Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Nachtmann SPHERE Váza výška 20 cm

Kód: NCHT 07
Neohodnoceno
Značka: Nachtmann
579 Kč / ks
Limitovaná nabídka (3 ks)

Nejkvalitnější křišťálové sklo - to je láska, která nerezaví a žádný čas ji neodvane. Nejen že se hodí do každé domácnosti, pravý křišťál se vždy stává "rodinným stříbrem".

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejkvalitnější křišťálové sklo z Bavorska pro každodenní potěšení.
Kolekce BOSSA NOVA, SPHERE a další jsou designové skvosty, které si říkají o vystavení ve vitríně a zároveň o radost z každodenního užívání. Kolekce BOSSA NOVA a SPHERE v sobě nesou nádhernou hru lomu světla a stínu. Kolekce byla v r. 2015 oceněna 1. místem Red Dot Design Award.
 
Váza SPHERE
 • brilantní struktura se třpytí v nespočetných odlescích a poskytuje radost z jedinečného dekorativního vzoru. Téměř si můžete myslet, že se v tomto krystalickém vzhledu skrývá řezaný diamant. Je to kouzlo, kterému je těžké odolat. Ještě víc vynikne ve chvíli, kdy do vázy vložíte květiny a samozřejmě také vlijete vodu - efekt se slovy popisuje ztěží.
 • výška 20 cm, v nejširším místě je průměr 15 cm (na obrázku je v pozadí)
 • hmotnost 1,3 kg
 • materiál: pravé křišťálové sklo - zářivé, průzračné
 • designová ocenění Red Dot Award, International Design Excellence Awards, German Design Award
 • spojení stylového vzhledu a maximální funkčnosti
 • zvýšená odolnost proti rozbití
 • 100% bezpečné mytí v myčce
 • ohleduplné k životnímu prostředí 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vázy
materiál: křišťál

kolekce SPHERE (2 minuty)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Související obrázek
Nachtmann je německá sklárna, která své počátky datuje již od roku 1834. Už v té době se soustředila na skleněné výrobky, které mají vysokou estetickou i řemeslnou hodnotu a zároveň jsou natolik praktické, že je můžete používat každý den ve své domácnosti. 
V současnosti firma spojila své síly s českým designérem Romanem Kvitou a Vysokou školou uměleckoprůmyslovou a my můžeme být hrdí na to, že i touto cestou se dál šíří sláva a um českých sklářů.
Kolekce navržené Romanem: BOSSA NOVA - designový skvost, který si říká o vystavení ve vitríně a zároveň o radost z každodenního užívání. Kolekce BOSSA NOVA i SPHERE v sobě nesou nádhernou hru lomu světla a stínu. Kolekce byla v r. 2015 oceněna 1. místem Red Dot Design Award.
Nachtmann NEXTGEN: soutěž a spolupráce
Již od roku 2008 mohou prestižní školy designu nominovat své talentované studenty do soutěže Nachtmann NextGen, která hledá mladé nadějné návrháře po celém světě. Nezávislá produktová návrhářka Stefanie Kubanek ve spolupráci s týmem Nachtmann vytváří pro každý projekt nové zadání. Po seznámení studentů s praktickou stránkou výroby skla přímo ve sklárně v Německu následuje intenzivní fáze práce na samotném návrhu.
Vítězný design se zhmotňuje z myšlenky ve finální produkt: designovou sérii vyráběnou pod značkou Nachtmann.
Nachtmann to je:
 • zářivé, průzračné, křišťálové sklo vysoké kvality
 • zvýšená odolnost proti rozbití, maximální funkčnost, stylový vzhled
 • ohleduplnost k životnímu prostředí
Roman Kvita

 Související obrázek 

Výsledek obrázku pro nachtmann products