Přidejte se k nám a už vám nic neunikne ♥. Co všechno získáte "obyčejnou registrací"? 1. Uvidíte CELOU nabídku e-shopu. 2. Možnost nákupu vybraných produktů za VIP ceny. 3. Možnost pronakupovat se na věrnostní slevy ve výši až 5 %.

MANDLE královské CARMEL neloupané 1 kg

Kód: BD 15
4 hodnocení
Značka: BioDetox
351 Kč / ks
Skladem (3 ks)
PRÉMIOVÁ KVALITA. Mandle královské obsahují vysoký obsah bílkovin a nenasycené mastné kyseliny. Jsou velmi výživné a pomohou vám s tvorbou svalové hmoty i redukcí váhy. Mandle BioDetox vynikají skvělou chutí i kvalitou.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mandle Královské CARMEL neloupané 1000 g

 • mandle královské obsahují vysoký obsah bílkovin a nenasycených mastných kyselin
 • jsou velmi výživné a pomohou Vás s tvorbou svalové hmoty i s redukcí váhy
 • obsahují spoustu vlákniny, vitamíny E, B1, B2, B3, B6, vápník, hořčík, selen, zinek, fosfor, draslík, mangan a železo, prospěšné tuky, bílkoviny a minerály i antioxidanty
 • jsou dobrým pomocníkem při snižování cholesterolu, při prevenci rakoviny, snižují riziko srdečních chorob a v neposlední řadě podporují krevní oběh
 • dobrým pomocníkem jsou např. i pro úlevu od zácpy, při respiračních poruchách, kašli, srdečních poruchách, anémii, impotenci. Konzumace mandlí pomáhá udržovat zdravé vlasy, pokožku (např. léčba lupénky) i zuby.
 • díky nízkému obsahu obsahu cukru vhodné mlsání i pro diabetiky
 • vynikající chuť
 • zěmě původu: USA, Kalifornie
 • BIO kvalita - GMO free
Hmotnost Netto: 1000g

Související obrázek

 

Cenové porovnání jsme pro Vás udělali 22. prosince 2017. Zdroj informací Heureka.cz a webové stránky dovozců. Do porovnání jsme zařadili mandle v ne BIO kvalitě aby vynikla skvělá cena těchto BIO mandlí.

 
přepočet na 1 kg
BIO Detox, 1 kg, BIO
299,- Kč
BIO Detox, 1 kg, BIO - klubová cena
288,- Kč
Grizly, 1 kg
289,- Kč
Natural PURITAS, 1 kg
290,- Kč
Novafood BIO mandle neloupané 1 kg
295,- až 419,- Kč
ASO Zdravý život 1 kg
440,- Kč
Aspen Team BIO, 1 kg 
550,- Kč
Zdravý den BIO mandle neloupané 1 kg
550,- až 642,- Kč

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Seznamte se s dodavatelem: BioDetox Frenštát pod Radhoštěm

Jsme čtyři obyčejně neobyčejní lidé, kteří se zajímají o alternativní léčbu a jdou si za svými sny - zlepšovat život ostatním. Nepatříme k těm prodejcům doplňků, kteří Vám chtějí za každou cenu něco prodat, chceme vám pomoci najít si cestu za lepším životem a zdravějším tělem. Prošli jsme řadou odborných školení a jsme si jisti tím, že Vám dokážeme zodpovědně poradit s Vašimi dotazy týkající se doplňků stravy a tradiční čínské medicíny.

Jak to všechno začalo?

Psaly se roky 2008 a 2009 a my jsme pocítili, že té naší malé české zemičce něco chybí – kvalitní doplňky stravy za přívětivou cenu, tak jako to bylo standardem ve zbytku západní Evropy. Tehdy byly na trhu dva velcí hráči, kteří si přidávali k produktům marže i několik set procent a jejich produkty rozhodně nepatřily na špici. To se nám vůbec nelíbilo, a proto jsme se rozhodli vstoupit na trh a změnit to. Chtěli jsme dodávat lidem kvalitní doplňky stravy za přijatelné ceny. Na nic jsme zbytečně nečekali a hned v roce 2009 jsme navštívili několik výrobců, provedli mnoho testů v českých laboratořích a nakonec jsme vybrali ty nejlepší produkty, které vám teď nabízíme.

Historie v číslech:
 • V roce 2008 jsme se začali zabývat problematikou doplňků stravy a čínské medicíny.
 • V roce 2009 jsme přivezli první vzorky, provedli testy a na konci roku spustili oficiální prodej v ČR.
 • V 2011 jsme uvedli na trh značku Bio Detox, kterou naše výrobky nesou i dnes.
 • Rok na to, v roce 2012, jsme se přestěhovali do nových větších prostor ve Frenštátě pod Radhoštěm, kde sídlíme dodnes.
 • V roce 2013 byla založena společnost Bio Detox s.r.o.
 • V roce 2015 získala naše společnost českou certifikaci BIO. Zajímají Vás i naše další certifikace? Prohlédněte si je všechny. https://www.bio-detox.cz/certifikace/

Jak získáváme naše produkty?

Všechny produkty získáváme přímou cestou, tzn. přímo od pěstitele/výrobce a následně je zpracováváme a prodáváme. Díky této formě spolupráce jsme Vám schopni nabídnout lepší kvalitu než konkurence a za stejnou, nebo ještě lepší cenu.

Co děláme jinak než ostatní?

 1. Nemáme žádný řetězec zaměstnanců, prodejců a administrativy. Na celou naší společnost stačí 4 lidé. Nízké provozní náklady nám tak umožňují nabídnout vám tu nejlepší možnou cenu.
 2. Všechny naše dodavatele známe osobně a pravidelně je navštěvujeme. Máme tak jistotu nejlepšího servisu a kvality.
 3. Vzhledem k tomu, že jsme trnem v oku konkurenci, která léta požívala výhod královských marží a monopolního postavení na trhu, jsme velmi často navštěvování státními kontrolami (SZPI, MZE, CSČR, MZČR atd.). U nás tedy máte jistotu, že dodržujeme všechny přísně stanovené předpisy a kvalitativní požadavky :-).

Pravidelné analýzy a kontroly, které provádíme:

 • Mikrobiologické rozbory, těžké kovy, pesticidy
 • Nutriční analýzy
 • Senzorické a degustační zkoušky
 • Testování potenciálně rizikových složek (provádí SZPI v laboratořích ministerstva zemědělství)
 • Spolupráce s akreditovanými laboratořemi
 • U BIO produktů pravidelné analýzy BIO kvality