Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Masážní váleček na obličej

Kód: TD 64
Neohodnoceno
Značka: TianDe
147 Kč / ks
Na objednávku, dodání do 3-7 dnů
Můžeme doručit do:
21.5.2021
Modelujeme tvář - pomůcka pro facebuilding. Masáž vyhlazuje a vypíná pleť obličeje, zabraňuje vzniku dvojité brady, zvyšuje účinek pěstící kosmetiky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masážní válečky na obličej
 • po 35. roku začíná období, které lze nazvat rozkvět kůže: nepříjemným projevům mládí již odzvonilo (akné a mastná kůže) a proces intenzivního stárnutí ještě nezačal. Toto období však nelze přehlédnout. Právě toto období je rozhodující pro to, jak bude vaše pleť vypadat o pár let později. Se správnými výrobky je možné toto období protáhnout co nejdéle.
 • prodloužená mladistvost pokožky – lehounkými pohyby rukou! Použití mezorolleru usnadňuje pronikání aktivních složek kosmetických přípravků přes epidermální bariéru, pomáhá zvýšit intenzitu syntézy kolagenu mechanickou stimulací pleti, přispívá k obnovení struktury kožní pojivové tkáně. Účinek použití mezorolleru je srovnatelný s výsledky ošetření v salonu, ale jeho použití není traumatizující, ani nezatěžuje rodinný rozpočet.
 • masážní váleček na obličej vyhlazuje a vypíná pleť obličeje, zabraňuje vzniku dvojité brady, účinně prokrví a tím zvyšuje vstřebatelnost následně použitých produktů. Zvyšuje svalový tonus, aktivuje krevní oběh v pokožce, zlepšuje barvu pleti.
 • Krok 1. Čištění pleti.
  Odstraňte makeup a pečlivě očistěte pleť čistícím prostředkem, opláchněte a osušte ubrouskem.
 • Krok 2. Aplikace účinných látek.
  Na ošetřovanou oblast aplikujte aktivní přípravek.
 • Krok 3. Použití mezorolleru.
  Rozdělte si ošetřovanou oblast na jednotlivé úseky (např. čelo, nos, tváře, oblast kolem úst, krk). Každou oblast ošetřujte mezorollerem 10 x vertikálně, 10 x horizontálně a pak diagonálně v obou směrech. Masírujte lehkými pohyby, nahoru s přítlakem, dolů bez přítlaku.
  • pohyby válečku od koutku úst směrem k vnějším koutkům uší pomohou vypnout pleť obličeje
  • pohyby od podbradku k ušním lalůčkům a také od podbradku ke koutkům úst pomohou zkorigovat ovál obličeje a předejít vzniku druhého podbradku.
  • váleček zajistí proceduru "facebuildingu", která účinně zabraňuje vzniku nosoretních rýh.standardní postup domácí péče může trvat 5 až 10 minut. Ošetření je možné provádět každý den. Viditelné výsledky se dostaví již po 3-4 týdnech.
 • Krok 4. Péče o mezoroller.
  Před a po každém ošetření očistěte válečky alespoň tekoucí vedou, použít můžete i lihový či jiný účinný roztok.
 • nepoužívat při popáleních, otocích, ekzémech, poraněních nebo jiných poškozeních pleti. Skladujte v suchém a chladném místě mimo dosah dětí.   Nevyžaduje speciální podmínky pro údržbu.
 • materiál - složení: Thermoplastic Elastomer (TPE), Polyoxymethylen (POM). Barevné provedení se může lišit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Prodejci MLM výrobků to neradi slyší. Co? Inu že většina "jejich" výrobků se dá sehnat v kvalitnější a levnější verzi, často od našich, českých výrobců. Zdravý selský rozum navíc velí zapojit jednoduchou matematiku - tolik bylinek, kolik by jich mělo být ve všech možných výrobcích, nevyroste ani za deset let, natož za rok - jenže to samé platí např. i pro jahodové výrobky (jahody, džemy, pyré, džusy...): jen v Evropě se jich prodá cca 7mi násobně větší objem, než jich je celosvětově sklizeno. Už ani nevnímáme, kde všude je jen chemická napodobenina (limonády, jogurty...) a kde je pravá jahoda. Jak víte, naším cílem je zařadit do nabídky jen prověřené výrobky - nejen vlastní zkušeností, která opravdu může být velmi velmi velmi pozitivní, ale i odbornými informacemi. S prověřováním kvality složení je nedocenitelný pomocník anglický nezávislý server www.ewg.org - zkontrolujte si zde sami složení výrobků, které užíváte, možná budete hodně překvapení, co všechno se do přírodní kosmetiky dostane :)
Do naší nabídky se z TianDe sortimentu dostaly především výrobky pro zdraví a něco maličko i z kosmetiky.
 
TianDe čerpá sílu z bylin Altaje, Tibetu a Číny
 
Produkty TianDe vychází ze starých přírodních receptur, které lidstvo léčí už tisíce let. Po vzoru altajské, tibetské a čínské medicíny harmonizují tělo i psychický stav člověka. Některé výrobky pracují s větším počtem účinných látek, než je běžné v našem zdravotnictví. V čem spočívá síla těchto 3 zemí?
 
Související obrázek
Altajská republika plná panenské přírody
 
Altajskou republiku najdete v srdci Asie. Leží na území Ruska a z okolních stran ji obklopuje Mongolsko, Čína a Kazachstán.
V nedotčené přírodě uprostřed vysokých hor roste 300 druhů léčivých bylin
Altajská republika je známá jako "ruský Tibet". Za přezdívkou stojí velkolepé pohoří Altaj, kde se nachází i nejvyšší hora celé Sibiře - Bělucha (4560 m). Jako čtyřtisícovka tu ale není osamocená. Podobné velehory najdete napříč celým pohořím. Bílé vrcholky lemují okolní divokou přírodu. Řeky tu vyvěrají z ledovců a mají proto nebesky čistou vodu. V hlubokých údolích se rozprostírají nekonečné pláně a louky, které nabízí ideální podmínky pro růst 300 druhů léčivých rostlin. Právě jejich sílu využívá kosmetika TianDe.
 
Související obrázek
Tajemný Tibet ukrytý ve velehorách
Tibetu se díky jeho poloze ve 4500 m. n. m. přezdívá “střecha světa”. Uprostřed velkolepých hor najdete nejen hlavní město Lhasu, ale i ostatních 800 obydlených měst a vesnic. Z hlavního města Číny, z Pekingu, se sem dostanete vlakem za dva dny.
Tibetská medicína harmonizuje tělo i duši pomocí bylin, minerálů a koření
Tibetská medicína vnímá zdravotní komplikace a nemoci jako výsledek nerovnováhy v organismu. Nezabývá se jen výslednými projevy, ale především samotnou příčinou potíží.
Rovnováhu v těle nastoluje pomocí stravy, změny chování a přírodních medikamentů, pro jejichž výrobu používá tisíce tibetských bylin, ze kterých se míchají čaje, vyrábí masti, pilulky či tinktury.
Výsledek obrázku pro china medicine
Majestátní Čína s tisíce let starými léčivými recepturami
Stát s nejvyšším počtem obyvatel na světě má nejen bohatou historii, ale i přírodu. Typickým portrétem Číny jsou bambusové lesy, rýžové terasy, čajové plantáže nebo Žluté hory v mracích.
Čínská medicína léčí příčiny i projevy nemocí už více než 3 000 let 
Čína se po světě proslavila také svou medicínou. Stejně jako ta tibetská neřeší pouze projevy nemocí, ale pídí se hlavně po jejich podstatě. Jedná se o komplexní přístup k lidskému tělu i psychice, kdy jsou léčebné metody založeny na léčivých bylinách, zdravé stravě, cvičení a masážích.
 
Výsledek obrázku pro tiande
 • výrobky TianDe obsahují vysoké procento přírodních aktivních složek a s využitím nejnovějších technologií zaručují vysokou účinnost a zároveň velmi jemně působí a harmonizují lidský organismus. Při správném používání produktů je výsledek srovnatelný s terapeutickou léčbou.
 • vysoká kvalita výrobků TianDe je potvrzena mezinárodní certifikací ISO 9001 2000
 • TianDe znamená v překladu « nebeská dokonalost ». Filosofie i výroba vychází z tradiční čínské medicíny.
 • TianDe jsou produkty vyráběné podle originálních tisíce let starých receptur Tibetu, Číny a Altaje.
 • výrobky obsahují ingredience z léčivých bylin (ženšen, lotos, zázvor…), složky živočišného původu (hadí tuk, ovčí placenta, šnečí mucin, kolagen…), éterické oleje (z jasmínu, ylang ylangu, rozmarýnu…) i minerály (zlato, stříbro, perly…).
 • bylinky jsou sbírány jen v určitých obdobích podle lunárního kalendáře pro co největší účinek
 • výrobky obsahující vodu obsahují vodu, která je získávána z minerálních pramenů a hlubokého moře
 • pomocí látek, které prostupují do hloubky, dokáží výrobky TianDe stimulovat k činnosti naše vlastní buňky, i když jsou už tzv. "spící" - umí je doslova "probudit" a aktivovat, aby zase začaly "pracovat"
 • účinky výrobků cítíte obvykle ihned při prvním použití, krom jiného poskytují velké množství mentální i fyzické energie