplikaci korektoru. Namočte ho do korektoru podle svého výběru a použijte ho na kruhy pod očima; malujte drobnými tahy směrem od nosu, dokud zcela nesplyne s pletí. Můžete s ním také zakrýt pupínky a malé nedokonalosti. 
Náš tip: Perfektní krytí získáte, když korektor jemně naťukáte na pleť a peříčkově roztíráte okraje, dokud zcela nesplynou s pletí.
ŠTĚTEC NA PUDR

Štětec nabere méně pudru než labutěnka a vytváří rovnoměrnější, přirozeněji působící efekt. Namočte ho do pudru a oklepejte přebytečný produkt. Pak táhlými pohyby lehce přetřete mastné oblasti, jako je T-zóna, aby byl celkový efekt líčení bez chybičky! Používá se na jakýkoliv typ pudru (sypký, kompaktní), který nanáší s lehkostí, zajišťuje dokonale rovnoměrnou aplikaci a hladký, jemný konečný efekt.
Náš tip: Aby byl výsledek ještě dokonalejší, nanášejte pudr rovnoměrnými krouživými pohyby.

VĚJÍŘOVITÝ ŠTĚTEC
Nejčastěji se používá k aplikaci rozjasňovače, tvářenky nebo bronzeru. Má ploché rozprostřené štětinky, které vždy zajistí přirozeně bezchybný výsledek.
Náš tip: Vějířovitý štětec je vynikající i na smetení přebytečného pudru z obličeje.
ZKOSENÝ ŠTĚTEC NA TVÁŘENKU
Mívá zkosené štětinky, které snadno naberou texturu tvářenky a nanesou ji rovnoměrně a přirozeně. Tento štětec je skvělý na roztírání a konturování líček a pomůže vám vytvořit výraznější vymodelované kontury.
Náš tip: Usmějte se, abyste zdůraznila jablíčka tváří, a jednoduše naťukejte tvářenku doprostřed líček. Pak můžete tvářenku jemně rozetřít krouživými pohyby směrem nahoru, v úhlu směrem k uším.
ŠTĚTEČEK NA RTY
Ideální tvar? Hustý, drobný a zašpičatělý pro dokonalé zvýraznění kontur rtů a rovnoměrnou aplikaci rtěnky.
ZAHNUTÝ ŠTĚTEC NA OČNÍ LINKY
Štětec na oční linky nanáší barvu z tužkových, krémových či tekutých očních linek. Hlavice díky svému zahnutému úhlu dosáhne za řasy a bez problémů namaluje linku podél horní i spodní linie řas. Je ideální zejména pro linky s krémovým složením i pro kompaktní oční stíny.
Náš tip: Nejprve namalujte tenkou linku a pak ji podle potřeby zesilujte.
OBOUSTRANNÝ ŠTĚTEC NA OČNÍ STÍNY
Štěteček je určen k aplikaci očních stínů. Má zakulacený tvar štětinek, který umožňuje lepší přístup ke všem partiím oka. Houbičkový aplikátor umožňuje přesnější a intenzivnější aplikaci barvy.
Náš tip: Aby bylo zvýraznění tvaru intenzivnější, naneste stíny do záhybu víčka.
ŠTĚTEC NA STÍNOVÁNÍ
Tento štětec se používá na smíchání přechodů barev očních stínů. Široce zastřižené štětinky jsou skvělé na roztírání a míchání odstínů.
Náš tip: Při aplikaci jemně přitlačte, aby se se štětinky rozprostřely. Odstíny se tak smíchají bez vzniku hrubých linek.
KARTÁČEK NA OBOČÍ A ŘASY
Používá se k vytvarování řas a případnému odstranění žmolků řasenky z řas. Lepší jsou kratší štětinky: perfektní k vystínování barvy na obočí. Hřebínek umožní zdokonalit finální vzhled řas.
Náš tip: Namočte kartáček do barvy na obočí a jednoduše pročešte obočím, aby vznikl přirozený efekt. 
ZKOSENÝ ŠTĚTEC NA OBOČÍ
Zkosené štětinky umožňují snadné ohraničení nebo vyplnění tvaru obočí.
Náš tip: Pro přirozený efekt vždy začínejte tam, kde je obočí nejhustší. Pak používejte krátké tahy místo dlouhých.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky
Druh: štětce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: