Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Nachtmann SPHERE sklenice 385 ml

Kód: NCHT 14
1 hodnocení
180 Kč / ks
Na dotaz
Vypouklé, zakulacené tvary vytváří nádherné světelné odlesky, které dodají nádech luxusu každodenní tabuli i při slavnostních příležitostech. Dotkněte se umění a mistrného designu z rukou českého autora.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejkvalitnější křišťálové sklo z Bavorska pro každodenní potěšení.

Série Sphere, jejímž autorem je český designér Roman Kvita, vzešla z designové soutěže Nachtmann NEXTGEN, která v roce 2013 hledala mladé nadějné návrháře ve spolupráci s Vysokou školou uměleckoprůmyslovou v Praze (UMPRUM).

Kolekce Sphere zahrnuje cenově dostupné moderní produkty, které jsou vyráběny s německou precizností a trvalým závazkem k výrobě prvotřídního křišťálového skla. Od nápojových sklenic přes misky a talíře po vázy. Původně navržená kolekce byla pro svůj úspěch postupně rozšířena. Jak říká autor kolekce Roman Kvita, design vychází z kulovitého tvaru, který je základem pro další strukturování skla. Vypouklé, zakulacené tvary vytváří nádherné světelné odlesky, které dodají nádech luxusu každodenní tabuli i při slavnostních příležitostech. Dotkněte se umění a mistrného designu z rukou českého autora.

Sklenice SPHERE 385 ml

  • výška 15 cm, průměr 8 cm
  • materiál pravé křišťálové sklo
  • zvýšená odolnost proti rozbití
  • vhodné do myčky na nádobí
  • při koupi 4 ks dostanete sklenice v dárkovém balení (na přání zákazníků prodáváme i po 1 kuse)

Doplňkové parametry

Kategorie: Nealko a pivo
materiál: křišťál
Typ: nealko, pivo

kolekce SPHERE (2 minuty)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: