Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Posilovací trénink - fotografický průvodce

Kód: VOK 26
Poslední kousky
Neohodnoceno
299 Kč –15 %
posilovací trénink a
299 Kč –15 % 254 Kč / ks
Na dotaz

Sedmdesát pět úžasných cviků určených k vybudování, posílení a vyrýsování všech hlavních svalových skupin těla. Kniha je uspořádána podle skupin svalů, takže se při každém cvičení můžete zaměřit buď na konkrétní oblast, nebo cviky z různých kapitol kombinovat a sestavit si vlastní posilovací tréninkový program.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Posilovací trénink - fotografický průvodce
 
Sedmdesát pět úžasných cviků určených k vybudování, posílení a vyrýsování všech hlavních svalových skupin těla. Kniha je uspořádána podle skupin svalů, takže se při každém cvičení můžete zaměřit buď na konkrétní oblast, nebo cviky z různých kapitol kombinovat a sestavit si vlastní posilovací tréninkový program. Rovněž nabízí sérii protahovacích cviků k zahřátí a zklidnění svalů před a po každém tréninku a speciálně sestavené programy k získání TOP postavy.
  • počet stran: 160
  • rozměr: 200 x 255 mm
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: