Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Med a jeho využití na léčení a v domácnosti

Kód: PL 40
Poslední kousky
Neohodnoceno
144 Kč / ks
Na dotaz (1 ks)
Zajímavé informace o alternativních metodách léčení a širokém využití medu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V knížce o velikosti sešitu se dozvíte tolik informací, jako v některých "tlustých knížkách".

Na padesáti stranách naleznete 115 rad a návodů na různé choroby. Autor: Ing. Štefan Demeter, CSc.

Dobrý rádce při samoléčbě pomocí medu
„Brožura vznikla ve spolupráci s Českou apiterapeutickou společností. Naleznete zde složení a rozdělení medů a jejich léčebné účinky i odpověď na velkou otázku jak je to s medem při cukrovce. Návody a postupy jak si dělat domácí zábaly z medu, 3 tipy na sirup na kašel. Těšit se můžete i na postup na koupel, kterou si užívala i Kleopatra."
 
Apiterapie je uznávaná léčba pomocí včel a jejich produktů, která je známá více jak 5000 let. Brožura vznikla ve spolupráci slovenského autora Ing. Štefana Demetera, CSc, a Českou apiterapeutickou společností.
 
Ukázky z knížky:

Na vysoký krevní tlak

Strana 19. „Jedna sklenice šťávy z červené řepy, jedna sklenice mrkvové šťávy, jedna sklenice křenové šťávy (získáme tak, že necháme nastrouhaný křen 36 hodin vyluhovat ve vodě), šťávu z jednoho citrónu a jednu sklenici medu. Uvedené suroviny smícháme, užíváme jednu polévkovou lžíci 3x denně. Směs chraňte před teplen – ideálně v lednici.“

Sirup proti kašli, při zánětu hlasu

Stana 31. "Do 2,5 dl vody dáme 1 balíček anýzu, vaříme 5-7 minut, potom přecedíme. Až se směs ochladí, přidáme 5 polévkových lžic medu, potom přidáme 5 polévkových lžic koňaku. Užíváme každou hodinu 1 polévkovou lžíci."

Hra "Věž Jenga" chce klidnou mysl a pevné ruce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: