Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

PETALI vonný vosk Bílé pižmo 4 x 8 hodin hoření

Kód: PRC 02
Neohodnoceno
159 Kč / ks
Na dotaz
Můžeme doručit do:
18.1.2024

Afrodiziakální vůně pižma nejen pro smyslné noci. Dopřejte si stejný luxus jako anglická královská rodina! Kolekce PETALI - patentovaný systém vonných vosků v překrásných srdíčkových kalíšcích, které nezašpiní vaši lampu, lze je průběžně zaměňovat, nádherně voní a délka hoření je opravdu překvapující :)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svíčky... aromalampy... aromavosky... co by se tak ještě dalo vymyslet v tomto směru nového?
A vida! I na českém trhu již je k dispozici novinka, která dobývá trh s vonnými vosky: kolekce PETALI z Itálie. Čím je  tato kolekce tak výjimečná? Určitě i vám se už mockrát stalo, že jste si dali do aromalampy vonný vosk s vůní, na kterou jste právě ten den/večer měli náladu, jenže ... Další den máte "chuť" na jinou vůni, ale ta včerejší je stále ještě nedospotřebovaná v lampě - a co teď s ní? Vyškrábat a vyhodit? A právě v tomto okamžiku je tu geniálně jednoduché řešení: vonné vosky PETALI v designových kalíšcích, které můžete kdykoliv snadno a klidně i během jednoho večera mezi sebou zaměnit za jinou vůni. 
 
Vonný vosk PETALI - BÍLÉ PIŽMO, afrodiziakální vůně pižma nejen pro smyslné noci
  • svěží a hladké aroma bílých květů (konvalinka, jasmín a lilie) s jemným nádechem madagaskarské vanilky a svěžího citronu
  • vonné vosky PETALI jsou vyráběny pouze ze zdravotně nezávadných surovin
  • uložení vosku do kalíšku krásného srdíčkovitého tvaru zajistí optimální uvolňování vůně po dobu 8 hodin (tento údaj výrobce se v praxi osvědčuje jako poddimenzovaný, srdíčka vydrží i 10-12 hodin postupného užívání)
  • kalíšek stačí vyjmout z platíčka a položit na horní mističku aromalampy. Pokud kalíšek nevypálíte celý, počkejte, až vosk ztuhne, a opatrně vyjměte z aromalampy. Pro rychlejší ztuhnutí můžete kalíšek vložit do mrazáku. (poznámka autorky projektu: nedělám to, věřím, že to škodí kvalitě vůně. A také je to zbytečné - kalíšek prostě jen položím na talířek a také to stačí.)
  • vonné vosky lze použít i s jakoukoliv jinou aromalampou, avšak díky různým rozměrům aromalamp na trhu a tedy jiné vzdálenosti od plamenu k horní mističce není možné zaručit dobu 8 hodin hoření a to, že si do mističky jiné aromalampy srdíčka hezky "sednou"
  • balení obsahuje 4 srdíčka, udaná doba hoření se vztahuje na každé z nich - získáte tedy minimálně 4 x 8 hodin krásné vůně

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: