Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Omalovánky NÁKLADNÍ AUTA

Kód: MFP 10
Neohodnoceno
Značka: MFP Paper
12 Kč / ks
Skladem (> 3 ks)

Dopřejte svým dětem rozvoj kreativity - vybarvování obrázků pomáhá rozvíjet řadu dovedností, zejména jemnou motoriku ruky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Omalovánka NÁKLADNÍ AUTA, formát A5
  • motivy nákladních aut budou bavit hlavně kluky
  • dětská omalovánka tištěná na ofsetovém 100 g papíru
  • vazba V1 - šitá skobami
  • 7 různých motivů: 6x formát A5, 1x formát A4
  • vybarvování obrázků pomáhá rozvíjet řadu dovedností, zejména má velký vliv na jemnou motoriku ruky
  • roměr 15 x 21 cm
  • počet stran: 16

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Oslavte s námi Den dětí
MFP paper - vydavatelství a velkoobchod papírenským zbožím
Na českém trhu působíme od roku 1997, svou původní pouze obchodní činnost jsme rozšířili i o činnost výrobní. Vyrábíme především pohlednice, přání do obálky, balící papíry, omalovánky a kalendáře. U tohoto zboží garantujeme vysokou kvalitu a příjemné ceny. Dále nabízíme papírenské a kancelářské zboží všeho druhu.
Firma MFP paper s.r.o. je zaměřena na výrobu, dovoz a distribuci papírenského, dárkového a školního sortimentu. Sortiment je neustále navyšován a v současné době nabízíme přes 3 500 položek. Jako hlavní program firmy však nadále zůstává výroba a distribuce sortimentů : pohlednice, blahopřání, kalendáře a diáře, balicí papír, dárkové tašky, omalovánky, pexesa, vystřihovánky, záložky, diplomy, dopisní papír, stuhy, rosety, jmenovky, školní desky, školní boxy, desky na abecedu, podložky na stůl, záznamové knihy, bloky, náčrtníky, skicáky, kreslící kartony, papírové hodiny, rozvrhy, úkolníčky, kružítka, tužky a pastelky. U těchto produktů garantujeme vysokou kvalitu a příjemné ceny.
Firma dnes zaměstnává přes 40 pracovníků, kteří se starají o spokojenost našich zákazníků v celé České republice.
Marek Filípek a celý kolektiv firmy MFP paper s.r.o.
 
MFP paper papíry, propisky, kalendáře