Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Omalovánky A4 Pravěk

Kód: FS 18
Neohodnoceno
Značka: MFP Paper
34 Kč / ks
Skladem (2 ks)

Velké, jednoduché obrázky vhodné i pro malé děti. Součástí těchto omalovánek je i pexeso (8x2ks), pravítko, bludiště a základní geometrikcé tvary.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Omalovánky A4 - Pravěk
  • dětské omalovánky s obrázky dinosaurů
  • v sešitu najdete 8 obrázků a na nich stegosaurus, triceratops, iguandon, tyranosaurus rex, brontosaurus, pterodaktyl atd.
  • součástí těchto omalovánek je i pexeso (8 x 2 ks), pravítko, bludiště a základní geometrikcé tvary
  • tyto omalovánky jsou jednoduché s velkými obrázky - vhodné i pro ty nejmenší děti
  • vybarvování obrázků pomáhá rozvíjet řadu schopností a dovedností, zejména má velký vliv na jemnou motoriku ruky
  • součástí je i Pexeso s Dinosaury s 16 kartičkami a 19 cm dlouhé papírové pravítko s dinosaury (vystřihnete ze zadní strany sešitu)
  • ilustroval: Mirek Vostrý
  • formát omalovánek A4 (21 x 30 cm)
  • počet stran: 16

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Oslavte s námi Den dětí
MFP paper - vydavatelství a velkoobchod papírenským zbožím
Na českém trhu působíme od roku 1997, svou původní pouze obchodní činnost jsme rozšířili i o činnost výrobní. Vyrábíme především pohlednice, přání do obálky, balící papíry, omalovánky a kalendáře. U tohoto zboží garantujeme vysokou kvalitu a příjemné ceny. Dále nabízíme papírenské a kancelářské zboží všeho druhu.
Firma MFP paper s.r.o. je zaměřena na výrobu, dovoz a distribuci papírenského, dárkového a školního sortimentu. Sortiment je neustále navyšován a v současné době nabízíme přes 3 500 položek. Jako hlavní program firmy však nadále zůstává výroba a distribuce sortimentů : pohlednice, blahopřání, kalendáře a diáře, balicí papír, dárkové tašky, omalovánky, pexesa, vystřihovánky, záložky, diplomy, dopisní papír, stuhy, rosety, jmenovky, školní desky, školní boxy, desky na abecedu, podložky na stůl, záznamové knihy, bloky, náčrtníky, skicáky, kreslící kartony, papírové hodiny, rozvrhy, úkolníčky, kružítka, tužky a pastelky. U těchto produktů garantujeme vysokou kvalitu a příjemné ceny.
Firma dnes zaměstnává přes 40 pracovníků, kteří se starají o spokojenost našich zákazníků v celé České republice.
Marek Filípek a celý kolektiv firmy MFP paper s.r.o.
 
MFP paper papíry, propisky, kalendáře