Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Nachtmann BOSSA NOVA mini váza, výška 16 cm

Kód: NCHT 10
1 hodnocení
305 Kč / ks
Na dotaz

Nejkvalitnější kříšťálové sklo - to je láska, která nerezaví a žádný čas ji neodvane. Nejen že se hodí do každé domácnosti, pravý křišťál se vždy stává "rodinným stříbrem".

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejkvalitnější křišťálové sklo z Bavorska pro každodenní potěšení.
Kolekce BOSSA NOVA - designový skvost, který si říká o vystavení ve vitríně a zároveň o radost z každodenního užívání. Kolekce BOSSA NOVA i SPHERE v sobě nesou nádhernou hru lomu světla a stínu. Kolekce byla v r. 2015 oceněna 1. místem Red Dot Design Award.

 

Mini váza BOSSA NOVA 16 cm

  • kolekce BOSSA NOVA - to je "pletené světlo". Brilantní struktura se třpytí v nespočetných odlescích a poskytuje radost z jedinečného dekorativního vzoru. Téměř si můžete myslet, že se v tomto krystalickém vzhledu skrývá řezaný diamant. Je to kouzlo, kterému je těžké odolat. Ještě víc vynikne ve chvíli, kdy skleničky naplníte vínem, sektem či jen čistou vodou k slavnostně prostřenému stolu.
  • výška 16 cm, vrchní rozměr 6 x 8 cm
  • objem 200 ml
  • hmotnost 520 g
  • materiál pravé křišťálové sklo
  • zvýšená odolnost proti rozbití

Doplňkové parametry

Kategorie: Vázy
materiál: křišťál

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: