Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

PETALI vonný vosk Magnolie 4 x 8 hodin hoření

Kód: PRC 08
Neohodnoceno
159 Kč / ks
Poslední kousky (3 ks)
Vůně rozkvetlé magnolie probudí vaše smysly nejen na jaře. Dopřejte si stejný luxus jako anglická královská rodina! Kolekce PETALI - patentovaný systém vonných vosků v překrásných srdíčkových kalíšcích, které nezašpiní vaši lampu, lze je průběžně zaměňovat, nádherně voní a délka hoření je opravdu překvapující :)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svíčky... aromalampy... aromavosky... co by se tak ještě dalo vymyslet v tomto směru nového?
A vida! I na českém trhu již je k dispozici novinka, která dobývá trh s vonnými vosky: kolekce PETALI z Itálie. Čím je  tato kolekce tak výjimečná? Určitě i vám se už mockrát stalo, že jste si dali do aromalampy vonný vosk s vůní, na kterou jste právě ten den/večer měli náladu, jenže ... Další den máte "chuť" na jinou vůni, ale ta včerejší je stále ještě nedospotřebovaná v lampě - a co teď s ní? Vyškrábat a vyhodit? A právě v tomto okamžiku je tu geniálně jednoduché řešení: vonné vosky PETALI v designových kalíšcích, které můžete kdykoliv snadno a klidně i během jednoho večera mezi sebou zaměnit za jinou vůni. 
 
Vonný vosk PETALI - MAGNOLIE
  • vůně rozkvetlé magnolie probudí vaše smysly nejen na jaře
  • unikátní a jedinečná vůně sladkých květů magnolie v dokonalé harmonii s jemnými tony růží, jasmínu a svěžího citronu
  • vonné vosky PETALI jsou vyráběny pouze ze zdravotně nezávadných surovin
  • uložení vosku do kalíšku krásného srdíčkovitého tvaru zajistí optimální uvolňování vůně po dobu 8 hodin (tento údaj výrobce se v praxi osvědčuje jako poddimenzovaný, srdíčka vydrží i 10-12 hodin postupného užívání)
  • kalíšek stačí vyjmout z platíčka a položit na horní mističku aromalampy. Pokud kalíšek nevypálíte celý, počkejte, až vosk ztuhne, a opatrně vyjměte z aromalampy. Pro rychlejší ztuhnutí můžete kalíšek vložit do mrazáku. (poznámka autorky projektu: nedělám to, věřím, že to škodí kvalitě vůně. A také je to zbytečné - kalíšek prostě jen položím na talířek a také to stačí.)
  • vonné vosky lze použít i s jakoukoliv jinou aromalampou, avšak díky různým rozměrům aromalamp na trhu a tedy jiné vzdálenosti od plamenu k horní mističce není možné zaručit dobu 8 hodin hoření a to, že si do mističky jiné aromalampy srdíčka hezky "sednou"
  • balení obsahuje 4 srdíčka, udaná doba hoření se vztahuje na každé z nich - získáte tedy minimálně 4 x 8 hodin krásné vůně

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Podívejte se na celou historii společnosti v obrázcích a číslech (kliknutím na větu se vám otevře v novém okně). Prohlédnutí zabere sotva pár desítek vteřin, ale i bez čtení (anglického) textu už ve vás napořád zůstane pocit uznání a obdivu za to, co tato firma dokázala z nuly vybudovat až k dnešnímu celosvětovému úspěchu.

O svíčkách a vůních PRICE´S ve zkratce

Historie patentovaných svíček Price´s se traduje od roku 1830. Do konce 19. století byl Price´s dokonce největší výrobce svíček na světě a disponoval 114 patenty na inovaci. Tyto svíčky mají dlouhou a úzkou vazbu na anglickou královskou rodinu. Jejich svíce zajišťovaly světlo na svatbě královny Viktorie a prince Alberta. Dnes svíčky Price´s drží ocenění Královská záruka jejího veličenstva královny. Toto ocenění zajišťuje, že svíčky Price´s jsou používány na mnoha oficiálních akcích britské královské rodiny.

Dnes, kdy 80 % svíček se využívá pouze pro dekorační účely, se značka Price´s soustředí takřka jen na vývoj nových produktů a vůní, zajišťujících zkrášlení domovů po celém světě.

Svíčky jsou vyráběny s využitím nejmodernějších technologií. Samozřejmostí je dodržení všech standardů zdravotní nezávadnosti.

 Související obrázek Související obrázek  Výsledek obrázku pro petali price's Související obrázek