Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Minutka Přesýpací hodiny - 3 minuty

Kód: BIB 18
Neohodnoceno
Značka: 1 Bibetus
144 Kč / ks
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Pro správnou délku čištění zubů i pro přípravů čajů (černých, bylinkových i zelených) je důležitá správná doba louhování. A přesně s tím vám tyto elegantní přesýpací hodiny pomohou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přesýpací hodiny FTA - 3 minuty

  • Designové přesýpací hodiny - písek v barvě světle modré, rám v decetní stříbrné
  • pomohou pohlídat správnou dobu louhování čaje tak, aby získal přesně tu pravou chuť stejně jako správnou dobu čištění zubů
  • Provedení: skleněné tělo v dřevěném rámečku stříbrné barvy
  • Časový interval: cca 3 minuty
  • Hmotnost: 134 g
  • Rozměry (Š x V x H): 72 x 36 x 101 mm
Čaj i káva mají v různých koutech světa odlišnou tradici. Vydejte se s námi po stopách čajových lístků a kávových zrn a vychutnejte si svůj oblíbený nápoj tak, jak ho máte nejraději.
Historie čaje o páté se datuje od roku 1840. Přišla s ním vévodkyne z Bedfordu. Doprovázela ho lehká svačina v podobě sendvičů a ovoce. Dámy se oblékaly do klobouků a dlouhých šatů a  společensky konverzovaly. V této době se podával buď tzv. low tea pro vyšší vrstvy, tedy čaj a sušenky či drobné pečivo, nebo high tea. Ten byl doprovázen větším množstvím jídla, protože nižším vrstvám nahrazoval oběd.
Čaj s mlékem - Britové dávají obecně přednost černému čaji. Nejoblíbenějším typem je Earl Grey či méně tradiční, ale velmi kvalitní Darjeeling. Po vyndání čajového sáčku doplní nápoj kapkou mléka. Smetana se nepoužívá, přebila by chuť čaje.
Japonský čajový obřad - tradiční čajový obřad vyžaduje léta cvičení a trénování. Hovorově se mu mezi Japonci říká Ocha. Je to tichý a vznešený zážitek s přímo čarovnou atmosférou. Skládá se z mnoha rituálů, nástrojů a pokorných gest. V Japonsku se preferuje zelený čaj. Základními typy jsou bancha a sencha. I v českých domácnostech se začíná ujímat přáškový matcha tea.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

text text text