Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Masážní váleček na obličej

Kód: TD 64
Neohodnoceno
147 Kč / ks
Na dotaz
Modelujeme tvář - pomůcka pro facebuilding. Masáž vyhlazuje a vypíná pleť obličeje, zabraňuje vzniku dvojité brady, zvyšuje účinek pěstící kosmetiky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masážní válečky na obličej
 • po 35. roku začíná období, které lze nazvat rozkvět kůže: nepříjemným projevům mládí již odzvonilo (akné a mastná kůže) a proces intenzivního stárnutí ještě nezačal. Toto období však nelze přehlédnout. Právě toto období je rozhodující pro to, jak bude vaše pleť vypadat o pár let později. Se správnými výrobky je možné toto období protáhnout co nejdéle.
 • prodloužená mladistvost pokožky – lehounkými pohyby rukou! Použití mezorolleru usnadňuje pronikání aktivních složek kosmetických přípravků přes epidermální bariéru, pomáhá zvýšit intenzitu syntézy kolagenu mechanickou stimulací pleti, přispívá k obnovení struktury kožní pojivové tkáně. Účinek použití mezorolleru je srovnatelný s výsledky ošetření v salonu, ale jeho použití není traumatizující, ani nezatěžuje rodinný rozpočet.
 • masážní váleček na obličej vyhlazuje a vypíná pleť obličeje, zabraňuje vzniku dvojité brady, účinně prokrví a tím zvyšuje vstřebatelnost následně použitých produktů. Zvyšuje svalový tonus, aktivuje krevní oběh v pokožce, zlepšuje barvu pleti.
 • Krok 1. Čištění pleti.
  Odstraňte makeup a pečlivě očistěte pleť čistícím prostředkem, opláchněte a osušte ubrouskem.
 • Krok 2. Aplikace účinných látek.
  Na ošetřovanou oblast aplikujte aktivní přípravek.
 • Krok 3. Použití mezorolleru.
  Rozdělte si ošetřovanou oblast na jednotlivé úseky (např. čelo, nos, tváře, oblast kolem úst, krk). Každou oblast ošetřujte mezorollerem 10 x vertikálně, 10 x horizontálně a pak diagonálně v obou směrech. Masírujte lehkými pohyby, nahoru s přítlakem, dolů bez přítlaku.
  • pohyby válečku od koutku úst směrem k vnějším koutkům uší pomohou vypnout pleť obličeje
  • pohyby od podbradku k ušním lalůčkům a také od podbradku ke koutkům úst pomohou zkorigovat ovál obličeje a předejít vzniku druhého podbradku.
  • váleček zajistí proceduru "facebuildingu", která účinně zabraňuje vzniku nosoretních rýh.standardní postup domácí péče může trvat 5 až 10 minut. Ošetření je možné provádět každý den. Viditelné výsledky se dostaví již po 3-4 týdnech.
 • Krok 4. Péče o mezoroller.
  Před a po každém ošetření očistěte válečky alespoň tekoucí vedou, použít můžete i lihový či jiný účinný roztok.
 • nepoužívat při popáleních, otocích, ekzémech, poraněních nebo jiných poškozeních pleti. Skladujte v suchém a chladném místě mimo dosah dětí.   Nevyžaduje speciální podmínky pro údržbu.
 • materiál - složení: Thermoplastic Elastomer (TPE), Polyoxymethylen (POM). Barevné provedení se může lišit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: