Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ❤️. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

Manuka MYCONAIL nehtový regenerátor 10 ml

Kód: TOP 91
Neohodnoceno
148 Kč / ks
Na dotaz

Regenerátor je určený na nehty narušené, lomivé se sklonem k zánětům nehtových lůžek s možným výskytem plísní. Regenerátor příznivě ovlivňuje lomivost nehtů, zvyšuje jejich odolnost, elasticitu a kvalitu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Manuka MYCONAIL nehtový regenerátor 10 ml
 • nehtový regenerátor s vysokým podílem manukového oleje
 • Manuka je svými účinky velice silná proti plísním
 • vedle antimykotického účinku rovněž zlepšuje kvalitu nehtů, zvyšuje jejich elasticitu a snižuje lomivost
 • doporučuje se užívat také při zánětech nehtového lůžka
 • pro rozšíření antimykotického spektra je složení Myconailu doplněno o Tea Tree Oil silici
 • plíseň nehtů je houževnatý protivník. Možná jste si přečetli řadu článků, vyzkoušeli jste různé přípravky nebo méně či více nebezpečné domácí postupy a babské rady (“máčej nohy ve slabém roztoku sava”, “každý večer potírej nehty jedlou sodou“), ale nic nezabralo na sto procent a trvale. Co s tím?
  • rychlost růstu nehtů na rukou je zhruba 0,1 mm za den, u nehtů na nohou pak 0,02 až 0,03 mm za den. Celý nehet na palci u nohy tak odroste přibližně za tři až šest měsíců, u starších lidí může odrost trvat devět měsíců i déle.
  • s nehtem postupně odrůstají veškeré nerovnosti, vrypy, stínky nebo praskliny, ale mykóza nehtů se vymyká. Opakovaně se objevuje na stejných místech nebo se šíří na další nehty, často je rezistentní vůči řadě léků. V boji s plísní pod nehty je důležité, aby se zabránilo šíření spor, čili najít přípravek, který dokáže zafixovat plíseň nehtu na místě, takže mykóza jednoduše sama postupně odroste spolu s nehtem.
  • základem úspěchu v péči o nehty postižené mykózou je kromě dodržování hygienických pravidel také vytrvalost. Plíseň nehtu nezmizí ze dne na den, ale postupně odrůstá s postiženým nehtem, jak jsme si již řekli. Proto je důležité zabránit jejímu opětovnému rozšíření, dokud opět nevyroste zcela zdravý nehet.
  • antimykotické účinky manuky a TeaTreeOil: obě látky působí proti infekcím širokého spektra původu včetně těch, které jsou způsobené plísněmi. Jedná se o velmi účinný dezinfekční prostředek na přírodní bázi. Obě bylinky jsou osvědčenou přísadou kosmetických přípravků, která je ceněná hlavně pro vysoký obsah protizánětlivých látek a vitamínů.
Návod k použití: aplikujte na nehty a nehtová lůžka každý večer. Neaplikujte na sliznice a otevřené rány.
Indikace byliny Manuka:
* snižuje lomavost nehtů
* při zánětech nehtových lůžek
* na celou řadu plísní
* netoxická
* bez omezení věkem
* snadná a praktická aplikace
* bez předpisu
Kontraindikace: Nejsou známy případy nežádoucích interakcí na léky či potravinové doplňky. Nejsou známa omezení v době těhotenství, nebo při kojení.
Originální receptura. Uchovejte při pokojové teplotě. Neaplikujte na sliznice a otevřené rány. Nevystavujte přímému slunci. Používejte v souladu s návodem k použití. Není vhodné pro děti do 3 let. Přírodní produkty mohou vyvolat alergickou reakci. Dermatologicky testované. Přípravek nebyl testován na zvířatech.
Nežádoucí účinky: nejsou známy případy předávkování ani jakýchkoliv nepříznivých účinků. Při případné přecitlivělosti na Manuku, nebo některou složku přípravku je vhodné aplikovat v kombinaci se šišákem bajkalským, anebo regenerátor nepoužívat.
 
Složení (INCI): Petrolatum, Cera Alba, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Leptospermum Scoparium Branch/Leaf Oil , Tocopheryl Acetate, Limonene, Linalool

Manuka neboli Balmín košťatý je léčivý stálezelený keř pocházející z Nového Zélandu. Balmín je známý a proslavený svými úžasnými léčivými účinky. Jeho účinky se nejen v mnohém podobají těm, které poskytuje australský Tea Tree Oil, ale jsou ještě několikanásobně větší. Manuka má schopnost likvidovat bakterie, viry a plísně. Je vhodná též na opary, koutky, afty a pomáhá při lupénce.
Regeneračních a hojivých účinků Manuky hojně využívali již staré národy Maorů. Název Manuka znamená v místním domorodém nářečí "cítím se dobře". Tato rostlina má schopnost tlumit záněty, používá se při bodnutí hmyzem, při bolestech kloubů, tlumí i migrénu a pomáhá při zvýšené námaze. Léčivá bylina Manuka je známá také pod názvy Manuka červená, Novozélandský čajovník, Kahikatoa nebo latinským názvem Laptosperum scoparium.
Stálezelený keř Manuka
Manuka je stálezelený keř syté jantarové brvy s velice silným bylinným aroma. Roste na Novém Zélandu, Nové Guinei a v Austrálii, jinde na světě se přirozeně téměř nenachází.
Přirozené prostředí pro Manuku
Některé druhy Manuky, které jsou zajímavé svými krásnými květy, bývají vysazovány do parků v rozličných dalších subtropických nebo tropických oblastech, například na Havaji a ve Středozemí. V chladnějších oblastech severní polokoule se s oblibou tyto keře pěstují v zimních zahradách,  kde rozkvétají právě v průběhu zimních měsíců. Rostoucí v přírodě se obvykle Manuky nacházejí uvnitř světlých lesů, na pastvinách nebo vřesovištích. Ke svému spokojenému životu tyto keře potřebují hodně slunečního svitu.
Manukový olej
Manukový olej se používá především v péči o pokožku těla. Jeho účinky zmírňují podráždění pokožky, léčí infekce a působí antibakteriálně při výskytu akné. Výzkumy manukového oleje prokázaly, že je mnohem silnější než Tea Tree Oil, má dokonce až 30x silnější účinky. Manukový olej je účinným koncentrovaným přírodním zdrojem ochrany pokožky. Esenciální olej se vyrábí z listů, květů a větviček keře, přičemž ale nedohází k poškození původní mateřské rostliny. Z jedné tuny se získá až 5 kg čistého léčivého oleje.
Externí aplikace manukového oleje pro léčbu: odřenin, abscesů, akné, proleženin, puchýřů, oparů, spálenin, popraskané kůže, lupů, dermatitid, infekcí, ekzémů, plísňových onemocnění, hmyzí bodnutí, vši, plísně a infekce nehtů, pásový opar, úžeh, záněty mandlí a křečových žil.
 
Související obrázek   10 Modi Efficaci per utilizzare Miele di Manuka | Lab Care

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: