Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Podložka pod mýdlo iDesign

Kód: ID 04
2 hodnocení
Značka: Inter Design
63 Kč / ks
Skladem (> 3 ks)

V koupelně pod mýdlo, v kuchyni pod mycí houbičku. I plastová podložka na mýdlo může vypadat exklusivně - důkazem je právě tato mýdlenka, na první pohled nenápadná, v koupelně však nesmírně funkční a kupodivu i elegantní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mít v nabídce tak úžasná mýdla - a nemít pro ně "postýlku"? Obyčejných mýdlenek najdete v drogériích a domácích potřebách desítky druhů, hledali a vybrali jsme tedy pro vás několik lahůdek: tu minimalistických, tu originálních, tu prostě jen neokoukaných, vždy však skvěle funkčních.
 
Podložka pod mýdlo iDesign
  • minimalistický design v sobě pojí vysokou úroveň praktičnosti a estetické provedení na jedničku a to vše za cenu, kterou snese každá peněženka
  • skvěle poslouží i v kuchyní jako podložka pod houbičku na mytí nádobí
  • rozměr 12 x 7 x 2 cm
  • váha 60 g
  • vyrobeno z pružného plastu
  • největší výhodou této podložky je právě její pružnost a design, který zapadne opravdu do každé koupelny
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Mýdlenky a dávkovače mýdla
materiál: plast
Varianta: mýdlenky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Je vašim snem domov, kde má vše své místo? Kuchyně, ve které víte, kde co najdete? Koupelna, ve které je vše přehledně a elegantně po ruce? Značka iDesign přichází s moderními pomůckami pro úklid a organizaci, které se vám budou hodit. Sami sebe představují takto:
 

Image result for idesign logo

www.idesignlivesimply.com

iDesign začal svou historii jako domácí designérská společnost před více než 40 lety s hlavním cílem - nabídnout inovativní úložné výrobky pro domácnost za rozumnou cenu. Navrhujeme produkty, které poskytují řešení pro organizaci každodenního životního prostoru v koupelně, kuchyni, spíži, šatně, ložnici, prádelně - zkrátka v každé místnosti vvýrobků pro domásnost ašeho domova.

iDesign sídlí v Solonu ve státě Ohio, hned za Clevelandem. Rozrostli jsme se na světového lídra v oblasti výrobků pro domácnost, s distribučními centry v severovýchodním Ohiu, Evropě, Číně a Japonsku. Své výrobky prodáváme již do více než 100 zemí na třech kontinentech.
Patenty
V iDesignu trávíme čas získáváním poznatků od našich zákazníků, abychom průběžně zkoumali způsoby, jak zvýšit naši pružnost a rychlost při uvádění výrobků akceptujících vaše současné potřeby a nálady.
Vývoj a získávání desítek nových a jedinečných technologií nám umožnilo vytvářet inovativní produktová a designová řešení pro naše zákazníky. Úplný seznam patentů na design našich produktu je uveden zde (pozn. autorky projektu AMALTEIA - počítání toho, kolik jich je, jsem vzdala u čísla 500)

Clea a Joanna, zakladatelé a majitelé divize The Home Edit, byli vždy obrovskými fanoušky produktů iDESIGN, takže jsme si řekli - proč nespolupracovat? Náš tým designérů spolupracuje s Cleem a Joannou na vytvoření další produktové řady, která je stejně funkční jako krásná! Nové pojetí starých oblíbených položek, jako jsou dělené otočné poličky, křišťálově čisté modulární kanystry, koše a samozřejmě etikety, tím se uskutečňuje náš společný sen! Cílem divize The Home Edit je znovuobjevení tradiční organizace a její sloučení s moderním designem a stylem interiérů, každá kolekce je zakořeněna ve funkčních systémech, ovšem s důrazem na vizuální transformaci prostoru a stylizovanou estetiku.
Jsme nadšeni, že můžeme spolupracovat na mnoha nových kolekcích a doufáme, že se vám budou líbit stejně jako nám!
iDESIGN + The Home Edit = exkluzivní řešení úložných prostor vašeho domova