Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Ponožky TERA 6 párů 20 DEN

Kód: ELI 02
3 hodnocení
Značka: Elite
70 Kč / ks
Skladem (> 3 ks)

Klasické jemné dámské ponožky se zdravotním lemem a SANITIZED úpravou (antibakteriální efekt). Ekonomicky výhodné 6 párové balení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ponožky TERA - 6 kusů v balení
 • jemnost 20 DEN
 • složení 97% polyamid, 3% elastan
 • zesílená špička
 • klasické jemné dámské ponožky se zdravotním lemem
 • ekonomické 6 párové balení
 • tělová barva (1343)
 • SANITIZED - unikátní úprava úpletu poskytuje maximální svěžest nohou po celý den. Účinně brání vzniku bakterií a plísní a funguje tak jako dokonalý deodorant. Excelentní antibakteriální efekt přetrvá minimálně 20 pracích cyklů.
 • technologie úpravy a její kvalita podmiňující bezvadný účinek na těle zákazníka je pravidelně laboratorně kontrolovaná firmou SANITIZED. Společnost Elite Varnsdort je jejím licenčním partnerem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ponožky
materiál: 20 DEN
barvy: tělová 1343
Potěší: Ženu
velikost: uni

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Image result for elite varnsdorf logo
 
Vybrali jsme pro vás několik informací z historie firmy ELITE a.s. aneb začalo to v roce 1924 podnikem J. Kunert a synové: (převzato z webových stránek výrobce. Kráceno. Celý článek si můžete přečíst na www.elite-cz.cz)
 • Je tomu již pěkná řádka let, co se proti nebi vztyčila první z pěti pro Varnsdorf tak charakteristických a v tehdejší době nevídaných výškových budov firmy J. Kunert a synové, továrny jemných punčoch. Tato firma byla založena před 94 lety - v r. 1924. Majitelé firmy navázali na výrobu pleteného zboží, kterou se zabývala Marie Kunertová st. již od roku 1905. Tehdy paní Kunertová zakoupila první ruční pletací stávek a v malém přístavku za domem začala vyrábět první ponožky, punčochy, ale i pletené kravaty a šály. O dva roky později, v r. 1907, zaregistrovala svou živnost s již dvěma pletařskými stávky.  23.5.1924, její manžel spolu se svými syny Jindřichem a Juliem ml., zakládá firmu J. Kunert a synové.
 • Zvratovým v punčochové módě byl rok 1966. Spolu s módou minisukní přicházejí na svět jemné punčochové kalhoty. ELITE okamžitě reaguje zavedením jejich hromadné výroby. Zároveň však končí s výrobou kotonových punčoch. Roku 1967 je vyrobeno posledních 1,6 mil. ks tohoto druhu a v následujícím roce dává na trh již 5,8 mil. ks bezešvých punčocháčů. Jak významný pokrok podnik zaznamenal do roku 1970, naznačuje i počet nainstalovaných okrouhlých pletacích strojů, který činí 2.598 ks. V roce 1975 je pak v provozu již 3.900 strojů tohoto druhu!
 • Od roku 1985 nastoupila nová éra ve výrobní technologii. Byly instalovány první pletací stroje řízené mikroprocesory. Tím byly dány nové možnosti ve vzorování punčochových úpletů a v rozšíření sortimentu punčochových výrobků. Také vrchní ošacení, díky sportovním úborům pod značkou CLIMATEX, slavilo velký úspěch. O integrovaný úplet projevila zájem i firma ADIDAS.
 • Současná akciová společnost ELITE disponuje kvalitní propracovanou technologií a moderním zařízením umožňujícím flexibilně reagovat na poptávku trhu. ELITE a.s. produkuje celý sortiment jemného punčochového zboží – punčochové kalhoty, punčochy, podkolenky.
 • Výrobky jsou držitelem certifikátu Öko-Tex Standard 100, který spotřebiteli garantuje nulový obsah škodlivých látek v textilních výrobcích, které jsou v přímém kontaktu s pokožkou. Výrobky ELITE můžete Vy i Vaše děti nosit s důvěrou.
 • Některé výrobky jsou vybaveny unikátní úpravou úpletu firmy SANITIZED. Ta Vám poskytne maximální svěžest nohou po celý den. Účinně brání vzniku bakterií a plísní a funguje tak jako dokonalý deodorant. Excelentní antibakteriální efekt přetrvá minimálně 20 pracích cyklů. Technologie úpravy a její kvalita podmiňující bezvadný účinek na těle zákazníka je pravidelně laboratorně kontrolovaná firmou SANITIZED, licenčním partnerem.